Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Участь коледжу у круглому столі

Участь коледжу у круглому столі «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища». Так, 1 грудня, в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради, відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища», який був організований за ініціативи місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики". В роботі круглого столу взяв участь почесний президент ВГО «Наукове товариство інвалідів Інститут соціальної політики, Директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Андрій Шевцов. Таїсія Шевеленко – головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки презентувала досягнення в освітній сфері для дітей з особливими потребами, зокрема проведення занять у цього річ відкритому центрі інклюзивної освіти та перспективи розвитку такого напрямок навчання, експерти, представники міської влади.
 Серед запрошених – Таїсія Василівна Боровисюк – заступник директора з навчально-виховної роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, яка презентувала тему - «Безбар’єрність та доступність до освітнього середовища: досвід і актуальні проблеми». Таїсія Василівна поділилась досвідом в напрямку створення умов для навчання маломобільних студентів у Подільському спеціальному коледжі. Усі присутні дійшли згоди щодо стратегії вирішення актуальних проблем та питань інклюзії в місті та у державі загалом.

kruhlyi stil_december
 

Колектив вітає Директора коледжу з присвоєнням почесного звання

Студентський та викладацький колектив Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу сердечно вітає директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака, к.е.н., доцента з присвоєнням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!

Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи і ми пишаємося, що у нашого колективу є такий талановитий і мудрий керівник.

Ми всім колективом вітаємо Вас, нехай це визнання і досягнення додасть Вам наснаги, оптимізму, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Вітаємо Вас, Мар'яне Миколайовичу!


pryvitannja_dyrektora  2
 

Директор коледжу — заслужений - заголовки в періодичних виданнях


"Директор коледжу - заслужений" - такі заголовки з'являються в періодичних виданнях м.Кам'янця-Подільського, а саме в газеті "Подолянин" (від 09 листопада 2018 р.). У статті розміщена інформація про присвоєння директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, к.е.н., доценту Мар'яну Миколайовичу Тріпаку почесного звання "Заслужений працівник освіти України".

Приємно та щиро вдячні за увагу преси до досягнень талановитого та надзвичайно відповідального керівника Подільського спеціального

навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу - Мар'яна Миколайовича Тріпака!

 

podoljanyn_pryvitannja2
 

Директор коледжу - Заслужений працівник освіти України

    27 листопада, перед засіданням Колегії Хмельницької обласної державної адміністрації, директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-еклономічного коледжу Мар'яну Миколайовичу Тріпаку урочисто вручили нагрудний знак та посвідчення почесного звання "Заслужений працівник освіти України".   

      2 листопада 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ (№354/2018) про присвоєння почесного звання "Заслужений працівник освіти України" Тріпаку Мар'яну Миколайовичу, директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм.

Вітаємо Мар'яна Миколайовича й бажаємо успіху у всіх науково-творчих справах й усіх починаннях, неймовірного втілення в життя проектів та задумів, міцного здоров'я та миру. Всіх благ! Вітаємо!

nagoroda

83006091264_n

 

Засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області в Подільському спеціальному коледжі

06 листопада Подільський спеціальний навчально -реабілітаційний соціальноекономічний коледж гостинно зустрічав директорів вищих навчальних закладів, які завітали у заклад для участі у засіданні Ради директорів. Перед початком засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області усі гості закладу мали можливість ознайомитись з виставкою науково-методичних праць викладачів коледжу, виставкою студентських робіт декоративно-ужиткового мистецтва, «Студентською фотосушкою», познайомитись й поспілкуватись зі студентами коледжу, які, в свою чергу, підготували міні-концерт для усіх гостей Подільського спеціального коледжу. Так, пісня «Под облачком» у виконанні Анни Кушнір, вірш «Моя Україна» у виконанні Миколи Мацюти, а також танець «У пошуках мрії» у виконанні Катерини Бакуменко і Василя Гевака зірвали апл о д и с м е н т и , вся зала аплодувала юним талантам.

П і с л я міні-концерту р о з п о ч а л о с ь засідання Ради директорів, на якому озвучувались нагальні проблеми вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також заслухались доповіді на наступні теми: «Місце і роль ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у трансформаційній соціально-економічній моделі України» (доповідач – Харчук А.М.), «Звіт за 2018 та завдання приймальних комісій на 2019 рік» (доповідач – Фіярська С.І.), «Наукова складова в діяльності коледжів і технікумів – вимога часу» (доповідач - Коркушко О.Н.), «Про затвердження основних завдань та плану роботи Методичних об’єднань при територіальних вищих базових навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» (доповідач – Капітан Г.В.), «Про затвердження складу голів методичних об’єднань викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на 2018-2019 навчальний рік» (доповідач – Капітан Г.В.), «Про затвердження складу методичної ради обласного базового політехнічного коледжу» (доповідач – Капітан Г.В.), «Про засідання Спілки голів Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації областей України» (Овчарук В.В.).

На засіданні Ради директорів також вітали іменинників - почесних членів Ради директорів, а також привітали новообраних директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, а голова Ради директорів Ніна Іванівна Трішкіна вручила їм булави, як символ влади й правління. На засіданні Рада директорів також вітала Тріпака Мар’яна Миколайовича, директора Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, к.е.н., доцента з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник о св іт и України». Після засідання Ради директорів відбулось урочисте відкриття літнього студентського майданчика коледжу. Директор закладу Мар’ян Миколайович провів екскурсію коледжем для гостей. Особливу увагу Члени Ради директорів звернули на відновлений спортивний зал, Мар’ян Миколайович також ознайомив усіх з новоствореним Фізкультурно-спортивним та реабілітаційним відділом, й представив завідувача відділом Яну Валентинівну Ремарович, й викладачів відділу (Ольгу Феофанівну Погорецьку). Всі позитивні зміни у Подільському спеціальному коледжі викликали схвальні відгуки в усіх членів Ради директорів.

rada dyrektorivrada dyrektoriv2rada dyrektoriv4
 

Сторінка 4 з 37

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>