Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


СТУДЕНТИ КОЛЕДЖУ - ПРИЗЕРИ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ!!! ВІТАЄМО!!!

На студентських "Notabene" Кравець Василь Миколайович, викладач та Коломієць Яна Валентинівна, завідувач навчально-реабілітаційного відділу, викладач вручили дипломи, медалі та грамоти студентам коледжу, які вибороли призові місця у змаганнях з легкої атлетики (стрибки з розбігу у довжину, біг 100 м / 200 м / 400 м, штовхання ядра). Вітаємо наших призерів та бажаємо вам успіхів у навчанні й у спортивних змаганнях, здійснення мрій та славетних перемог!

8may2019 

День пам'яті та примирення на студентських "Notabene"

 

 

 

 

07 травня в Подільському спеціальному коледжі відбулись студентські сходини «Notabene», присвячені Дню пам’яті та примирення. Студенти ознайомились з історією заснування цього пам'ятного дня та фактами з історії країни й усього світу. Відповідно до Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» (Закон України від 09.04.2015 № 315-VIII) в Україні встановлено День пам’яті та примирення, який відзначається щороку 8 травня. Хвилиною мовчання студенти та викладачі коледжу вшанували подвиг загиблих у війні. 

8may2019

Студенти закликали пам’ятати подвиг кожного захисника рідної землі та вклонились низько перед тими, хто не повернувся з тієї війни.

 

Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була війна й ми пам’ятаємо,

що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає.


 

 

ІІІ Міжнародна науково-практична конференція

19 квітня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась ІІІ Міжнародна науково-практична конференція «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМУ». Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, відкрила конференцію.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Сімашкевич Михайло Євстафійович, міський голова; Андрій Гаррійович Шевцов, д.п.н., професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України, директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування, МОН України; Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, Сосновська Тамара Георгіївна, голова Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів; Очеретенко Тетяна Юхимівна, головний лікар Кам'янець-Подільської міської дитячої поліклініки;

3_conf

Кам'янець-Подільської міської дитячої поліклініки; представники Тернопільського економічного університету – Герман Людмила Тарасівна та студенти університету; представники CRH ПАТ "Подільський цемент" - Турчак Наталія та Геник Дмитро. Теплі слова привітання надсилали з усіх куточків України та за її межами. Так, Anetta Zielińska, д.габ., професор (Економічний університет у Вроцлаві, Республіка Польща), Галкіна Ольга Андріївна, к.е.н., директор Харківського державного соціально-економічного коледжу (м.Харків, Україна), Іващук Ірина Олегівна, д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки, в.о. директора ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина (ТНЕУ), а також Зварич Роман Євгенович, к.е.н., доцент кафедри міжнародної економіки, заступник директора ННІМЕВ ім. Б.Д.Гаврилишина (ТНЕУ).
Метою конференції є пошук рішень з актуальних проблем сучасної економічної науки, освіти та соціальної реабілітації в умовах інклюзії, встановлення контактів між вченими різних країн, обмін науковими результатами і дослідницьким досвідом. На пленарних та секційних засіданнях учасники конференції обговорювали сучасні віхи розвитку питань інклюзії в Україні, та різні точки зору щодо вирішення актуальних проблем, пов'язаних з цією темою.

 

 

 

 

СЛУХАЧІ МАГІСТРАТУРИ - ДИПЛОМОВАНІ МАГІСТРИ

26 березня у стінах Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбулась історична подія - перший випуск магістрів, що стало можливо у тісній співпраці коледжу з ТНЕУ. Так, на базі Подільського спеціального коледжу здійснювалась підготовка магістрів, а 26 березня відбулось вручення дипломів.

Тріпак Мар'ян Миколайович, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, директор коледжу, привітав усіх з отриманням дипломів та побажав не зупинятися на досягнутому й подякував Крисоватому Андрію Ігоровичу, ректору ТНЕУ, д.е.н., професору, та усім викладачам університету, що опікувались слухачами магістратури.

Магістрів з отриманням дипломів привітала Литвин Зоряна Богданівна, к.е.н., доцент кафедри економічної експертизи та аудиту бізнесу (ТНЕУ), яка подякувала усім за гарну роботу та побажала удосконалюватися і не полишати стежину науково-дослідної діяльності.

Вітаємо магістрів та бажаємо успіхів й нових досягнень!

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Покладання квітів до Могили Невідомого солдата у День визволення Кам'янця-Подільського від німецьких загарбників

26 березня у День визволення Кам'янця-Подільського від німецьких загарбників студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу брали участь у покладанні квітів до могили Невідомого солдата на Руськофільварецькому цвинтарі.

Про страшні роки війни розповідав усім присутнім Олександр Євгенійович Маслов, голова ради ветеранів військово-інженерного училища, й закликав пам’ятати подвиг захисників рідної неньки-України. До усіх присутніх також звернувся Дмитро Сергійович Васильянов, секретар міської ради, й закликав шанувати й цінувати можливість вчитися, працювати, жити на рідній землі, а також можливість жити і радіти життю, яку подарували нам ті солдати, які у роки війни 1940-1945 рр. відважно захищали рідну землю від загарбників.
На покладанні квітів були присутні студенти вищих навчальних закладів, учні шкіл.

Ми низько вклоняємося перед захисниками української землі. Вічна слава всім, хто поліг смертю хоробрих на фронті, у партизанських загонах та підпіллі.

Ми є нащадками славного покоління наших предків, які завоювали нам мирне і щасливе сьогодення. Наш обов’язок – бути гідними їхнього подвигу й усіма своїми справами утверджувати мир, злагоду та суспільну гармонію на нашій рідній українській землі.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Сторінка 3 з 41

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>