Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Тиждень відкритих дверей

З 27 листопада по 1 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально економічному коледжі проводився Тиждень відкритих дверей. Весь цей час у нашому навчальному закладі панувала атмосфера радості і щастя, адже до нас завітали учні з багатьох шкіл міста та району, а саме з міського ліцею, НВК №13, №3, №9, ЗОШ №10, №1, №8, №12, №15, Кам'янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату "Славутинка", Кам'янець-Подільського багатопрофільного навчально-реабілітаційного центру, Колибаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Оринінської ЗОШ. Усі наші гості отримали море позитивних емоцій та незабутніх вражень від свята. 

Дякуємо, що були з нами та до нових зустрічей!

Детальніше...
 

25-річчя Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж в особі директора - Тріпака М. М. був запрошений на ювілейне свято з нагоди 25-річчя Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів, яким незмінно керує Сосновська Т.Г.

Детальніше...
 

Дискусія на тему «Закон про освіту» та «Права та обов’язки студентів»

Міжнародний день студента – це символічне об'єднання студентів всіх напрямів і всіх навчальних закладів. Саме зі студентської лави починається довга й наполеглива дорога пошуків, стверджень і досягнень у науці, мистецтві, культурі. Зі студентства формується українська національна еліта.

Департамент гуманітарної політики відділ молоді та спорту провів захід, що присвячений Міжнародному дню студента, де нагороджував студентську національну еліту. Одним із представників такої еліти є студент Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Ковальчук Олександр, який отримав відзнаку «Найкращий студент» від Кам'янець-Подільського міського голови Михайла Євстафійовича Сімашкевича.

Також студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відвідали панельну дискусію на тему «Закон про освіту» та «Права та обов’язки студентів», організовану Департаментом гуманітарної освіти відділом молоді та спорту, що присвячена міжнародному Дню студента.

А після даної дискусії наші студентки Савченко Н. та Веждел В. прийняли участь у півфіналі дебатного турніру «Права та обов’язки студентів», де достойно продемонстрували свої знання та вміння. Відстоювали свою думку чітко, впевнено і наполегливо. Пишаємось нашими студентами!!!


Детальніше...
 

Святкування Дня студента!

Святкування Дня студента!

Міжнародний День студента – це свято усіх студентів, що відзначають 17 листопада, як в Україні, так і в більшості країн світу. От і студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відзначили це свято весело, цікаво і по-студентськи. Адже, студентські роки – найщасливіші в житті кожної людини. В них визріває перше кохання, поглиблюється пізнання світу, відбувається становлення особистості та обирається подальший шлях.

Детальніше...
 

Інструктаж з пожежної та техногенної безпеки з працівниками чергової служби коледжу

Друк

Відповідно до Плану заходів щодо посилення протипожежного та техногенного захисту об’єктів 16 листопада 2017 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі був проведений інструктаж з працівниками чергової служби навчального закладу.

Інструктаж проводився з питань:

  • здійснення контролю за додержанням протипожежного стану в будівлях, спорудах, приміщеннях та території навчального закладу;
  • порядок проведення огляду приміщень й території навчального закладу відповідно до Інструкції з пожежної та техногенної безпеки;
  • порядок ввімкнення освітлення на об’єктах навчального закладу;
  • практичні дії працівників чергової служби у разі виявлення пожежі, спрацювання засобів пожежної сигналізації та автоматичного пожежогасіння.

В кінці проведення інструктажу була проведена перевірка знань загальних інструкцій з пожежної та техногенної безпеки у працівників чергової служби навчального закладу.


Детальніше...
 

Сторінка 4 з 15

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер