Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Науково-практичний форум

14  вересня 2017 року кафедрою економіки, фінансів, обліку та оподаткування проведено науково-практичний    форум  «Сучасні  вимоги до спеціалістів економічної сфери : наукові та практичні підходи».
Детальніше...
 

Святкова лінійка

Сьогодні у перший день осені в нашому коледжі відбулася святкова лінійка, яка відкрила двері у новий навчальний рік. На святі були присутні шановані гості заступник міського голови Бабій Сергій Віталійович та директор попередніх років Цопа Віктор Григорович.

Наші стіни радо вітали першокурсників, які сьогодні вперше переступили поріг нашого коледжу. Попереду у вас чимало цівкового, цікаві пізнавальні заняття, нові друзі та нові враження. Час студентства – найкраща пора, бережіть ці моменти щастя та насолоджуйтесь кожним днем студентства.

Святкова лінійка

Святкова лінійка

 

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ І ТА ІІ КУРСИ

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ І ТА ІІ КУРСИ
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ І ТА ІІ КУРСИ

 

ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Сьогодні 11 липня 2017 року у нашого коледжу з’явилися нові друзі. Так, саме сьогодні відбулося підписання договору про співпрацю Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу  та Мельнице-Подільського обласного комунального дитячого будинку-інтернату.

Детальніше...
 

Увага! Увага! Увага!

Шановні абітурієнти!

Приємна новина у нашому коледжі розпочалася  вступна компанія.

Якщо Ви бажаєте стати висококваліфікованим спеціалістом та отримати максимум знань, не зволікайте скоріше поспішайте, адже ми чекаємо на кожного з Вас! Ми даємо не лише знання, а й намагаємося всебічно розвивати кожного студента, даємо змогу кожному проявити себе у культмасовій роботі. Сумувати у нас Вам не доведеться, адже діють маса гуртків за інтересами на яких завжди цікаво та пізнавально.  Наші куратори стануть для Вас «другими матусями», які завжди бережно та турботно ставляться до своїх діток. Ми не лише прагнемо дати знання але й хочемо завжди навчити студента бути самостійним, впевненим у собі задля подолання у майбутньому різних життєвих ситуацій, тобто наша мета підготувати студента не лише до професійної діяльності але й до дорослого самостійного життя.

Чекаємо До нас.

abiturient3

Працюємо без вихідних!

 

Сторінка 29 з 32

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 Наступна > Кінець >>