Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Підсумки тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування»

 

На загальноколеджівській лінійці було підведено підсумки тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування», відзначено переможців та найактивніших студентів коледжу. Директор коледжу, к.е.н., доцент Мар’ян Миколайович Тріпак подякував усім за таку чудову організацію та підкреслив унікальність Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу та його студентів. Побажав усім успіхів та нових звершень! Вручив нагороди переможцям. А саме:

У грі-занятті «Частування від інтелект-кафе "Баланс"» стали переможцями студенти групи БО-31: Загородня Ольга, Мельник Катерина, Брозницька Анастасія. Друге місце вибороли Кирилюк Анастасія, Лукасевич Василь, Любий Руслан. Третє місце здобули Протас Олександр, Люльчак Андрій, Сідоров Радіон.

За розв’язок кросвордів нагородили старост:

-                  групи Е-21, яка здобула ІІІ місце;

-                  групи БО-31 та О-23, які набрали рівну кількість балів за результатами оцінювання та розділили між собою ІІ місце;

-                  групи Е-31, яка виборола І місце.

За найкращу стіннівку нагороджено:

-                  за ІІІ місце – групу Е-21;

-                  за ІІ місце – групи БО-31 та О-23;

-                  за І місце – групу Е-31.

За перемогу у вікторині «Облік праці і заробітної плати» нагороджено команду «Кредит» групи Е-31.

В Економічному квесті «Ти – студент Подільського коледжу» вибороли перемогу Вигівська Наталія (група 0-23), Любий Руслан (група О-33), Бойчук Іван (Е-21), Беженар Катерина (група О-11), Романенко І. (група БО-32).

В економічному ток-шоу «Хто зверху?» у протистоянні двох команд групи О-21 – команди дівчат проти команди хлопців – перемогу з незначним відривом в один бал отримала команда дівчат.

В інтелектуально-розважальній грі «Найрозумніший» статус найрозумнішого студента коледжу виборов Люльчак Андрій, ІІ місце здобув Білінський Андрій, а ІІІ місце – Кутова Катерина.

Переможцями в інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?» стала команда «Знавці» - Губич Павло і Мельник Ігор (група О-22), Дуб Наталка і Голик Анжела (група О-21), Вигівська Наталія і Пилипчук Ганна (група О-23).

Найкреативнішим проектом у сфері бізнесу в конкурсі «Марафон бізнес-ідей» визнано проект Дуб Наталії (група О-21), яка виборола І місце, ІІ місце здобув Нікуленко Руслан (група Е-31), ІІІ місце – Бойчук Іван (Е-21).

А також нагороджено усіх студентів, які брали активну участь у організації заходів, зокрема, Касап Аля та Вадим, Бута Олександр.

До привітань приєдналась завідувач кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування», к.е.н, Ірина Леонтіївна Гуменюк та подякувала усім за участь у заходах.

 

Відбірковий етап Дебатного турніру у коледжі

 

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ!

19 березня 2018 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся відбірковий етап Дебатного турніру у вигляді британських парламентських дебатів. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся заступник директора з наукової роботи, к.е.н., Коркушко Олег Никодимович, який побажав усім учасникам дебатного турніру удачі.

З правилами турніру люб’язно ознайомили представники Дебатного клубу, експерти: Регіональний координатор проектів ВГО інституту «Республіка» м.Кам’янця-Подільського - М.Г.Будурович; Комунікаційний координатор проектів ВГО інституту «Республіка» м.Кам’янця-Подільського - Х.Г. Будурович; доцент кафедри політології та соціології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - Т.В. Білецька; журналіст обласного осередку Всеукраїнської організації комітету виборців України, доцент кафедри політології та соціології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - О.В.Рибщун; експерт Всеукраїнської ініціативи «Активна громада», доцент кафедри філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - С.О.Волковинський.
Секундант дебатів – Казмірчук Каміла.
Шляхом жеребкування визначились з темою дебатів - «Запровадження обов’язкових фізичних навантажень щодня у навчальних закладах».

Студенти коледжу активно брали участь в обговоренні усіх «за» і «проти», аргументуючи свою позицію, доцільно використовували фактологічний матеріал. Двоє переможних команд опозиції та пропозиції вибороли місце представляти свій заклад у чвертьфіналі серед коледжів, який відбудеться 28 березня.

