Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Подяка мера!

podyaka_mera
 

Збірник матеріалів ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

download

Шановні колеги!

 

До вашої уваги електронна версія збірника тез

ІІІ Міжнародної науково-практичної конференції

«Інновації партнерської взаємодії освіти, економіки та соціального захисту в умовах інклюзії та прагматичної реабілітації соціуму».

Дякуємо за співпрацю!

 

День Міста!

18 травня студенти Подільського спеціального коледжу стали учасниками заходів до Дня міста, а також підготували виставку коледжу, презентуючи містянам та гостям міста спеціальності та переваги навчання у Подільському спеціальному коледжі. Барви свята - персонажі із Середньовіччя, посмішки, різнокольорові кульки та активне студенство, яке, не зважаючи на примхи погоди сміливо втілює свої ідеї.
Дякуємо організаторам свята за незабутні враження, дякуємо студентам коледжу. Ви - справжні таланти, щирі, добрі, комунікабельні та активні. Ви - найкращі!

den_mista

 

Студентський форум "Електроенергетика: традиційна чи відновлювальна?"

16 травня в Подільському спеціальному коледжі відбувся студентський форум "Електроенергетика: традиційна чи відновлювальна?". Студенти коледжу підготували доповіді, що супроводжувались презентаціями, які яскраво відображали суть тієї чи іншої технології. На форумі розглядались перспективи технологій використання електроенергетики: особливості ядерного палива та його відмінність від органічного палива усіх видів, використання теплоелектроцентралі, а також використання 

FORUM

порівняно нового джерела електроенергетики – хвильової електростанції – електростанції, що розташована у водному середовищі. Актуальними для студентів також є питання біоенергетики – біопаливо, біогаз. На форумі обговорювались доповіді, присвячені сонячним баштам, їх потужності; а також механічним електростанціям і міжнародному досвіду їх використання; геотермальній енергетиці; доповіді, присвячені проблематиці вітрогенераторам, їх відмінностям та економічній доцільності використання у регонах. На форумі також обговорювалось питання про сонячні панелі з демонстрацією практичного використання сонячної панелі у побуті. Дякуємо студентам за чудові доповіді і не менш цікаві ідеї для впровадження перспективних технологіїй використання електроенергетики.

 

Студентські сходини "Notabene", присвячені Дню вишиванки

16 травня, у Подільському спеціальному коледжі відбулись студентські сходини "Notabene", присвячені Дню вишиванки. День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Зі святом студентів і викладачів коледжу привітав директор закладу, Тріпак Мар'ян Миколайович, й акцентував увагу на значенні вишиванки й національного одягу для кожного українця, урочисто вручив студентці коледжу - Анні Таран - Диплом ІІ ступеня Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

16052019

На "Notabene" студенти ознайомились з історією заснування цього свята. Народна вишивка - це мистецтво, яке постійно розвивається. От і сьогодні, уже в ХХІ столітті, народна традиція не зникає й набирає обертів, стає актуальною і підсилюється сучасними формами одягу, новими узорами та орнаментами. На закінчення сходин прозвучали пісні про вишиванку та, традиційно прозвучав гімн України й відбулось підняття прапора. Впродовж дня триватиме загальноколеджівський флешмоб до Дня вишиванки. Слава Україні!

 

Сторінка 3 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>