Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Урочисте дійство, присвячене Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями

soc_zahyst

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж мав честь бути запрошеним Департаментом соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради на урочисте дійство, що присвячене Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями.

 

Битва стартапів

У Кам'янці-Подільському п’ятого грудня відбулася 99-та Битва стартапів – конкурс бізнес-проектів у різних галузях економіки на базі інвестиційної платформи Startup.Network.

Битва проходила на базі готелю «7 днів». Серед присутніх були як автори проектів, так і потенційні інвестори, професіонали, котрі працюють у сфері бізнесу, підприємці, міський голова Михайло Сімашкевич.

За результатами голосування експертів, найбільшу кількість балів набрав проект кам'янецької ГО "Подільський край" про створення туристично-молодіжного центру Етно-парк "Кам'янецька Січ".

Друге місце посів проект коледжу ПДАТУ, ідея якого полягала у вирощуванні біоенергетичних культур. Третю позицію зайняв проект франківчан, що передбачає виготовлення 3D-принтеру з низкою інновацій.

Відбулася й публічна дискусія успішних підприємців, які поділилися з молодими колегами своїм досвідом та накопиченими знаннями, розповіли про останні тенденції у світі інвестування та дали цінні поради з побудови бізнесу. Після чого перед експертною радою виступили заздалегідь відібрані проекти. Усього їх було 14 з Кам'янця-Подільського, Рівного та Івано-Франківська.

У фіналі битви прийняли участь й представники Подільського спеціального навчально-реабілітаційного коледжу Гльос І.Р. з проектом створення підприємства з переробки відходів «ЕкоПлан» та Кирилюк А. з проектом створення реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Надія».

Детальніше...
 

"Маршрут безпеки"

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі пройшла інтерактивна навчально-просвітницька вистава з питань репродуктивного здоров'я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ "Маршрут безпеки", яка була приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Детальніше...
 

Виступ народного оркестру сопілкарів "Фольклор"

На базі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбувся концерт народного оркестру сопілкарів "Фольклор". Висловлюємо велику вдячність та захват за прекрасні емоції та відчуття свята!

Детальніше...
 

Нагородження до Міжнародного дня добровольців задля економічного та соціального розвитку

Щороку 5 грудня відзначається Міжнародний день добровольців задля економічного та соціального розвитку (Всесвітній день волонтера) та 10 грудня - День благодійництва. Студенти нашого коледжу не залишились осторонь і за свою активну участь у сприянні волонтерському рухові були нагородженні подяками від міського голови М.Є. Сімашкевича та голови ради міської організації ветеранів Л.І. Рогаля. Пишаємося ними!

Детальніше...
 

Сторінка 7 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>