Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Святкова лінійка

Сьогодні у перший день осені в нашому коледжі відбулася святкова лінійка, яка відкрила двері у новий навчальний рік. На святі були присутні шановані гості заступник міського голови Бабій Сергій Віталійович та директор попередніх років Цопа Віктор Григорович.

Наші стіни радо вітали першокурсників, які сьогодні вперше переступили поріг нашого коледжу. Попереду у вас чимало цівкового, цікаві пізнавальні заняття, нові друзі та нові враження. Час студентства – найкраща пора, бережіть ці моменти щастя та насолоджуйтесь кожним днем студентства.

Святкова лінійка

Святкова лінійка

 

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ І ТА ІІ КУРСИ

ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ І ТА ІІ КУРСИ
ЗАПРОШУЄМО НА НАВЧАННЯ І ТА ІІ КУРСИ

 

ПІДПИСАННЯ ДОГОВОРУ ПРО СПІВПРАЦЮ

Сьогодні 11 липня 2017 року у нашого коледжу з’явилися нові друзі. Так, саме сьогодні відбулося підписання договору про співпрацю Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу  та Мельнице-Подільського обласного комунального дитячого будинку-інтернату.

Детальніше...
 

Увага! Увага! Увага!

Шановні абітурієнти!

Приємна новина у нашому коледжі розпочалася  вступна компанія.

Якщо Ви бажаєте стати висококваліфікованим спеціалістом та отримати максимум знань, не зволікайте скоріше поспішайте, адже ми чекаємо на кожного з Вас! Ми даємо не лише знання, а й намагаємося всебічно розвивати кожного студента, даємо змогу кожному проявити себе у культмасовій роботі. Сумувати у нас Вам не доведеться, адже діють маса гуртків за інтересами на яких завжди цікаво та пізнавально.  Наші куратори стануть для Вас «другими матусями», які завжди бережно та турботно ставляться до своїх діток. Ми не лише прагнемо дати знання але й хочемо завжди навчити студента бути самостійним, впевненим у собі задля подолання у майбутньому різних життєвих ситуацій, тобто наша мета підготувати студента не лише до професійної діяльності але й до дорослого самостійного життя.

Чекаємо До нас.

abiturient3

Працюємо без вихідних!

 

Випускний 2017

29 червня 2017 року у нашому коледжі відбувся випускний вечір.

Випускний – це свято радості і свято розставання, яке таїть у собі захоплення від професійного зростання, становлення вчорашнього студента як спеціаліста, і, водночас, смуток за роками юності, студентською дружбою та навчанням. Саме таким став випускний для нашого коледжу.

Закінчилося останнє зайняття, здані останні заліки, і іспити, і студенти нарешті можуть зітхнути спокійно: попереду – тільки найприємніше – довгоочікуваний випускний. У цей сумний і одночасно радісний день студенти попрощалися з керівництвом і викладачами коледжу, що пройшли з ними цей не простий шлях до знань. На обличчях не стримували сліз, емоції переповнювали кожного, а особливо наших «других матусь», якими вони стали кожного студента. Наші куратори впродовж усіх студентських років навчання для студента були не лише наставниками, педагогами, а й друзями, порадниками у найрізноманітніших життєвих ситуаціях. Сьогодні всім трішки сумно, адже доводиться розлучатися, а коли друзі розлучаються – це завжди трішечки сумно. Але нехай  смуток змінить радість. Адже сьогодні буде прощання з такими словами як “сесія”, з безсонними ночами перед іспитами і з конспектами, які кожен судорожно перегортав перед заняттям. Адже відбувся випускний – головний іспит в коледжі. Роки, проведені разом, назавжди залишаться в пам’яті. Хтось пізніше згадає про них з радістю, хтось з тугою, хтось, можливо, і з болем. Але так чи інакше, веселі моменти студентського життя не забудуться ніколи.
Випуск 2017 Випуск 2017 Випуск 2017 Випуск 2017
Випуск 2017 Випуск 2017 Випуск 2017 Випуск 2017
Випуск 2017 Випуск 2017 Випуск 2017 IMG_0527
Випуск 2017 Випуск 2017


Випускний вечір – важлива подія для усіх в коледжі. Для студентів – це поріг нового часу, професійної зрілості і незалежності, для викладачів – хвилювання за подальшу долю своїх вихованців і надія на те, що вона складеться щасливо. На шляху до диплому було багато різного і, хочеться сподіватися, важливого і корисного для наших випускників, кожен з них займе своє особливе місце в історії коледжу.
Церемонія вручення дипломів розпочалася за традицією з офіційної частини, на адресу хлопців та дівчат прозвучали теплі слова директора коледжу Тріпака М.М., викладачів і гостей. А випускники, у свою чергу, вручили своїм кураторам медалі «Найкращий куратор року» та подарували нашому коледжу сертифікат на отримання мультимедійної дошки.

Цього року наш випускний не обійшовся і без сюрпризів. Так, на нашому святі було багато емоцій, але даний сюрприз здивував усіх приємно, а найбільше нашу чарівну Людмилу. Варто зазначити наш навчальних заклад неодноразово поєднує серця молодих людей, а сьогодні відбулося таке красиве, емоційне сповнене щирих почуттів кохання освідчення нашій студенці. Саме на такій романтичній ноті завершилося наше свято.

Пам'ятайте! Коледж любить вас. Любить таких різних: великих і маленьких, упертих і лояльних, слухняних і зухвалих - любить всіх. Ми завжди раді бачити кожного з вас у стінах «alma mater»!

 

Сторінка 31 з 34

<< Початок < Попередня 31 32 33 34 Наступна > Кінець >>