Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

04 лютого на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-26 від 16.01.2019 та у рамках проведення Дня безпечного Інтернету, що відзначається 5 лютого, викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучились до вебінару з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019. Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК № 141 «ОРТ» м.Києва.

Для учасників вебінару були запропоновані доповіді та презентації на наступну тематику: «Інтернет та онлайн-етикет» (Оксана Мельник), «Кібербезпека в закладах освіти» (Галина Коломоєць), «Кіберзлочинність – як не стати жертвою» (Андрій Пазюк), «Цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки» (Антоніна Букач), «Навчання основам кібербезпеки в 1-6 класах за методикою iCompute (з міжнародного досвіду, Великобританія)» (Сергій Дзюба), «Захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків» (посилання на урок, який отримав рекомендації від Інституту модернізації змісту освіти (від 28.01.2019 № 22.1/12-Г-21) та рекомендований до проведення у 7-11 класах) (Анастасія Дьякова), «День безпечного інтернету 5 лютого: онлайн урок від Програми академій Cisco, Департаменту кіберполіції та компанії ERC» (Олена Домотенко). 
Дякуємо за цікаві доповіді й відеоматеріали, за надану можливість долучитися до обговорення важливих тем, які надзвичайно актуальні для молоді. Так, школярі та студентство активно користується Інтернет ресурсами та зазнає впливу сучасних тенденцій медіапростору.Питання про кібербезпеку, ризики користування Інтернетом, кіберзлочинність є одними з найважливіших проблем сьогодення. Усі матеріали вебінару є цікавими та корисними для викладачів закладу. Дякуємо також за нагоду ознайомитися з міжнародним досвідом у вирішенні цих проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

Шановні колеги!

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний

соціально-економічний коледж

запрошує

19-20 квітня 2019 р.

до участі в III Міжнародній науково-практичній конференції

«ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМУ»

     Матеріали для участі у конференції просимо надіслати  до 12 квітня 2019 року (включно).

informatsiyniy_buklet_ukr_2019-1

Усі учасники конференції забезпечуються збірником тез конференції та сертифікатом  учасника, які будуть направлені до 14 червня на поштову адресу учасника, вказану у заявці. Детальніше у посиланні "Завантажити"

download                                                                  download

українською мовою                        англійською мовою / English

 

Зустріч директора коледжу зі студентами

Зустріч директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака з студентами коледжу, які активно займаються спортом й беруть участь у Міжнародних турнірах у складі Паралімпійської збірної України з волейболу сидячи - Владичинською Анастасією та Дімітрішиною Кароліною, а також з викладачем Погорецькою Ольгою Феофанівною.

На зустрічі відбулось обговорення досягнень студентів у спорті, стратегії та плани на майбутнє.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Засідання стипендіальної комісії

Засідання Стипендіальної комісії Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбулось в кінці 2018 року. Члени Стипендіальної комісії коледжу ознайомились з рейтинговим балом за підсумками семестрового контролю та додатковими балами за участь у громадській, художній, спортивній та науковій діяльності у І семестрі 2018-2019 н.р. Приємно, що студенти коледжу, які є членами комісії, активно відстоювали та відповідально аргументували свою точку зору.

На засіданні вирішувались нагальні питання, члени комісії активно голосували та проводили обговорення актуальних проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Сторінка 2 з 38

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>