Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Науково – практичний семінар на тему: «Актуальні проблеми підготовки майбутніх соціальних працівників».

Науково – практичний семінар на тему: «Актуальні проблеми підготовки майбутніх соціальних працівників».

    Колектив кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу 25.10.2017 року провів науково – практичний семінар на тему: «Актуальні проблеми підготовки майбутніх соціальних працівників». В семінарі взяли участь науково-педагогічні працівники кафедри психології освіти, кафедри загальної та практичної психології, кафедри соціальної педагогіки та соціальної роботи Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та представники Служби у справах дітей Кам’янець-Подільської міської ради. Учасники розкрили теоретичні і практичні аспекти підготовки соціальних працівників.


Детальніше...
 

Брей-ринг "Кращі знавці соціальної роботи"

Брей-ринг Кращі знавці соціальної роботи

    24 жовтня 2017 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулася інтелектуальна гра брей-ринг "Кращі знавці соціальної роботи". У конкурсі взяли участь команди "ХХІ століття" та "Крила Надії", студенти ІІ і ІІІ курсів спеціальності "Соціальна робота". Учасники показали себе інтелектуальними, креативними, ерудованими знавцями своєї майбутньої професії. Вітаємо команду переможців "Крила Надії"!


Детальніше...
 

Мастер-клас з тренінгу на тему "Особистісне зростання"

Мастер-клас з тренінгу

    Завідувач кафедри соціальної роботи та психології, кандидат психологічних наук, доцент Федорчук В.М. 24.10.2017р. провів мастер-клас з тренінгу на тему "Особистісне зростання", в якому взяли участь викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу. Під час тренінгу були застосовані завдання, спрямовані на саморозвиток, самовдосконалення та розвиток згуртованості групи і підвищення працездатності її учасників. Під чуйним керівництвом Віктора Миколайовича, учасникам вдалося усвідомити і подолати внутрішні кордони свого мислення, бар'єри, що перешкоджають актуалізації творчих ресурсів для особистого та професійного зростання.


Детальніше...
 

Тиждень кафедри соціальної роботи та психології

Тиждень кафедри соціальної роботи та психології

    У Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному коледжі стартував тиждень кафедри соціальної роботи та психології, присвячений до Дня працівника соціальної сфери України У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери. Документ ратифікував Л.Д. Кучма. Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин. В 2017 році День працівника соціальної сфери України припадає на 5 листопада. Соціальна робота – це мистецтво налагоджувати зв'язки між людьми. День працівника соціальної сфери – професійне свято, яке по праву належить тим, хто виявляє милосердя, створює добро не тільки зі службового обов'язку, а й за велінням совісті та покликом душі. В рамках тижня кафедри в коледжі викладачі та студенти проведуть брей-ринги, конкурси, науково-практичний семінар «Актуальні проблеми підготовки майбутніх соціальних працівників», майстер-клас «Тренінг особистісного зростання» та зустрічі…


Детальніше...
 

Всеукраїнський економічний форум

Всеукраїнський економічний форум

    Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу прийняли участь у Всеукраїнському економічному форумі «Актуальні питання розвитку економіки в сучасних умовах» та, як завжди, достойно відстояли честь навчального закладу і знову довели усім, що вони майбутні висококваліфіковані спеціалісти. Наші студенти – молодці!!!


Детальніше...
 

Сторінка 26 з 32

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>