Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


День народження коледжу

4 червня, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж святкує свій ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ! У цей святковий день відбулась загальноколеджівська лінійка, присвячена 47-річчю коледжу. Ведучі лінійки провели екскурс в минуле - заснування та створення спочатку у 1970 році Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату для інвалідів, а тепер сучасного вищого навчального закладуПодільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу з високою професійною репутацією та конкурентоздатними випускниками.

Історія коледжу багата долями своїх вихованців. За роки діяльності навчальним закладом підготовлено більше 4000 молодших спеціалістів для економічної галузі та більше 300 – для соціальної. Відповідно до наказу МОН України від 10.03.2017 року № 43-Л «Про ліцензування освітньої діяльності» коледжу видано ліцензію на освітню діяльність у сфері вищої освіти на першому (бакалаврському) рівні (зі спеціальностей 051 «Економіка», 071 «Облік та оподаткування», 231 «Соціальна робота», загальний ліцензований обсяг – 185 осіб). Коледж пам’ятає зусилля і заслуги кожного керівника та працівника закладу, пишається своїми випускниками – майстрами своєї справи.

Студенти, педагоги, працівники вищого навчального закладу, як велика дружня коледжівська сім’я, спільними зусиллями продовжують творити історію коледжу, який впевнено крокує і сміливо дивиться у майбутнє.

 

Виховний захід щодо контролю випадків отруєння газоподібними речовинами та запобігання терористичним актам і поводження з вибухонебезпечними предметами

Згідно листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-331 від 22.05.2018 р. у зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та з метою організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі 31 травня проведено виховний захід щодо контролю випадків отруєння газоподібними речовинами та запобігання терористичним актам і поводження з вибухонебезпечними предметами.

Олег Леонідович Складанівський, викладач захисту Вітчизни провів виховну годину зі студентами коледжу, на якій ознайомив усіх присутніх з основами самозахисту та правилами поведінки під час терористичних актів, видами терористичних актів у різних країнах та причинами виникнення тероризму. Також студенти ознайомилися з різновидами шкідливих, вибухонебезпечних предметів і речовин та основними правилами поведінки у разі виявлення боєприпасів і застережними знаками. Під час виховної години використовувалась презентація та відеоматеріали, які були яскравою ілюстрацією до теми обговорення. Тема виховної години була надзвичайно цікавою та пізнавальною, знайшла активне обговорення серед студентів коледжу.

 

Програма Наставництва та викладачі коледжу

30 травня Наталія Романівна Сторожук соціальний педагог Подільського спеціального коледжу успішно пройшла тренінг з підготовки спеціалістів дитячих закладів (партнерських організацій), які готують дітей до взаємодії з наставниками в процесі впровадження Програм Наставництва (тренер – провідний спеціаліст проекту Андросова Вікторія). Тренінг проведено громадською організацією «Одна надія» за підтримки Міністерства соціальної політики України, та за участю Міжнародного центру розвитку лідерства. Тренінг включав інформаційний, практичний та інтерактивний блок. Надзвичайно цікавим було саме запровадження інтерактивних методів у роботі з наставництва. Усі учасники тренінгу отримали Сертифікати про проходження спеціалізованого навчання для спеціалістів, які готують дітей до наставництва.

Дякуємо організаторам за запрошення та гарний досвід!

 

Вистава та благодійність

29 травня у РЦКіМ «Розмай» відбулась прем’єра вистави народного драматичного театру міського будинку культури за комедією Робіна Хоудона «Розкішне весілля» (режисер-постановник – Інна Семенків). Захід відбувався за підтримки Департаменту гуманітарної політики.       

Прекрасна вистава згуртувала учнів та студентів міста навколо світлої мети - допомогти у зібранні коштів на лікування маленькому кам’янчанину Денису Пастушку, який потребує операції за кордоном (пересадка кісткового мозку). До благородної справи долучилися студенти Подільського спеціального коледжу – за ініціативи Первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України працівників навчального закладу, яка придбала квитки, - студенти та викладачі мали можливість відвідати виставу та стати активними учасниками цієї безпрецедентної події.

 

Студенти та викладачі коледжу на тренінгу «Адвокація змін»

23 травня відбувся тренінг «Адвокація змін», спрямований на ознайомлення з сутністю та особливостями просування і реалізація прав й інтересів певної соціальної групи (адвокація). Тренінг проводив Михайло Будурович спільно з Сергієм Волковинським, представниками ВІ «Активна громада» («Інститут «Республіка»).

Серед учасників тренінгу – студент нашого коледжу Олександр Ковальчук, голова студентської ради та Альона Володимирівна Годованюк, завідувач організаційно-виховного та наукового відділу, викладач економічних дисциплін Подільського спеціального коледжу. На заході були також присутні студенти інших вищих навчальних закладів, молодь міста.

Дякуємо організаторам за інформативність та креативний підхід у викладенні матеріалу, а також за цікаві завдання й відкритість до співпраці.

 

Сторінка 7 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>