Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Святкування Дня студента!

Святкування Дня студента!

Міжнародний День студента – це свято усіх студентів, що відзначають 17 листопада, як в Україні, так і в більшості країн світу. От і студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відзначили це свято весело, цікаво і по-студентськи. Адже, студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Детальніше...
 

Інструктаж з пожежної та техногенної безпеки з працівниками чергової служби коледжу

Друк

Відповідно до Плану заходів щодо посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів 16 листопада 2017 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі був проведений інструктаж з працівниками чергової служби навчального закладу.

Інструктаж проводився з питань:

  • здійснення контролю за додержанням протипожежного стану в будівлях, спорудах, приміщеннях та території навчального закладу;
  • порядок проведення огляду приміщень й території навчального закладу відповідно до Інструкції з пожежної та техногенної безпеки;
  • порядок ввімкнення освітлення на об’єктах навчального закладу;
  • практичні дії працівників чергової служби у разі виявлення пожежі, спрацювання засобів пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння.

В кінці проведення інструктажу була проведена перевірка знань загальних інструкцій з пожежної та техногенної безпеки у працівників чергової служби навчального закладу.


Детальніше...
 

Студентський диспут "Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави"

Вівторок, 14 листопада 2017, 19:07
Друк

Студентський диспут "Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави"

Сьогодні немає необхідності переконувати будь-кого у тому, що досягнення нової якості життя в ХХІ столітті можливе лише за умови глибинного реформування освіти. Для того, щоб підтримати дане твердження 14 листопада 2017 року було проведено науковий студентський диспут «Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави», що присвячений Міжнародному дню студента!!! Адже, День студента — це свято усіх студентів, що відзначають 17 листопада, як в Україні, так і в більшості країн світу. Даний науковий захід проводився серед студентів ІІІ курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Економіка» Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, а також наших гостей із ДВНЗ «Камʼянець-Подільський індустріальний коледж», за сприяння кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування.

Дякуємо за гарну наукову працю!!!

Детальніше...
 

Подарунок студентам від директора

Приємна новина театр із Тернополя до нас завітає на декілька днів раніше, а саме 30 листопада. Запрошуємо усіх бажаючих до нас на виставу, яка відбудеться о 15:00 у Актовій залі. Вхід вільний.

_3

 

Проект "Відходи - в доходи"

Понеділок, 13 листопада 2017, 21:01
Друк
Проект "Відходи - в доходи"

В умовах сьогодення багато уваги приділяється проблемі сортування та утилізації відходів в Україні. Студентками групи Е-31 Ткачук М. та Кутовою К. було підготовлено проект "Відходи – в доходи" (керівник Гльос І.Р.). Даний проект отримав схвальні відгуки журі конкурсу проектів, який став завершальним етапом курсів муніципального управління при міській раді м. Кам'янця-Подільського.

09.11.2017 р. студентка Кутова К. провела лекцію для студентів нового набору щодо формування та свідомого ставлення до проблем забрудненості навколишнього середовища та активної участі молоді у природоохоронних заходах.

Детальніше...
 

Сторінка 25 з 33

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>