Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Захист магістерських робіт у Подільському спеціальному коледжі

17 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась безпрецедентна подія.

Саме 17 грудня вперше в стінах закладу завдяки плідній співпраці Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу з Тернопільським національним економічним університетом відбувся захист магістерських робіт.

В складі Державної екзаменаційної комісії – Кулик Роман Романович, к.е.н., доцент, кафедра економічної експертизи та аудиту бізнесу, ТНЕУ; Литвин Зоряна Богданівна, к.е.н., доцент, кафедра економічної експертизи та аудиту бізнесу, ТНЕУ; Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, директор Подільського спеціального коледжу. Впродовж захисту розгортались цікаві дискусії навколо актуальних проблем сучасної економічної думки – міжнародні традиції, пріоритети та загальні тенденції розвитку державних й приватних структур, облік та аудит в сучасних умовах розвитку економічної теорії та ін.

Вітаємо співробітників Подільського спеціального коледжу Боршуляк Наталію Сергіївну, Марковську Наталію Василівну, Праскову Ларису Василівну, Складанівського Олега Леонідовича, Щегельську Наталію Василівну та інших магістрантів з успішним захистом магістерських робіт!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, успішно застосовувати знання та дослідження на практиці, сміливо прямувати до нових професійних вершин!

 

zahyst_master_degreezahyst_master_degree2zahyst_master_degree_3
 

Участь студентів коледжу у Національному марафоні

13-14 грудня у м.Києві відбувся Національний марафон VOX Civium 2.0, м.Кам'янець-Подільський на заході представляли координатори ВІ «Активна громада» Михайло Будурович та Христина Будурович; творча молодь, команда фіналістів креативного відео "Імплементація реформ у вашому місті" - Вергун Богдан, Анна Дутко, Микола Демков; активісти, члени Молодіжної ради міста - Гуйван Олександр, а також Ковальчук Олександр, студент Подільського спеціального коледжу, президент Дебатного клубу у голова Студентської ради коледжу.

Під час заходу відбулись панельні дискусії на теми - «Пріоритети виборчої реформи», «Фінансування політики напередодні виборів: напрями змін», «Антикорупційна реформа: від кого залежить її успіх?».

Ковальчук Олександр неодноразово брав участь у обговоренні актуальних проблем та активно цікавився вирішенням проблем сучасної політичної думки.

На другий день відбувся обмін досвідом активних громадських діячів, а також діяли 4 локації, нашому студенту Ковальчуку Олександру пощастило взяти участь у презентації «Rada4YOU» , під час якої відбулась демонстрація створення сайтів, які відображають особливості голосування депутатів, також став учасником захоплюючої гри «Антикорупційна мафія».

Дякуємо організаторам за корисні поради, цікаву інформацію та неперевершені враження від заходів.

civic vox
 

Зустріч студентів коледжу з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кам'янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

14 грудня в Подільський спеціальний коледж завітала Петрик Ганна, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кам'янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та провела зі студентами коледжу виховну годину "Запобігання та протидія домашньому насильству - СТОП насильству!".

Студенти ознайомилися з видами домашнього насилля, основними шляхами запобігання, дізналися про установи та телефони ліній, які допомагають особам, що зазнали насилля, а також ознайомилися з інформаційною інтернет платформою WikiLegalAid, добровільно заповнили анкети в межах реалізації проекту "Я маю право".

Дякуємо за цікаву інформацію та гарні враження.

pravo2pravo3
 

Екскурсія в рамках Всеукраїнського тижня права

13 грудня для студентів груп П-11б та Е-11 Подільського спеціального коледжу проведено екскурсію превентивного характеру до Кам'янець-Подільського ПВ в Хмельницький області, а також до ІТТ (ізолятор тимчасового тримання) в рамках Всеукраїнського тижня права. Студенти ознайомились з основними засобами захисту правоохоронців, дослідили особливості транспорту поліції, а також з порядком дій правоохоронців та з особливостями поведінки поліції з правопорушниками.

Цікавим і надзвичайно захоплюючим для студентів коледжу було ознайомлення та приміряння засобів захисту поліцейського (каска, бронежилет, захисний щит). Багато цінної інформації, жваве обговорення, море вражень подарувала захоплююча екскурсія студентам Подільського спеціального коледжу.

Дякуємо організаторам екскурсії за корисну для молоді інформацію, надзвичайно змістовну екскурсію та незабутні враження.

pravo_4pravo5
 

Зустріч студентів закладу з інспектором ювенальної превенції

12 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась зустріч студентів закладу з інспектором ювенальної превенції Кам’янець-Подільського відділу поліції Семіряковою Роксоланою Михайлівною.

Зустріч була присвячена темам «Булінг та його різновиди», а також «Запобігання домашньому насиллю» в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. На заході відбувалось вільне спілкування студентів з Роксоланою Михайлівною, активно обговорювались види булінгу та насилля (економічне, фізичне, соціальне, сексуальне та ін.). Студенти дізнались про шляхи запобігання насиллю, про заклади та телефони служб, які запобігають насиллю та захищають неповнолітніх та повнолітніх осіб від насилля, закріпили знання про права людини. На зустрічі демонструвались відеоматеріали, які були яскравим доповненням до спілкування інспектора зі студентами коледжу.

Дякуємо за таку цікаву розмову, приємне спілкування зі студенством коледжу на актуальні для молоді теми, цінну інформацію та гарні враження.

pravo_december
 

Сторінка 3 з 37

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>