Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Cтуденти Подільського спеціального коледжу відвідали ТНЕУ

25 жовтня студенти Подільського спеціального коледжу спеціальностей "Економіки" та "Обліку і оподаткування" відвідали Тернопільський національний економічний університет, поспілкувались із викладачами кафедри "Банкувського бізнесу" Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ та студентами закладу, взяли участь у діловій грі, що передбачала завдання з фінансової та банківської справи. Після закінчення ділової гри студенти коледжу ознайомились із закладом та колекцією грошових одиниць кафедри, а також залу, яка обладнаний по типу Приватбанку. 

tneu

Така ініціатива стала можливою завдяки укладенню договору співпраці коледжу із ТНЕУ, а також угоди про співпрацю кафедри "Банківського бізнесу" ТНЕУ і кафедри "Фінансів, економіки і економічної кібернетики" Подільського спеціального коледжу. Дякуємо за чудову екскурсію Кафедра банківського бізнесу ТНЕУ та чудові знання, сучасний стиль спілкування та неймовірні враження. Все було мотиваційно, а подібні заходи стали додатковим стимулом для успішного навчання і здійснення професійних мрій!

 

Директор Подільського коледжу урочисто привітав студентів з перемогою

Після оголошення результатів фестивалю - конкурсу директор коледжуПодільський Коледж Marian Tripak урочисто привітав студентів з перемогою, висловив найщиріші слова подяки, й відзначив надзвичайно високий рівень підготовки студентів закладу й побажав успіхів у відкритті нових сторінок коледжу, сторінок творчості і науки! Коледж пишається своїми студентами!

 

agro
 

Представники ініціативи Доступно.UA

В Подільському спеціальному коледжі Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) Marian Tripak відбулась зустріч студентів коледжу із представниками ініціативи Доступно.UA . Гостей у коледжі привітав директор закладу Тріпак Мар'ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, та вручив натхненному засновнику ініціативи Дмитру Щебетюку картину, виготовлену Богданюком Кирилом, з використанням техніки енкаустики.

dostupno_ua
Детальніше...
 

День шефа!

У день шефа один з найкращих подарунків від моїх вихованців - прекрасний футбольний вишкіл!!! І знову продовження виграшу тих що 2×20-ть над легеннями, що до 20-ти. Рахунок на користь 2×20-ть - 15:14. Дякую дорогі студенти за суперову гру. За трьома поєдинками: 2:1 на користь тих, що мегамолоді, аж 2 рази по 20.Подільський Коледж Андрій Тимків

shef
 

Українська державність: утвердження національної свідомості

В Подільському спеціальному коледжі Подільський Коледж (Marian Mukolajovuth Tripak) відбувся студійний форум "Українська державність: утвердження національної свідомості". На відкритті студійного форуму з вітальним словом виступили: Марчак Тетяна Андріївна Tetiana Marchak, к.ф.н., в.о. завідувача кафедри інформаційної діяльності, документознавства та фундаментальних дисциплін; Савчук Вадим Анатолійович Савчук Вадим, заступник міського голови Кам'янець-Подільської міської ради; Гуменюк Ірина Леонтіївна Ірина Гуменюк, к.е.н., заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності. Славко Полятинчук Slavko Polyatynchuk акцентував увагу на унікальності матеріалів, зібраних у книзі "Кам'янець - соборна столиця України" та презентував статтю про Кам'янець-Подільський у журналі "Країна" (м.Київ). 

studiyni_forum
Детальніше...
 

Сторінка 2 з 45

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>