Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Тиждень кафедри "Економіки, фінансів, обліку та оподаткування"

Протягом тижня з 19 березня по 23 березня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі проведено тиждень кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування».

Цілий калейдоскоп неймовірних заходів та яскравих вражень приніс нам цей тиждень.

Тиждень кафедри розпочато загальноколеджівською лінійкою «Улюблена професія як запорука успішного майбутнього», усі бажаючі мали змогу ознайомитися з новими посібниками та періодичними виданнями з дисциплін, які викладаються на кафедрі.

Багато заходів було заплановано та проведено:

навчально-пізнавальна розважальна гра-заняття «Частування від інтелект-кафе "Баланс"» (Свирида О.В.),

відкрите заняття «Аналіз обсягів і динаміки товарної продукції,

асортиментно-структурний аналіз обсягу виробництва продукції та аналіз якості продукції» (Герасимова Т.І.),

вікторина «Облік праці і заробітної плати» (Яшина А.В.),

заряд позитиву семи кольорів щастя приніс концерт «Подаруй щастя іншим» (Годованюк А.В.),

науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави» (Гуменюк І.Л.),

надзвичайно захоплюючий Економічний квест «Ти – студент Подільського коледжу» (Гарбарець І.А.),

Економічне ток-шоу «Хто зверху?» (Годованюк А.В.),

інтелектуально-розважальна гра «Найрозумніший» (Свирида О.В.),

інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» (Гарбарець І.А.)

конкурс «Марафон бізнес-ідей» (Гльос І.Р.).

Усі ці заходи довели та продемонстрували скільки талановитих студентів навчається у коледжі, надали можливість студентам проявити себе та подарували незабутні враження.

 

Тренінг студентам випускної групи Б0-31 на тему «Як готуватися до виходу на ринок праці» у Кам'янець-Подільському Міському Центрі Зайнятості

15.03.2018 студенти випускної групи Б0-31 пройшли тренінг з працевлаштування на тему  «Як  готуватися до виходу на ринок праці» у Кам'янець-Подільському Міському Центрі Зайнятості, ознайомилися з сучасними тенденціями в цій сфері.

Вимогою сьогодення є орієнтація студентства на свідомий вибір професії з урахуванням вимог сучасного ринку праці та власних індивідуально-особистісних здібностей, інтересів. За допомогою інтерактивних засобів студенти групи Б0-31 ознайомились з сучасними вимогами ринку праці, та технікою пошуку роботи. Такі тренінги надзвичайно ефективні для студентів-випускників.

 

 

Концерт до Міжнародного жіночого дня у коледжі

6 березня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, який відзначається 8 березня.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, який наголосив на чарівності та неперевершеності цього свята, побажав усім весняного настрою, не дивлячись на засніжену погоду, яка до нас несподівано завітала, та щоб ця засніжена весна принесла усім щирі посмішки, які б зігрівали теплом та радістю всіх навколо: «Ці посмішки людям ви віддавайте, в них частину душі додавайте, і шарму жіночого трохи вкладайте…». 
Також з вітальним словом звернувся заступник директора з наукової роботи Олег Никодимович Коркушко та передав від директора коледжу у гуртожиток студентам подарунок – пральну машину. З щирими словами привітання звернулася Тамара Георгіївна Сосновська, голова міськрайонного товариства інвалідів. Студенти коледжу та волонтерська група «Милосердя» коледжу привітали Тамару Георгіївну квітами та підготували музичний подарунок. Захід відбувався у форматі жіночого журналу, студенти та випускники коледжу демонстрували свої вокальні та артистичні здібності. Усі присутні отримали задоволення під час перегляду виступів студентів і від свята в цілому.

 

Підписання меморандуму про співпрацю

Тамара Георгіївна Сосновська - керівник Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів підписує Меморандум співпраці з Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем в присутності найкращих студентів і майбутніх "міських волонтерів" згідно МЕМОРАНДУМУ.

 

Благодійна акція «Допоможемо воїнам АТО»

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж не може залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Студенти та колектив коледжу вважають своїм громадянським обовʼязком допомогти та підтримати бійців АТО, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу. За ініціативи директора коледжу та Студентської ради було оголошено благодійну акцію «Допоможемо воїнам АТО», в ході якої було зібрано необхідні продукти, кришечки від пляшок та написано (намальовано) листівки від щирих та вдячних юнацьких сердець. Дякуємо за співпрацю волонтерському центру «Жіноча сотня» у м. Камʼянці-Подільському.

 

Сторінка 16 з 29

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>