Вітаємо студентів нашого коледжу та бажаємо успіхів!

 

Науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави»

В рамках тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування» у коледжі проведено науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави».

З вітальним словом до учасників форуму звернувся Коркушко Олег Никодимович, заступник директора з наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент, який привітав усіх та запросив до активного обговорення теми форуму.

Серед запрошених:

Гурська Майя Дмитрівна, Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Камянець-Подільської міської ради,

Кульчицька Ірина Анатоліївна - заступник директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Камянець-Подільської міської ради, начальник Відділу соціально-економічного розвитку міста,

Піскоровська Надія – PR менеджер CRH UKRAINE,

Стадник Тетяна – випускниця програми стажування,

Попова Надія Миколаївна – Начальник Камянець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області, Печенюк Сергій Васильович – головний бухгалтер ТОВ «Преттль-Кабель Україна» українсько-німецьке підприємство,

Каньоса Дмитро Андрійович – головний експерт Райффайзен Банк Аваль.

Серед актуальних проблем, які порушувались на форумі - перспективи сучасного розвитку інфраструктури міста, програма міжнародного стажування та критерії відбору, специфіка роботи казначейства, завдання та функції, особливості ведення міжнародної фінансової документації, особливості розвитку криптовалюти в Україні.

Доповідачі, гості закладу подякували за запрошення та висловили пропозиції щодо співпраці з коледжем.

З заключним словом до усіх присутніх звернулась Гуменюк Ірина Леонтіївна, завідувач кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, яка подякувала усім за участь та висловила побажання співпраці з представниками підприємств та керівниками департаментів та відділів.

 

Тиждень кафедри "Економіки, фінансів, обліку та оподаткування"

Протягом тижня з 19 березня по 23 березня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі проведено тиждень кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування».

Цілий калейдоскоп неймовірних заходів та яскравих вражень приніс нам цей тиждень.

Тиждень кафедри розпочато загальноколеджівською лінійкою «Улюблена професія як запорука успішного майбутнього», усі бажаючі мали змогу ознайомитися з новими посібниками та періодичними виданнями з дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Багато заходів було заплановано та проведено:

навчально-пізнавальна розважальна гра-заняття «Частування від інтелект-кафе "Баланс"» (Свирида О.В.),

відкрите заняття «Аналіз обсягів і динаміки товарної продукції,

асортиментно-структурний аналіз обсягу виробництва продукції та аналіз якості продукції» (Герасимова Т.І.),

вікторина «Облік праці і заробітної плати» (Яшина А.В.),

заряд позитиву семи кольорів щастя приніс концерт «Подаруй щастя іншим» (Годованюк А.В.),

науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави» (Гуменюк І.Л.),

надзвичайно захоплюючий Економічний квест «Ти – студент Подільського коледжу» (Гарбарець І.А.),

Економічне ток-шоу «Хто зверху?» (Годованюк А.В.),

інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший» (Свирида О.В.),

інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» (Гарбарець І.А.)

конкурс «Марафон бізнес-ідей» (Гльос І.Р.).

Усі ці заходи довели та продемонстрували скільки талановитих студентів навчається у коледжі, надали можливість студентам проявити себе та подарували незабутні враження.

 

Тренінг студентам випускної групи Б0-31 на тему «Як готуватися до виходу на ринок праці» у Кам'янець-Подільському Міському Центрі Зайнятості

15.03.2018 студенти випускної групи Б0-31 пройшли тренінг з працевлаштування на тему  «Як  готуватися до виходу на ринок праці» у Кам'янець-Подільському Міському Центрі Зайнятості, ознайомилися з сучасними тенденціями в цій сфері.

Вимогою сьогодення є орієнтація студентства на свідомий вибір професії з урахуванням вимог сучасного ринку праці та власних індивідуально-особистісних здібностей, інтересів. За допомогою інтерактивних засобів студенти групи Б0-31 ознайомились з сучасними вимогами ринку праці, та технікою пошуку роботи. Такі тренінги надзвичайно ефективні для студентів-випускників.

 

 

Сторінка 12 з 29

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>