Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Присвоєння науковому журналу "Вектор Поділля" ISSN номеру

Науковий журнал «Вектор Поділля», заснований Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем, набирає обертів та поступово упевненими кроками виходить на міжнародний рівень.

Підтвердженням цього є присвоєння науковому журналу ISSN – унікального міжнародного номеру, ідентифікатора періодичного видання, який широко використовується науковими виданнями у світі.

 

Зустріч директора зі студентками коледжу, які є призерами Паралімпійських ігор

22 червня відбулась зустріч директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака зі студентками коледжу Анастасією Владичинською і Кароліною Дімітрішиною, які входять до Паралімпійської збірної України з сидячого волейболу серед жінок і є призерами Паралімпійських ігор. На зустрічі обговорювалась підготовка та участь студенток у Міжнародному турнірі з сидячого волейболу, який відбудеться у Нідерландах (з 12 по 24 липня).

Директор коледжу побажав Анастасії Владичинській і Кароліні Дімітрішиній великої наполегливості, сили і терпіння продовжувати славні спортивні традиції коледжу в ім’я процвітання України, а також удачі, перемог, підкорення нових спортивних висот, незламності духу в спортивних змаганнях та у житті!

 

Засідання Вченої ради Подільського спеціального коледжу

21 червня відбулось засідання Вченої ради Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, на якому відбулось обговорення звітів заступників директора - з навчально-виховної роботи (Боровисюк Т.В.), з наукової роботи (Коркушко О.Н.), з питань реабілітації, розвитку і АГР (Кучер О.М.). Звітували також завідувачі кафедр, завідувач навчально-методичного відділу (Гарбарець І.А.), завідувач бібліотекою (Хейлик А.А.), фахівці різних структурних підрозділів коледжу.
На Вченій раді підведено підсумки та виявлено достойні результати колективу коледжу в цілому. Директор коледжу Тріпак М.М. озвучив пріоритетні напрямки подальшого розвитку Подільського спеціального коледжу та висловив подяку усім присутнім за проведену роботу впродовж 2017-2018 навчального року.
Крім того, на Вченій раді в обговоренні нагальних проблем коледжу брав участь голова Студентської ради Ковальчук Олександр та заступник голови Студентської ради Ріль Наталія. Приємно, що студентство Подільського спеціального коледжу є ініціативним і свідомим та бере активну участь в житті коледжу, цікавиться нюансами організації освітнього й виховного процесу коледжу.

 

Мар’ян Миколайович Тріпак - автор-укладач навчально-методичного посібника "Психологія фінансів"

Скарбниця бібліотеки Подільського спеціального коледжу поповнилась надзвичайно цінним науковим доробком, сучасним новим навчально-методичним посібником «Психологія фінансів», автор-укладач - Мар’ян Миколайович Тріпак, директор коледжу, к.е.н., доцент кафедри економіки, фінансів, обліку і оподаткування коледжу. Метою навчально-методичного посібника є висвітлення основних положень фінансової науки на стику психологічної мислидіяльності, яка слугує подальшому розкриттю і деталізації емоцій суб’єктів фінансових індивідуумів в економічному соціумі. Найважливішими інструментами регулювання господарських та загальнодержавних перерозподільчих процесів, як упевнено переконує автор, є «вартісні чинники, основа яких – фінанси і психологічні фінансові відносини відповідних суб’єктів економічної системи країни». 
Основну увагу приділено проблемам вирішення практичних завдань фінансової діяльності майбутніх державних службовців та працівників фінансової сфери державних установ, підприємців та суб’єктів господарювання.
Сучасний посібник містить новий комплекс атрибутів з залученням інтерактивних методів навчання для успішного вивчення навчальної дисципліни «Психологія фінансів», глосарій та мудрі поради, які будуть корисні та стануть у пригоді майбутнім державним службовцям і працівникам фінансової сфери та усім, хто цікавиться фінансовою сферою. Зміст посібника подається у нетрадиційному стилі, що дає змогу зацікавити студентів у поглибленому вивченні матеріалу. Приємно, що Мар’ян Миколайович презентував свої посібники найкращим студентам коледжу та суттєво поповнив бібліотеку посібниками нової генерації.
ВІТАЄМО Мар’яна Миколайовича Тріпака з успішним втіленням творчих задумів та планів, які знайшли своє відображення у посібнику та бажаємо успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності, творчих пошуків та значних здобутків!

 

Віктор Миколайович Федорчук - автор-укладач посібника "Як стати психологом для себе?"

На сьогодні спостерігається активний розвиток психологічної науки, який, передусім, зумовлений різноманітністю теоретичних та практичних завдань, що постають перед нею. Приємно, що викладачі Подільського спеціального коледжу успішно працюють над науковими доробками, використовуючи та враховуючи сучасні тенденції та напрями. 
Так, актуальним проблемам сучасного суспільства та особистості, зокрема, присвячений посібник «Як стати психологом для себе», автор-укладач – Віктор Миколайович Федорчук, к.п.н., доцент кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

У посібнику зібрані психологічні техніки, за допомогою яких можна позбутися неадекватної самооцінки, образ, страхів і фобій, стресу, навчитися управляти собою власними емоціями і почуттями. Книга адресована психологам, психотерапевтам, студентам-психологам, читачам, зацікавленим у самопсихотерапії, в розв’язанні емоційних проблем, особистісному зростанні, які не байдужі до свого життя й мають бажання повністю відповідати за нього. Автор посібника зазначає, що саме регулярне використання прийомів і принципів, описаних у цій книзі, дозволить краще впоратися з життєвими складнощами і розчаруваннями, налагодити стосунки з людьми, ставити перед собою реальні цілі й домагатися їх досягнення.
Так, безумовно, книга стане в пригоді, насамперед, сучасній молодій людині, яка прагне бути успішною, комунікативною, впевненою у собі, яка вірить й дбає про своє майбутнє. 
ВІТАЄМО Віктора Миколайовича та бажаємо успіхів у втіленні подальших науково-творчих задумів та планів!

 

Сторінка 12 з 38

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>