Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


25-річчя Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж в особі директора - Тріпака М. М. був запрошений на ювілейне свято з нагоди 25-річчя Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів, яким незмінно керує Сосновська Т.Г.

Детальніше...
 

Дискусія на тему «Закон про освіту» та «Права та обов’язки студентів»

Міжнародний день студента – це символічне об'єднання студентів всіх напрямів і всіх навчальних закладів. Саме зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Департамент гуманітарної політики відділ молоді та спорту провів захід, що присвячений Міжнародному дню студента, де нагороджував студентську національну еліту. Одним із представників такої еліти є студент Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Ковальчук Олександр, який отримав відзнаку «Найкращий студент» від Кам'янець-Подільського міського голови Михайла Євстафійовича Сімашкевича.

Також студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відвідали панельну дискусію на тему «Закон про освіту» та «Права та обов’язки студентів», організовану Департаментом гуманітарної освіти відділом молоді та спорту, що присвячена міжнародному Дню студента.

А після даної дискусії наші студентки Савченко Н. та Веждел В. прийняли участь у півфіналі дебатного турніру «Права та обов’язки студентів», де достойно продемонстрували свої знання та вміння. Відстоювали свою думку чітко, впевнено і наполегливо. Пишаємось нашими студентами!!!


Детальніше...
 

Святкування Дня студента!

Святкування Дня студента!

Міжнародний День студента – це свято усіх студентів, що відзначають 17 листопада, як в Україні, так і в більшості країн світу. От і студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відзначили це свято весело, цікаво і по-студентськи. Адже, студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Детальніше...
 

Інструктаж з пожежної та техногенної безпеки з працівниками чергової служби коледжу

Друк

Відповідно до Плану заходів щодо посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів 16 листопада 2017 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі був проведений інструктаж з працівниками чергової служби навчального закладу.

Інструктаж проводився з питань:

  • здійснення контролю за додержанням протипожежного стану в будівлях, спорудах, приміщеннях та території навчального закладу;
  • порядок проведення огляду приміщень й території навчального закладу відповідно до Інструкції з пожежної та техногенної безпеки;
  • порядок ввімкнення освітлення на об’єктах навчального закладу;
  • практичні дії працівників чергової служби у разі виявлення пожежі, спрацювання засобів пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння.

В кінці проведення інструктажу була проведена перевірка знань загальних інструкцій з пожежної та техногенної безпеки у працівників чергової служби навчального закладу.


Детальніше...
 

Студентський диспут "Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави"

Вівторок, 14 листопада 2017, 19:07
Друк

Студентський диспут "Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави"

Сьогодні немає необхідності переконувати будь-кого у тому, що досягнення нової якості життя в ХХІ столітті можливе лише за умови глибинного реформування освіти. Для того, щоб підтримати дане твердження 14 листопада 2017 року було проведено науковий студентський диспут «Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави», що присвячений Міжнародному дню студента!!! Адже, День студента — це свято усіх студентів, що відзначають 17 листопада, як в Україні, так і в більшості країн світу. Даний науковий захід проводився серед студентів ІІІ курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Економіка» Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, а також наших гостей із ДВНЗ «Камʼянець-Подільський індустріальний коледж», за сприяння кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування.

Дякуємо за гарну наукову працю!!!

Детальніше...
 

Сторінка 24 з 32

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>