Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Практика студентів на базі Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів.

В період з 04 травня по 07 червня студенти Подільського спеціального коледжу Вікторія Веждел, Вікторія Мирошнікова, Вадим Савчук проходили практику на базі Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів. Під чуйним керівництвом голови організації – Тамари Георгіївни Сосновської – студенти детальніше ознайомилися з структурою та роботою організації, яка направлена на надання допомоги людям різного віку з обмеженими можливостями, зі специфікою соціального працівникана практиці. 
Для студентів Тамара Георгіївна є прикладом доброти, високого професіоналізму, милосердя та сильної волі. Тамара Георгіївна проявила дбайливе ставлення до студентів, які проходили практику.

Подільський спеціальний коледж висловлює вдячність Тамарі Георгіївні Сосновській за співпрацю та наставництво, завдяки якому студенти мали можливість отримати навики комунікативної майстерності, закріпити вміння та навики, що сприятимуть успішній діяльності соціального працівника.

 

Круглий стіл «З нагоди 100-річчя відновлення Української державності та річниці Незалежності України»

07 червня в Подільському спеціальному коледжі було проведено круглий стіл «З нагоди 100-річчя відновлення Української державності та річниці Незалежності України». Захід було проведено відповідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9-282 від 07.05.2018 р. на виконання Указу Президента України «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» від 11 квітня 2018 року № 99/2018, в якому висловлено прохання передбачити проведення тематичних міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, присвячених 27-й річниці проголошення у 1991 році незалежності України та 100-річчю відновлення української державності.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся заступник директора з наукової роботи, к.е.н., доцент Олег Никодимович Коркушко, який привітав усіх учасників, організаторів (кафедру «Інформаційної діяльності, документознавства, фундаментальних дисциплін») і співорганізаторів (кафедрі «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування»), відзначив важливість проведення заходу з теми та побажав успіху усім учасникам круглого столу, активних обговорень та гарних вражень від заходу. До учасників круглого столу звернувся Анатолій Юрійович Скрипник, доктор історичних наук, завідуючий кафедри «Інформаційної діяльності, документознавства і фундаментальних дисциплін», який звернув увагу на актуальність розгляду історичних аспектів становлення української державності та проаналізував особливості вивчення історичного досвіду, основних етапів конституційного процесу.

Під час круглого столу обговорювались наступні доповіді: «Роль та значення Руської правди та Литовських статутів у державотворчому процесі» (Загалевич В.Л.), «Перша у Європі конституція П.Орлика 1710 р.» (Науменко М.П.), «Конституція УНР» (Губич П.О.), «Українська держава гетьмана П. Скоропадського» (Коваленко Р.А.), «Карпатська Україна 1939 р. М. Волошин» (Решетюк О.С.), «Декларація про її державний суверенітет та її значення» (Гендзьора Т.В.), «Проголошення Незалежності у 1991 р.» (Семеній Д.В.), «Референдум 1 грудня 1991 р. та його значення» (Білий О.Ю.), «Соціально-демографічні проблеми в Незалежній Україні» (Палилюлько О.М.), «Економіка Незалежної України: провали, досягнення, перспективи» (Бачинська О.М.), «Прийняття конституції України у 1996 р.» (Семенов Д.О.). В доповідях були представлені цікаві дослідження, майстерний виклад матеріалу та знання історичних подій, надзвичайна актуальність викликала неабиякий інтерес в учасників круглого столу. Виступи доповідачів супроводжувались презентаціями.
Після активних дискусій, Анатолій Юрійович Скрипник зробив висновок про важливість і глибину дослідження учасників круглого столу, побажав успіхів у подальших дослідженнях.

 

Конкурс наукових робіт студентів коледжу


05 червня у Подільському спеціальному коледжі відбувся І тур конкурсу наукових робіт в сферах соціально-економічного розвитку України на сучасному етапі та українсько-польських відносин (інклюзивні проблеми України та адаптація до прогресивного Європейського досвіду). Склад журі: голова журі – директор коледжу Тріпак М. М., члени журі – заступник директора з навчально-виховної роботи Боровисюк Т. В., фахівець редакційно-видавничого журналу Волощук М. Б. У конкурсі брало участь 14 учасників, у доповідях яких було представлено широкий спектр дослідження сучасних проблем інклюзивної освіти в контексті соціально-економічного розвитку держави та міжнародного партнерства. Слід відзначити, що роботи студентів були представлені на високому рівні, а самі доповідачі були ініціативними, надзвичайно активними, відповіді під час обговорення доповідей - цікаві й змістовні. За умовами конкурсу у другий тур проходить лише 7 доповідачів. Журі оцінювало роботи студентів за наступними критеріями - за зміст (max. 5 балів), за захист (max. 5 балів), за активність (max. 2 бали). Оцінювати наукові роботи членам журі було достатньо складно, адже студенти підійшли до вивчення певного досліджуваного аспекту дуже серйозно та відповідально, що є свідченням копіткої праці студентів та їх керівників.

