Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Тиждень кафедри соціальної роботи та психології

Тиждень кафедри соціальної роботи та психології

    У Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному коледжі стартував тиждень кафедри соціальної роботи та психології, присвячений до Дня працівника соціальної сфери України У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Документ ратифікував Л.Д. Кучма. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. В 2017 році День працівника соціальної сфери України припадає на 5 листопада. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. В рамках тижня кафедри в коледжі викладачі та студенти проведуть брей-ринги, конкурси, науково-практичний семінар «Актуальні проблеми підготовки майбутніх соціальних працівників», майстер-клас «Тренінг особистісного зростання» та зустрічі…


Детальніше...
 

Всеукраїнський економічний форум

Всеукраїнський економічний форум

    Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу прийняли участь у Всеукраїнському економічному форумі «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах» та, як завжди, достойно відстояли честь навчального закладу і знову довели усім, що вони майбутні висококваліфіковані спеціалісти. Наші студенти – молодці!!!


Детальніше...
 

АГРОУНІФЕСТ – 2017

АГРОУНІФЕСТ – 2017

    Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу прийняли участь та зайняли третє місце у Відкритому фестивалі-конкурсі серед студентів навчальних закладів «АГРОУНІФЕСТ – 2017», метою якого є подальший розвиток аматорської народної творчості серед студентів навчальних закладів, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності навчальних закладів і аматорських творчих колективів та окремих виконавців, налагодження творчих відносин між аматорськими творчими колективами України. А Студентка Наталія Гончарук зайняла третє місце у жанрі декоративно-ужиткове мистецтво. Наші студенти найкращі, вітаємо їх!


Детальніше...
 

«День захисника України та день українського козацтва»

DSC02979

    День захисника України – державне свято, відзначається з 2014 року. У 2015 році Верховна рада ухвалила закон, по якому цей день є офіційним вихідним. Також цього дня, за указом президента, усім державним установам пропонується вивішувати державний прапор.Також цей день традиційно вважався днем заснови Української повстанської армії (УПА).Отже наш коледж провів захід «День захисника України та день українського козацтва».


Детальніше...
 

Вітаємо наших переможців!

Вітаємо наших переможців!

    Відбувся міський захід, приурочений Дню захисника України, Дню українського козацтва та до свята Покрови Пресвятої Богородиці, що проводить департамент гуманітарної політики. Вже другий рік поспіль у Старій фортеці проходить спортивно-розважальна гра «Козацькі забави», де студенти навчальних закладів демонструють свої вміння та навички у різних видах змагань на витривалість. Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу мірялися силою в перетягуванні канату, стрибках в мішку, влучному пострілі, підніманні гирі і стали СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ конкурсу.


 

Сторінка 25 з 30

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>