Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж висловлює подяку меру міста Сімашкевичу Михайлу Євстафійовичу

Вельмишановний Михайле Євстафійовичу!

Щиро вдячні Вам за чуйну турботу та сприяння в організації незабутньої екскурсії по Старому місту та фортеці для делегації, яка завітала на запрошення до нашого міста у Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

Знаємо, що сердечне ставлення до кожного жителя та гостя нашого міста є пріоритетним у Вашій діяльності.

Бажаємо, щоб та титанічна праця, яку Ви здійснюєте щоденно, направлена на сучасний розвиток та розбудову туристичного центру нашого міста, принесла успіх.

Гостра проблема адаптації та залучення в соціум наших юних співгромадян, які мають спеціальні потреби та деякі особливості фізичного розвитку, не втрачає своєї актуальності.

Щиро вдячні, що, незважаючи на Вашу надзайнятість, Ви знаходите час для нас.

 

З повагою,

Директор Подільського спеціального

навчально-реабілітаційного

соціально-економічного колледжу,

к.е.н.                                                                                                                                                                          Тріпак М.М.

 

Вам до нас!

27 березня Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж широко відкрив двері для гостей, які завітали до нас з м. Хмельницького.

За сприяння мера міста Михайла Євстафійовича Сімашкевича для делегації з Хмельницького обласного товариства інвалідів була організована незабутня екскурсія по Старому місту та фортеці. А коледж, в свою чергу, провів екскурсію до свого музею, викладачі коледжу ознайомили гостей з історією коледжу та розповіли про особливості та переваги навчання в закладі.

Важливою подією для усіх стало підписання директором коледжу Мар’яном Миколайовичем Тріпаком та головою Хмельницького обласного товариства інвалідів Анатолієм Миколайовичем Савчуком Меморандуму про співпрацю.

Студенти коледжу радо вітали гостей святковим концертом.

На початку концерту з вітальним словом звернувся до усіх присутніх директор коледжу – Мар’ян Миколайович Тріпак, який подякував усім гостям, що завітали, розповів про унікальність навчального закладу та перспективи для студентів, а також про договори про співпрацю з іншими навчальними закладами, запросив на навчання у коледж.

Голова Хмельницького обласного товариства інвалідів Анатолій Миколайович Савчук подякував за гостинність та теплоту, родинну атмосферу та уважність викладачів до студентів, яка має бути взірцем для багатьох навчальних закладів. Анатолій Миколайович зазначив, що саме Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж – це місце де «можна почати крок до великого успіху в житті» та на згадку про подію вручив подяку директору коледжу.

У подарунок усім присутнім члени хореографічного гуртка виконали композицію «Ніжність», Олександра Барабанова майстерно декламувала вірш «Що таке щастя?», а студенти Наталія Вигівська («Пісня про бухгалтера»), Юрій Картиннік (пісня «Економіст»), Володимир Шевчук (пісня «Соціальна робота»), Наталія Ріль та Аля Касап («Музика рідного дому») демонстрували чудовий спів та зірвали овації залу.

Ведучі концерту познайомили усіх присутніх з професією бухгалтера, економіста, соціального працівника, психолога, розповіли про високий клас фізичної підготовки студентів системою «Інваспорт» та розкрили формулу щастя.

Гості закладу також звернулися до студентів з щирими й теплими словами подяки за запрошення та поділились своїми талантами: пісня, присвячена мамі, за виконанням Валерія Білоусова «Милая мама» настільки була зворушлива, що вся зала аплодувала стоячи, не менш чуттєво пролунала пісня у виконанні Ірини Чикановської («Батькам»), надзвичайно проникливо виконана пісня дуету матері і доньки Чикановських Валентини та Ірини «Відлуння любові».

На завершення студенти подарували гостям пісню «Щастя, добра і любові».

 

Підсумки тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування»

 

На загальноколеджівській лінійці було підведено підсумки тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування», відзначено переможців та найактивніших студентів коледжу. Директор коледжу, к.е.н., доцент Мар’ян Миколайович Тріпак подякував усім за таку чудову організацію та підкреслив унікальність Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу та його студентів. Побажав усім успіхів та нових звершень! Вручив нагороди переможцям. А саме:

У грі-занятті «Частування від інтелект-кафе "Баланс"» стали переможцями студенти групи БО-31: Загородня Ольга, Мельник Катерина, Брозницька Анастасія. Друге місце вибороли Кирилюк Анастасія, Лукасевич Василь, Любий Руслан. Третє місце здобули Протас Олександр, Люльчак Андрій, Сідоров Радіон.

За розв’язок кросвордів нагородили старост:

-                  групи Е-21, яка здобула ІІІ місце;

-                  групи БО-31 та О-23, які набрали рівну кількість балів за результатами оцінювання та розділили між собою ІІ місце;

-                  групи Е-31, яка виборола І місце.

За найкращу стіннівку нагороджено:

-                  за ІІІ місце – групу Е-21;

-                  за ІІ місце – групи БО-31 та О-23;

-                  за І місце – групу Е-31.

