Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Mолодіжна зустріч студентів коледжу з членами міжнародної волонтерської організації AIESEC

21 лютого в нашому навчальному закладі відбулася молодіжна зустріч студентів коледжу з Шелдоном Таоджі (Китайська Народна Республіка) і Даною Дереш, які є членами міжнародної волонтерської організації AIESEC. Активні студенти коледжу мали можливість поспілкуватись з іноземцем, ознайомитись з багатьма сферами життя Китаю, задати питання, дізнатися про можливість стажування за кордоном в рамках проекту міжнародної молодіжної освітньої організації AIESEC. В свою чергу наші студенти презентували свій заклад, розказавши про особливості, традиції та гордість нашого коледжу, завершивши зустріч оглядовою екскурсією. 
Організатор: Богач Олена Володимирівна, викладач кафедри інформаційної діяльності , документознавства та фундаментальних дисциплін.

 

День Валентина в Подільському коледжі!

 

Екскурсія студентам

Студентам Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу була проведена екскурсія у 5 державній пожежній рятувальній частині.

 

Я сам коваль свого життя

Спільно з Кам'янець-Подільським Центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем розпочалася робота за програмою "Підготовка дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа до самостійного життя "Я сам коваль свого життя ".
16.02.2018 року Центром, в особі Гомілко Наталії Дмитрівни, проведено перше ознайомче заняття зі студентами І курсу вищезазначеної категорії, та шляхом анкетування визначено їх соціальні потреби.

 

Інструкторсько-методичні заняття в системі цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки навчального закладу

Інструкторсько-методичні заняття в системі цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки навчального закладу

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі 12 грудня 2017 року проводилось інструкторсько-методичне заняття на тему: "Правила пожежної безпеки в навчальних кабінетах, службових приміщеннях, бібліотеках, архівах, спортивних та актових залах навчального закладу". Успішні результати залікового контролю працівників навчального закладу свідчать про досягнення мети заняття, а саме здобуття теоретичних знань та практичних навичок щодо оповіщення про пожежну небезпеку, проведення евакуації працівників та студентів з навчального кабінету (службового приміщення) під час виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі й правильне застосування первинних засобів пожежогасіння та засобів індивідуального захисту.

 

Сторінка 12 з 24

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>