Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави»

В рамках тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування» у коледжі проведено науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави».

З вітальним словом до учасників форуму звернувся Коркушко Олег Никодимович, заступник директора з наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент, який привітав усіх та запросив до активного обговорення теми форуму.

Серед запрошених:

Гурська Майя Дмитрівна, Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Камянець-Подільської міської ради,

Кульчицька Ірина Анатоліївна - заступник директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Камянець-Подільської міської ради, начальник Відділу соціально-економічного розвитку міста,

Піскоровська Надія – PR менеджер CRH UKRAINE,

Стадник Тетяна – випускниця програми стажування,

Попова Надія Миколаївна – Начальник Камянець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області, Печенюк Сергій Васильович – головний бухгалтер ТОВ «Преттль-Кабель Україна» українсько-німецьке підприємство,

Каньоса Дмитро Андрійович – головний експерт Райффайзен Банк Аваль.

Серед актуальних проблем, які порушувались на форумі - перспективи сучасного розвитку інфраструктури міста, програма міжнародного стажування та критерії відбору, специфіка роботи казначейства, завдання та функції, особливості ведення міжнародної фінансової документації, особливості розвитку криптовалюти в Україні.

Доповідачі, гості закладу подякували за запрошення та висловили пропозиції щодо співпраці з коледжем.

З заключним словом до усіх присутніх звернулась Гуменюк Ірина Леонтіївна, завідувач кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, яка подякувала усім за участь та висловила побажання співпраці з представниками підприємств та керівниками департаментів та відділів.

 

Тиждень кафедри "Економіки, фінансів, обліку та оподаткування"

Протягом тижня з 19 березня по 23 березня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі проведено тиждень кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування».

Цілий калейдоскоп неймовірних заходів та яскравих вражень приніс нам цей тиждень.

Тиждень кафедри розпочато загальноколеджівською лінійкою «Улюблена професія як запорука успішного майбутнього», усі бажаючі мали змогу ознайомитися з новими посібниками та періодичними виданнями з дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Багато заходів було заплановано та проведено:

навчально-пізнавальна розважальна гра-заняття «Частування від інтелект-кафе "Баланс"» (Свирида О.В.),

відкрите заняття «Аналіз обсягів і динаміки товарної продукції,

асортиментно-структурний аналіз обсягу виробництва продукції та аналіз якості продукції» (Герасимова Т.І.),

вікторина «Облік праці і заробітної плати» (Яшина А.В.),

заряд позитиву семи кольорів щастя приніс концерт «Подаруй щастя іншим» (Годованюк А.В.),

науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави» (Гуменюк І.Л.),

надзвичайно захоплюючий Економічний квест «Ти – студент Подільського коледжу» (Гарбарець І.А.),

Економічне ток-шоу «Хто зверху?» (Годованюк А.В.),

інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший» (Свирида О.В.),

інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» (Гарбарець І.А.)

конкурс «Марафон бізнес-ідей» (Гльос І.Р.).

Усі ці заходи довели та продемонстрували скільки талановитих студентів навчається у коледжі, надали можливість студентам проявити себе та подарували незабутні враження.

 

Тренінг студентам випускної групи Б0-31 на тему «Як готуватися до виходу на ринок праці» у Кам'янець-Подільському Міському Центрі Зайнятості

15.03.2018 студенти випускної групи Б0-31 пройшли тренінг з працевлаштування на тему  «Як  готуватися до виходу на ринок праці» у Кам'янець-Подільському Міському Центрі Зайнятості, ознайомилися з сучасними тенденціями в цій сфері.

Вимогою сьогодення є орієнтація студентства на свідомий вибір професії з урахуванням вимог сучасного ринку праці та власних індивідуально-особистісних здібностей, інтересів. За допомогою інтерактивних засобів студенти групи Б0-31 ознайомились з сучасними вимогами ринку праці, та технікою пошуку роботи. Такі тренінги надзвичайно ефективні для студентів-випускників.

 

 

Концерт до Міжнародного жіночого дня у коледжі

6 березня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, який відзначається 8 березня.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, який наголосив на чарівності та неперевершеності цього свята, побажав усім весняного настрою, не дивлячись на засніжену погоду, яка до нас несподівано завітала, та щоб ця засніжена весна принесла усім щирі посмішки, які б зігрівали теплом та радістю всіх навколо: «Ці посмішки людям ви віддавайте, в них частину душі додавайте, і шарму жіночого трохи вкладайте…». 
Також з вітальним словом звернувся заступник директора з наукової роботи Олег Никодимович Коркушко та передав від директора коледжу у гуртожиток студентам подарунок – пральну машину. З щирими словами привітання звернулася Тамара Георгіївна Сосновська, голова міськрайонного товариства інвалідів. Студенти коледжу та волонтерська група «Милосердя» коледжу привітали Тамару Георгіївну квітами та підготували музичний подарунок. Захід відбувався у форматі жіночого журналу, студенти та випускники коледжу демонстрували свої вокальні та артистичні здібності. Усі присутні отримали задоволення під час перегляду виступів студентів і від свята в цілому.

 

Підписання меморандуму про співпрацю

Тамара Георгіївна Сосновська - керівник Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів підписує Меморандум співпраці з Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем в присутності найкращих студентів і майбутніх "міських волонтерів" згідно МЕМОРАНДУМУ.

 

Сторінка 12 з 25

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>