Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

5 грудня 2017 року Подільський коледж відзначив Міжнародний день людей з інвалідністю.
Вихованці коледжу вкотре нас переконали: вони – молоді люди з необмеженими можливостями і талантами!!! 
Цілеспрямовані, креативні , інтелектуальні, відповідальні, наполегливі, які не здаються, попри інвалідність. Сильні духом, що надихають інших!!! 
Подільський коледж по праву пишається своїми студентами – постійними переможцями та призерами міських і обласних олімпіад з базових навчальних дисциплін, Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» та Всеукраїнських конкурсів з української мови ім. Петра Яцика, ім. Тараса Шевченка, спортсменами – Чемпіонами України, призерами міських, обласних змагань в системі Інваспорт!
Таланти, перемоги, досягнення наших вихованців – цеглинки у міцному фундаменті історії коледжу!!!

Детальніше...
 

Щиро вітаю зі святом!

02020
 

Нагородження переможців

dsc02154

30 листопада в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулось нагородження переможців в спартакіаді міста з видів спорту до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.
Настільний теніс.
Юнаки: І місце - Лукасевич Василь; ІІ місце - Гнатюк Владислав;ІІІ місце - Білінський Андрій.
Дівчата: І місце - Ткачук Марія; ІІ місце - Корнійчук Іванна; ІІІ місце - Зарицька Анастасія.
Шахи.
Юнаки: І місце - Семенов Дмитро.
Дівчата: ІІ місце - Бояркіна Марія; ІІІ місце - Білінська Оксана.
Шашки: І місце - Бойко Ярослав; Семенов Дмитро.

Детальніше...
 

"З коханням не жартують"

22

30 листопада до нашого коледжу завітав факультет мистецтв Тернопільського національного педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка з виставою "З коханням не жартують" (режисер-постановник: український актор театру і кіно, режисер, педагог, громадський діяч, Народний артист України, професор В'ячеслав Хім'як). Це неоціненний подарунок нашого директора Тріпака Мар'яна Миколайовича, кандидата економічних наук, доцента, для наших вихованців напередодні Міжнародного дня людей з інвалідністю. Театральна постанова стала яскравим спалахом емоцій, задоволення, радості не лише для студентів, а й для всього колективу коледжу.

Детальніше...
 

Тиждень відкритих дверей

З 27 листопада по 1 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально економічному коледжі проводився Тиждень відкритих дверей. Весь цей час у нашому навчальному закладі панувала атмосфера радості і щастя, адже до нас завітали учні з багатьох шкіл міста та району, а саме з міського ліцею, НВК №13, №3, №9, ЗОШ №10, №1, №8, №12, №15, Кам'янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату "Славутинка", Кам'янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, Колибаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Оринінської ЗОШ. Усі наші гості отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень від свята. 

Дякуємо, що були з нами та до нових зустрічей!

Детальніше...
 

Сторінка 16 з 25

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>