Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Концерт до Міжнародного жіночого дня у коледжі

6 березня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся святковий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню, який відзначається 8 березня.

З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, який наголосив на чарівності та неперевершеності цього свята, побажав усім весняного настрою, не дивлячись на засніжену погоду, яка до нас несподівано завітала, та щоб ця засніжена весна принесла усім щирі посмішки, які б зігрівали теплом та радістю всіх навколо: «Ці посмішки людям ви віддавайте, в них частину душі додавайте, і шарму жіночого трохи вкладайте…». 
Також з вітальним словом звернувся заступник директора з наукової роботи Олег Никодимович Коркушко та передав від директора коледжу у гуртожиток студентам подарунок – пральну машину. З щирими словами привітання звернулася Тамара Георгіївна Сосновська, голова міськрайонного товариства інвалідів. Студенти коледжу та волонтерська група «Милосердя» коледжу привітали Тамару Георгіївну квітами та підготували музичний подарунок. Захід відбувався у форматі жіночого журналу, студенти та випускники коледжу демонстрували свої вокальні та артистичні здібності. Усі присутні отримали задоволення під час перегляду виступів студентів і від свята в цілому.

 

Підписання меморандуму про співпрацю

Тамара Георгіївна Сосновська - керівник Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів підписує Меморандум співпраці з Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем в присутності найкращих студентів і майбутніх "міських волонтерів" згідно МЕМОРАНДУМУ.

 

Благодійна акція «Допоможемо воїнам АТО»

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж не може залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Студенти та колектив коледжу вважають своїм громадянським обовʼязком допомогти та підтримати бійців АТО, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу. За ініціативи директора коледжу та Студентської ради було оголошено благодійну акцію «Допоможемо воїнам АТО», в ході якої було зібрано необхідні продукти, кришечки від пляшок та написано (намальовано) листівки від щирих та вдячних юнацьких сердець. Дякуємо за співпрацю волонтерському центру «Жіноча сотня» у м. Камʼянці-Подільському.

 

Інструктаж студентів з питань цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності

 

Основна мета проведення інструктажів - формування вмінь практично застосовувати відповідні знання та навички за потреби.

Форми та способи проведення інструктажів у кожному конкретному випадку обирає викладач або інша відповідальна особа.

Доречно нагадати:

Цивільний захист - функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період (ст. 4 Кодекс цивільного захисту України).

Пожежна безпека - стан об'єкта, при якому з регламентованою ймовірністю відкидається можливість виникнення та розвиток пожежі і впливу на людей її небезпечних факторів, а також забезпечується захист матеріальних цінностей.

Техногенна безпека - стан захищеності населення, території, об'єктів від негативних наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Безпека життєдіяльності - це комплексна система знань про захищеність життя і діяльності особистості, суспільства та життєвого середовища від небезпечних чинників природного і штучного походження.

Дирекція коледжу нагадує, що дотримання правил цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності – це запорука збереження життя та здоров’я громадян України!

 

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

22 лютого в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі був проведений виховний захід "Герої не вмирають!" присвячений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.


 

Сторінка 4 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>