Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Підписання меморандуму про співпрацю

Тамара Георгіївна Сосновська - керівник Кам'янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів підписує Меморандум співпраці з Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем в присутності найкращих студентів і майбутніх "міських волонтерів" згідно МЕМОРАНДУМУ.

 

Благодійна акція «Допоможемо воїнам АТО»

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж не може залишатися осторонь подій, які відбуваються в Україні. Студенти та колектив коледжу вважають своїм громадянським обовʼязком допомогти та підтримати бійців АТО, що захищають нашу Батьківщину та нашу свободу. За ініціативи директора коледжу та Студентської ради було оголошено благодійну акцію «Допоможемо воїнам АТО», в ході якої було зібрано необхідні продукти, кришечки від пляшок та написано (намальовано) листівки від щирих та вдячних юнацьких сердець. Дякуємо за співпрацю волонтерському центру «Жіноча сотня» у м. Камʼянці-Подільському.

 

Інструктаж студентів з питань цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності

 

Основна мета проведення інструктажів - формування вмінь практично застосовувати відповідні знання та навички за потреби.

Форми та способи проведення інструктажів у кожному конкретному випадку обирає викладач або інша відповідальна особа.

Доречно нагадати:

Цивільний захист - функція держави, спрямована на захист населення, територій, навколишнього природного середовища та майна від надзвичайних ситуацій шляхом запобігання таким ситуаціям, ліквідації їх наслідків і надання допомоги постраждалим у мирний час та в особливий період (ст. 4 Кодекс цивільного захисту України).

Пожежна безпека - стан об'єкта, при якому з регламентованою ймовірністю відкидається можливість виникнення та розвиток пожежі і впливу на людей її небезпечних факторів, а також забезпечується захист матеріальних цінностей.

Техногенна безпека - стан захищеності населення, території, об'єктів від негативних наслідків надзвичайних ситуацій техногенного характеру.

Безпека життєдіяльності - це комплексна система знань про захищеність життя і діяльності особистості, суспільства та життєвого середовища від небезпечних чинників природного і штучного походження.

Дирекція коледжу нагадує, що дотримання правил цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки та безпеки життєдіяльності – це запорука збереження життя та здоров’я громадян України!

 

Вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

22 лютого в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі був проведений виховний захід "Герої не вмирають!" присвячений вшануванню пам'яті Героїв Небесної Сотні.


 

Mолодіжна зустріч студентів коледжу з членами міжнародної волонтерської організації AIESEC

21 лютого в нашому навчальному закладі відбулася молодіжна зустріч студентів коледжу з Шелдоном Таоджі (Китайська Народна Республіка) і Даною Дереш, які є членами міжнародної волонтерської організації AIESEC. Активні студенти коледжу мали можливість поспілкуватись з іноземцем, ознайомитись з багатьма сферами життя Китаю, задати питання, дізнатися про можливість стажування за кордоном в рамках проекту міжнародної молодіжної освітньої організації AIESEC. В свою чергу наші студенти презентували свій заклад, розказавши про особливості, традиції та гордість нашого коледжу, завершивши зустріч оглядовою екскурсією. 
Організатор: Богач Олена Володимирівна, викладач кафедри інформаційної діяльності , документознавства та фундаментальних дисциплін.

 

Сторінка 5 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>