За перемогу у вікторині «Облік праці і заробітної плати» нагороджено команду «Кредит» групи Е-31.

В Економічному квесті «Ти – студент Подільського коледжу» вибороли перемогу Вигівська Наталія (група 0-23), Любий Руслан (група О-33), Бойчук Іван (Е-21), Беженар Катерина (група О-11), Романенко І. (група БО-32).

В економічному ток-шоу «Хто зверху?» у протистоянні двох команд групи О-21 – команди дівчат проти команди хлопців – перемогу з незначним відривом в один бал отримала команда дівчат.

В інтелектуально-розважальній грі «Найрозумніший» статус найрозумнішого студента коледжу виборов Люльчак Андрій, ІІ місце здобув Білінський Андрій, а ІІІ місце – Кутова Катерина.

Переможцями в інтелектуальній грі «Що?Де?Коли?» стала команда «Знавці» - Губич Павло і Мельник Ігор (група О-22), Дуб Наталка і Голик Анжела (група О-21), Вигівська Наталія і Пилипчук Ганна (група О-23).

Найкреативнішим проектом у сфері бізнесу в конкурсі «Марафон бізнес-ідей» визнано проект Дуб Наталії (група О-21), яка виборола І місце, ІІ місце здобув Нікуленко Руслан (група Е-31), ІІІ місце – Бойчук Іван (Е-21).

А також нагороджено усіх студентів, які брали активну участь у організації заходів, зокрема, Касап Аля та Вадим, Бута Олександр.

До привітань приєдналась завідувач кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування», к.е.н, Ірина Леонтіївна Гуменюк та подякувала усім за участь у заходах.

 

 

Відбірковий етап Дебатного турніру у коледжі

 

ВІТАЄМО УЧАСНИКІВ ДЕБАТНОГО ТУРНІРУ!

19 березня 2018 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся відбірковий етап Дебатного турніру у вигляді британських парламентських дебатів. З вітальним словом до усіх присутніх звернувся заступник директора з наукової роботи, к.е.н., Коркушко Олег Никодимович, який побажав усім учасникам дебатного турніру удачі.

З правилами турніру люб’язно ознайомили представники Дебатного клубу, експерти: Регіональний координатор проектів ВГО інституту «Республіка» м.Кам’янця-Подільського - М.Г.Будурович; Комунікаційний координатор проектів ВГО інституту «Республіка» м.Кам’янця-Подільського - Х.Г. Будурович; доцент кафедри політології та соціології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - Т.В. Білецька; журналіст обласного осередку Всеукраїнської організації комітету виборців України, доцент кафедри політології та соціології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - О.В.Рибщун; експерт Всеукраїнської ініціативи «Активна громада», доцент кафедри філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка - С.О.Волковинський.
Секундант дебатів – Казмірчук Каміла.
Шляхом жеребкування визначились з темою дебатів - «Запровадження обов’язкових фізичних навантажень щодня у навчальних закладах».

Студенти коледжу активно брали участь в обговоренні усіх «за» і «проти», аргументуючи свою позицію, доцільно використовували фактологічний матеріал. Двоє переможних команд опозиції та пропозиції вибороли місце представляти свій заклад у чвертьфіналі серед коледжів, який відбудеться 28 березня.

Вітаємо студентів нашого коледжу та бажаємо успіхів!

 

Науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави»

В рамках тижня кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування» у коледжі проведено науково-практичний форум «Актуальні питання соціально-економічного розвитку держави».

З вітальним словом до учасників форуму звернувся Коркушко Олег Никодимович, заступник директора з наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент, який привітав усіх та запросив до активного обговорення теми форуму.

Серед запрошених:

Гурська Майя Дмитрівна, Директор департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Камянець-Подільської міської ради,

Кульчицька Ірина Анатоліївна - заступник директора Департаменту економіки та розвитку інфраструктури міста Камянець-Подільської міської ради, начальник Відділу соціально-економічного розвитку міста,

Піскоровська Надія – PR менеджер CRH UKRAINE,

Стадник Тетяна – випускниця програми стажування,

Попова Надія Миколаївна – Начальник Камянець-Подільського управління Державної казначейської служби України Хмельницької області, Печенюк Сергій Васильович – головний бухгалтер ТОВ «Преттль-Кабель Україна» українсько-німецьке підприємство,

Каньоса Дмитро Андрійович – головний експерт Райффайзен Банк Аваль.

Серед актуальних проблем, які порушувались на форумі - перспективи сучасного розвитку інфраструктури міста, програма міжнародного стажування та критерії відбору, специфіка роботи казначейства, завдання та функції, особливості ведення міжнародної фінансової документації, особливості розвитку криптовалюти в Україні.

Доповідачі, гості закладу подякували за запрошення та висловили пропозиції щодо співпраці з коледжем.

З заключним словом до усіх присутніх звернулась Гуменюк Ірина Леонтіївна, завідувач кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, яка подякувала усім за участь та висловила побажання співпраці з представниками підприємств та керівниками департаментів та відділів.

 

Сторінка 3 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>