Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Відкриття молодіжного центру «LoveKa» або «Лавка»

20 вересня відбулось відкриття сучасного молодіжного центру «LoveKa» або «Лавка».

Міський голова Михайло Сімашкевич привітав молодь міста та вручив подарунки.

На заході були присутні також інші преставники міської ради і різних громадських організацій, активна молодь.

Відкриття молодіжного центру «LoveKa» також відвідав студент Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Олександр Ковальчук, виконуючий обов'язки голови студентської ради. Щиро вдячні за запрошення, за гарні враження та за приємну атмосферу, в якій хочеться розвиватися, вчитися, мріяти, втілювати проекти і плани на майбутнє.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

 

Студенти Подільського спеціального коледжу беруть у часть у акції "Ланцюг Миру"

21 вересня у Міжнародний День миру студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучились до акції «Ланцюг миру».

Так, спільними зусиллями студенти вищих навчальних закладів з атрибутами української символіки утворили ланцюг миру на проспекті Грушевського.

Дякуємо усім ініціаторам і організаторам за запрошення та гарні враження. День миру згуртував студентство міста, об’єднав спільною ідеєю добра, миру, братерства, адже завдяки спільним зусиллям, емоціям та свідомому ставленню студентів до справи цей день став справжньою подією для молоді міста.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Cпеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту в коледжі

18 вересня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі було проведено спеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Комплексне відпрацювання заходів з питань цивільного захисту, що спрямовані на вирішення завдань запобігання, мінімізації або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в умовах максимально наближених до обстановки, яка може бути спричинена небезпечною подією або сукупністю небезпечних подій та явищ».

На тренуванні був присутній майор служби ЦЗ ЯКОВИШЕН Юрій Миколайович, начальник караулу ДПРЧ 2 ПРЗ ГУДСНС у Хмельницькій області, який розповів про змістовність і порядок дій персоналу служби порятунку, а екіпаж вказаної служби продемонстрував дію основних протипожежних засобів, якими користуються рятувальники під час гасіння пожежі, а також порядок й специфіку дій екіпажу.

Про цільове використання та радіус ураження сучасних вибухових матеріалів розповів командир загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв Центру розмінування підполковника КОВАЛЬ Сергій Васильович.

ЗАКРЕВСЬКИЙ Ігор Миколайович, лікар екстреної медичної допомоги, звернувся до усіх присутніх та надав вичерпну інформацію і продемонстрував практичні дії щодо надання невідкладної медичної допомоги працівників екстреної медичної допомоги м. Кам’янець-Подільський.

Спеціально для навчання цивільного захисту було обладнано 5 навчальних майданчиків, а Олег Леонідович Складанівський, начальник штабу цивільної оборони, викладач захисту Вітчизни, створив навчальні умови надзвичайної ситуації максимально наближені до реальності.

Заняття з цивільного захисту були надзвичайно пізнавальними для студентства та усього колективу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, адже безпека оточуючих не втрачає своєї актуальності ніколи.

Дякуємо усім запрошеним, що були присутні на тренуваннях та цікаво й наочно презентували інформацію й практичні дії у надзвичайних ситуаціях.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

 

 

День миру у коледжі

17 вересня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась загальноколеджівська лінійка присвячена Міжнародному Дню Миру.

Так, Міжнародний День Миру відзначається 21 вересня ще з 1968 вересня, а в Україні за Указом Президента - з 2002 року. Цей День закликає людей не тільки замислитись про мир, а й зробити щось заради нього.

Щороку Міжнародний День Миру люди у всьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.

До Міжнародного Дня Миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

Студенти та викладачі коледжу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого мирного майбутнього.

Окрім того, Кравець Василь Миколайович, викладач фізичного виховання, вручив відзнаки студентам, які здобули призові місця у спортивних змаганнях з важкої атлетики, шахів та у інших видах спорту, подякував їм за роботу та побажав надалі досягати гарних результатів у спорті та у житті.

Почесною грамотою від виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради нагороджено викладача фізичного виховання, тренера з легкої атлетики Кравця Василя Миколайовича, відзнаку також здобула викладач фізичного виховання, тренер з волейболу Ольга Феофанівна Погорецька, яка отримала грамоту від народного депутата України Володимира Мельниченка.

За традицією, наприкінці лінійки, пролунав державний гімн України, а кращим студентам надано право підняти державний прапор.

 

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

День знань в коледжі -

3 вересня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась святкова лінійка, яка урочисто розпочала навчальний рік. День знань, без перебільшень, можна назвати загальнонаціональним святом. По суті – це особливий день у новому житті студентів, батьків та викладачів. В коледжі панувала яскрава й емоційна атмосфера особливого свята. Дружніми оплесками коледж привітав групи нового набору ОКР «Молодший спеціаліст» та ОС «Бакалавр». З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, к.е.н., доцент, який привітав усіх у дружній сім’ї під назвою Подільський спеціальний коледж.

Також директор коледжу побажав нових звершень, сумлінно навчатися та втілювати в життя свої мрії, реалізовувати свої плани, займати активну позицію у науковому житті – працювати над науковими роботами та, навіть, успішно захищати дисертації. Мар’ян Миколайович відзначив студентів, які показали найкращий результат у навчанні та вручив їм цінні подарунки.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене, люди танцуют, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 15 человек, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, растение, цветок, дерево, на улице и природа

Від імені викладачів з вітальним словом звернулася завідувач кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування», к.е.н., Гуменюк Ірина Леонтіївна, а отець Ростислав благословив студентів на навчання.

Студенти Подільського спеціального коледжу пам’ятають подвиг тих, хто загинув, захищаючи українську землю.

Право покласти квіти до меморіальної дошки Героям Небесної сотні та учасникам АТО на Калиновій Алеї Слави надано кращим студентам. Для усіх присутніх Ліна Цупа подарувала пісню «Моє ім’я Україна».

На закінчення святкової лінійки пролунав Перший дзвінок.

Вітаємо зі святом та бажаємо успіхів у навчанні! 

Сторінка 12 з 42

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>