В результаті І місце отримав один з найактивніших студентів - Павло Олегович ГУБИЧ (керівник - Коркушко О.Н.), ІІ місце – Наталія Степанівна ДУБ (керівник - Герасимова Т.І.), ІІІ місце – Марина Василівна КВІТІНСЬКА (керівник - Годованюк А.В.), IV місце – Олена Віталіївна БІЛІНСЬКА (керівник - Федорчук В.М.), V – Олександр Сергійович РЕШЕТЮК (керівник - Бачинська О.М.),  – Олександра Дмитрівна БАРАБАНОВА (керівник - Дужева О.Г.), VІІ – Ліна Олегівна ЦУПА(керівник - Палилюлько О.М.). 
Голова журі – Мар’ян Миколайович Тріпак - оголосив результати конкурсу, висловив подяку студентам за виконану наукову роботу та викладачам за належний рівень підготовки студентів та побажав учасникам конкурсу успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності.
ВІТАЄМО учасників конкурсу!


 

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ, КОЛЕДЖ!

04 червня відбувся святковий концерт до Дня народження Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу. Подільський коледж пам’ятає й цінує зусилля і заслуги кожного керівника закладу – Василя Іустінова (директор з 1971 по 1980 рр.), Івана Слободяна (директор з 1980 по 1986 рр.), Віктора Григоровича Цопу (директор з 1986 по 2015 рр.), Мар’яна Миколайовича Тріпака (директор з 2015 року і дотепер). Коледж пройшов довгий шлях відрізком у 47 років від Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату для інвалідів до сучасного вищого навчального закладу – Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжуУ День народження коледжу, у холі закладу, студенти роздавали усім солодкі сюрпризи та побажання. На початку концерту з вітальним словом до студентів та працівників закладу звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, який привітав усіх присутніх зі святом, побажав студентам гарних успіхів у навчанні, не боятись втілювати свої задуми і мрії, бути сильними та не втрачати віри у себе і презентував кращим студентам-третьокурсникам свій посібник «Психологія фінансів» - Ользі Гуменюк, Олександру Ковальчуку, Вікторії Веждел. Мар’ян Миколайович привітав усіх працівників коледжу, побажав міцного здоров’я, успіху, гарних здобутків, всіх благ. Під час концерту студенти демонстрували свої танцювальні та вокальні здібності, таланти виразного читання: у ритмі життя коледжу виконали танець солістки танцювального колективу «Абра» Каріна і Вікторія, вірш про веселе студентське життя прочитала Наталія Дуб, студенти коледжу - Ліза Репеха, Анна Таран, Аля Касап, Ярослав Мазур у подарунок до Дня народження виконали «Пісню про коледж» та побажали щастя і добра (пісня «Ми бажаєм щастя і добра»). Атмосферу свята надавали декор залу та різнокольорові кульки, які усі учасники свята передавали один одному та дарували гарний настрій усім учасникам концерту.

 

День народження коледжу

4 червня, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! У цей святковий день відбулась загальноколеджівська лінійка, присвячена 47-річчю коледжу. Ведучі лінійки провели екскурс в минуле - заснування та створення спочатку у 1970 році Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату для інвалідів, а тепер сучасного вищого навчального закладуПодільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу з високою професійною репутацією та конкурентоздатними випускниками.

Історія коледжу багата долями своїх вихованців. За роки діяльності навчальним закладом підготовлено більше 4000 молодших спеціалістів для економічної галузі та більше 300 – для соціальної. Відповідно до наказу МОН України від 10.03.2017 року № 43-Л «Про ліцензування освітньої діяльності» коледжу видано ліцензію на освітню діяльність у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні (зі спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік та оподаткування», 231 «Соціальна робота», загальний ліцензований обсяг – 185 осіб). Коледж пам’ятає зусилля і заслуги кожного керівника та працівника закладу, пишається своїми випускниками – майстрами своєї справи.

Студенти, педагоги, працівники вищого навчального закладу, як велика дружня коледжівська сім’я, спільними зусиллями продовжують творити історію коледжу, який впевнено крокує і сміливо дивиться у майбутнє.

 

Сторінка 13 з 33

<< Початок < Попередня 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Наступна > Кінець >>