Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Студентський диспут "Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави"

Вівторок, 14 листопада 2017, 19:07
Друк

Студентський диспут "Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави"

Сьогодні немає необхідності переконувати будь-кого у тому, що досягнення нової якості життя в ХХІ столітті можливе лише за умови глибинного реформування освіти. Для того, щоб підтримати дане твердження 14 листопада 2017 року було проведено науковий студентський диспут «Студентство та наука як шлях сталого соціально-економічного розвитку держави», що присвячений Міжнародному дню студента!!! Адже, День студента — це свято усіх студентів, що відзначають 17 листопада, як в Україні, так і в більшості країн світу. Даний науковий захід проводився серед студентів ІІІ курсу спеціальностей «Облік і оподаткування» та «Економіка» Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, а також наших гостей із ДВНЗ «Камʼянець-Подільський індустріальний коледж», за сприяння кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування.

Дякуємо за гарну наукову працю!!!

Детальніше...
 

Подарунок студентам від директора

Приємна новина театр із Тернополя до нас завітає на декілька днів раніше, а саме 30 листопада. Запрошуємо усіх бажаючих до нас на виставу, яка відбудеться о 15:00 у Актовій залі. Вхід вільний.

_3

 

Проект "Відходи - в доходи"

Понеділок, 13 листопада 2017, 21:01
Друк
Проект "Відходи - в доходи"

В умовах сьогодення багато уваги приділяється проблемі сортування та утилізації відходів в Україні. Студентками групи Е-31 Ткачук М. та Кутовою К. було підготовлено проект "Відходи – в доходи" (керівник Гльос І.Р.). Даний проект отримав схвальні відгуки журі конкурсу проектів, який став завершальним етапом курсів муніципального управління при міській раді м. Кам'янця-Подільського.

09.11.2017 р. студентка Кутова К. провела лекцію для студентів нового набору щодо формування та свідомого ставлення до проблем забрудненості навколишнього середовища та активної участі молоді у природоохоронних заходах.

Детальніше...
 

Бізнес-Форум «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для Вас»

Понеділок, 13 листопада 2017, 11:07
Друк
forum1 10 листопада 2017 року в м. Кам’янець -Подільський, відбувся Бізнес-Форум «Кам’янець відкритий для світу, Кам’янець відкритий для Вас». Мета заходу – популяризація нашого міста, залучення інвесторів, а також пошук закордонних бізнес-партнерів для реалізації продукції, що виготовляється в Україні. У форумі прийняли участь представники міської влади, директори успішних підприємств міста, бізнесмени, науковці, а також представники торгово-промислових палат різних країн світу.
Від Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу участь у форумі прийняли: заступник директора з наукової роботи, кандидат економічних наук, доцент, Коркушко Олег Никодимович та завідувач кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування, кандидат економічних наук, Гуменюк Ірина Леонтіївна.
Усі учасники Бізнес-Форуму отримали позитивні враження від цієї події!
Детальніше...
 

Чемпіонат міста з тенісу до Міжнародного дня інваліда

Понеділок, 13 листопада 2017, 11:07
Друк

09 листопада в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся чемпіонат міста до Міжнародного дня інваліда з настільного тенісу.

Юнаки:

І місце - Лукасевич Василь;

ІІ місце - Гнатюк Владислав;

ІІІ місце - Білінський Андрій.

Дівчата:

І місце - Ткачук Марія;

ІІ місце - Корнійчук Іванна;

ІІІ місце - Зарицька Анастасія.

Детальніше...
 

Сторінка 6 з 15

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
Стара фортеця
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер