Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

     З нагоди Дня працівника освіти у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся виховний захід.Професія викладача – унікальна. Подібної в світі немає. Кожен педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день: людину, суспільство. Адже, майбутнє проектується і твориться за звичайною студентською партою.Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а викладач – у думках і вчинках людей, яких він навчив. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх духовних батьків – викладачів.


Детальніше...
 

Ліцензування спеціальності "Психологія"

      Ще одна перемога нашого коледжу! Ліцензування спеціальності "Психологія" за Першим (бакалаврським) рівнем!!! Вітаю кафедру соціальної роботи та психології... Вітаю всіх нас... З повагою директор!!!  

 

     

 

Вибори студентського декана

28.09.2017р. відбулися вибори студентського декана Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Детальніше...
 

Вітаємо студентського декана

Вітаємо студентського декана
 

Науково-практичний форум

14  вересня 2017 року кафедрою економіки, фінансів, обліку та оподаткування проведено науково-практичний    форум  «Сучасні  вимоги до спеціалістів економічної сфери : наукові та практичні підходи».
Детальніше...
 

Сторінка 25 з 29

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>