Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


АГРОУНІФЕСТ – 2017

АГРОУНІФЕСТ – 2017

    Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу прийняли участь та зайняли третє місце у Відкритому фестивалі-конкурсі серед студентів навчальних закладів «АГРОУНІФЕСТ – 2017», метою якого є подальший розвиток аматорської народної творчості серед студентів навчальних закладів, залучення широкої громадськості і творчої інтелігенції до діяльності навчальних закладів і аматорських творчих колективів та окремих виконавців, налагодження творчих відносин між аматорськими творчими колективами України. А Студентка Наталія Гончарук зайняла третє місце у жанрі декоративно-ужиткове мистецтво. Наші студенти найкращі, вітаємо їх!


Детальніше...
 

«День захисника України та день українського козацтва»

DSC02979

    День захисника України – державне свято, відзначається з 2014 року. У 2015 році Верховна рада ухвалила закон, по якому цей день є офіційним вихідним. Також цього дня, за указом президента, усім державним установам пропонується вивішувати державний прапор.Також цей день традиційно вважався днем заснови Української повстанської армії (УПА).Отже наш коледж провів захід «День захисника України та день українського козацтва».


Детальніше...
 

Вітаємо наших переможців!

Вітаємо наших переможців!

    Відбувся міський захід, приурочений Дню захисника України, Дню українського козацтва та до свята Покрови Пресвятої Богородиці, що проводить департамент гуманітарної політики. Вже другий рік поспіль у Старій фортеці проходить спортивно-розважальна гра «Козацькі забави», де студенти навчальних закладів демонструють свої вміння та навички у різних видах змагань на витривалість. Студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу мірялися силою в перетягуванні канату, стрибках в мішку, влучному пострілі, підніманні гирі і стали СРІБНИМИ ПРИЗЕРАМИ конкурсу.


 

З Днем Українського козацтва !

dsc02979

    Минуле України – це прикраса історії людства. Козацтво… Найлегендарніше минуле українського народу, його святиня. Синонім свободи, людської та національної гідності, талановитості. На Січі поважні авторитетні козаки, які не раз бували в боях, славилися силою, спритністю, мали гостре око, розумні голови, залюбки під час відпочинку брали участь у веселих змаганнях. От і студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відсвяткували День українського козацтва як справжні козаки – гідно, весело, активно. Адже, живуть традиції народу у наших молодих серцях. Скарби духовні крізь віки торують у пам'ять нашу шлях. Вітаємо усіх зі святом українського козацтва та Пресвятої Покрови!


Детальніше...
 

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ!

     З нагоди Дня працівника освіти у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся виховний захід.Професія викладача – унікальна. Подібної в світі немає. Кожен педагог своїм серцем і розумом формує завтрашній день: людину, суспільство. Адже, майбутнє проектується і твориться за звичайною студентською партою.Письменник живе у своїх книжках, художник – у картинах, скульптор – у створених ним скульптурах, а викладач – у думках і вчинках людей, яких він навчив. Тому кожна людина з почуттям вдячності згадує своїх духовних батьків – викладачів.


Детальніше...
 

Сторінка 24 з 29

<< Початок < Попередня 21 22 23 24 25 26 27 28 29 Наступна > Кінець >>