Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Нагорода директору від Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області

07 червня на Раді директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області було відзначено значні досягнення керівників закладів. Серед нагороджених почесне місце займає директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, якому було висловлено подяку за плідну працю на освітянській ниві, вагомий особистий внесок у розвиток освіти для дітей з обмеженими можливостями, створення закладу, в якому здійснюються якісні перетворення, спрямовані на підготовку фахівців нової генерації.

ВІТАЄМО директора коледжу та бажаємо успіхів та винагород за достойну й титанічну працю керівника престижного вищого навчального закладу міста!

 

Music camp International у Подільському спеціальному коледжі

З 4 по 9 червня в Кам’янці-Подільському проходив музичний табір Music Camp International, у якому взяли участь понад 140 учасників. Music Camp International (MCI) – це програма соціальних перетворень, яка через музику сприяє формуванню ініціативних, здібних, відповідальних і здатних на співчуття юних громадян. Студенти Подільського спеціального коледжу Олександра Барабанова, Юлія Вербіцька, Анастасія Зарицька, Вікторія Камінська, Олена Машевська, Марина Чобан також стали учасниками музичного табору та мали можливість опанувати вміння гри на скрипці, гітарі, ксилофоні, віолончелі, золотих дзвіночках. Насправді магічною видалось звучання музичних інструментів, яке зачарувало усіх жителів міста. Також учасники Music Camp International опанували майстерність хорового співу.

9 червня відбувся гала-концерт, на якому учасники музичного табору виконали пісні та чотирьох мовах, та отримали дипломи за успішну участь в Міжнародному Музичному таборі Music Camp Кам’янець-Подільський та за неперевершений виступ на урочистому концерті в Міському Будинку Культури в рамках проекту «Music Camp International». Проект «Music Camp International» дійсно відкриває перед його учасниками можливість повірити у себе та свої можливості, розкрити себе та свої таланти й здібності, отримати унікальні знання та вміння. 
Дякуємо організаторам та педагогам Міжнародного проекту за запрошення та за легкість, доступність навчання, за те, що відкриваєте перед усіма неймовірний світ музики.

 

Практика студентів на базі Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів.

В період з 04 травня по 07 червня студенти Подільського спеціального коледжу Вікторія Веждел, Вікторія Мирошнікова, Вадим Савчук проходили практику на базі Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів. Під чуйним керівництвом голови організації – Тамари Георгіївни Сосновської – студенти детальніше ознайомилися з структурою та роботою організації, яка направлена на надання допомоги людям різного віку з обмеженими можливостями, зі специфікою соціального працівникана практиці. 
Для студентів Тамара Георгіївна є прикладом доброти, високого професіоналізму, милосердя та сильної волі. Тамара Георгіївна проявила дбайливе ставлення до студентів, які проходили практику.

Подільський спеціальний коледж висловлює вдячність Тамарі Георгіївні Сосновській за співпрацю та наставництво, завдяки якому студенти мали можливість отримати навики комунікативної майстерності, закріпити вміння та навики, що сприятимуть успішній діяльності соціального працівника.

 

Круглий стіл «З нагоди 100-річчя відновлення Української державності та річниці Незалежності України»

07 червня в Подільському спеціальному коледжі було проведено круглий стіл «З нагоди 100-річчя відновлення Української державності та річниці Незалежності України». Захід було проведено відповідно листа Міністерства освіти і науки України №1/9-282 від 07.05.2018 р. на виконання Указу Президента України «Про відзначення 27-ї річниці незалежності України» від 11 квітня 2018 року № 99/2018, в якому висловлено прохання передбачити проведення тематичних міжнародних наукових, науково-практичних конференцій, круглих столів, присвячених 27-й річниці проголошення у 1991 році незалежності України та 100-річчю відновлення української державності.
З вітальним словом до усіх присутніх звернувся заступник директора з наукової роботи, к.е.н., доцент Олег Никодимович Коркушко, який привітав усіх учасників, організаторів (кафедру «Інформаційної діяльності, документознавства, фундаментальних дисциплін») і співорганізаторів (кафедрі «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування»), відзначив важливість проведення заходу з теми та побажав успіху усім учасникам круглого столу, активних обговорень та гарних вражень від заходу. До учасників круглого столу звернувся Анатолій Юрійович Скрипник, доктор історичних наук, завідуючий кафедри «Інформаційної діяльності, документознавства і фундаментальних дисциплін», який звернув увагу на актуальність розгляду історичних аспектів становлення української державності та проаналізував особливості вивчення історичного досвіду, основних етапів конституційного процесу.

Під час круглого столу обговорювались наступні доповіді: «Роль та значення Руської правди та Литовських статутів у державотворчому процесі» (Загалевич В.Л.), «Перша у Європі конституція П.Орлика 1710 р.» (Науменко М.П.), «Конституція УНР» (Губич П.О.), «Українська держава гетьмана П. Скоропадського» (Коваленко Р.А.), «Карпатська Україна 1939 р. М. Волошин» (Решетюк О.С.), «Декларація про її державний суверенітет та її значення» (Гендзьора Т.В.), «Проголошення Незалежності у 1991 р.» (Семеній Д.В.), «Референдум 1 грудня 1991 р. та його значення» (Білий О.Ю.), «Соціально-демографічні проблеми в Незалежній Україні» (Палилюлько О.М.), «Економіка Незалежної України: провали, досягнення, перспективи» (Бачинська О.М.), «Прийняття конституції України у 1996 р.» (Семенов Д.О.). В доповідях були представлені цікаві дослідження, майстерний виклад матеріалу та знання історичних подій, надзвичайна актуальність викликала неабиякий інтерес в учасників круглого столу. Виступи доповідачів супроводжувались презентаціями.
Після активних дискусій, Анатолій Юрійович Скрипник зробив висновок про важливість і глибину дослідження учасників круглого столу, побажав успіхів у подальших дослідженнях.

 

Конкурс наукових робіт студентів коледжу


05 червня у Подільському спеціальному коледжі відбувся І тур конкурсу наукових робіт в сферах соціально-економічного розвитку України на сучасному етапі та українсько-польських відносин (інклюзивні проблеми України та адаптація до прогресивного Європейського досвіду). Склад журі: голова журі – директор коледжу Тріпак М. М., члени журі – заступник директора з навчально-виховної роботи Боровисюк Т. В., фахівець редакційно-видавничого журналу Волощук М. Б. У конкурсі брало участь 14 учасників, у доповідях яких було представлено широкий спектр дослідження сучасних проблем інклюзивної освіти в контексті соціально-економічного розвитку держави та міжнародного партнерства. Слід відзначити, що роботи студентів були представлені на високому рівні, а самі доповідачі були ініціативними, надзвичайно активними, відповіді під час обговорення доповідей - цікаві й змістовні. За умовами конкурсу у другий тур проходить лише 7 доповідачів. Журі оцінювало роботи студентів за наступними критеріями - за зміст (max. 5 балів), за захист (max. 5 балів), за активність (max. 2 бали). Оцінювати наукові роботи членам журі було достатньо складно, адже студенти підійшли до вивчення певного досліджуваного аспекту дуже серйозно та відповідально, що є свідченням копіткої праці студентів та їх керівників.

В результаті І місце отримав один з найактивніших студентів - Павло Олегович ГУБИЧ (керівник - Коркушко О.Н.), ІІ місце – Наталія Степанівна ДУБ (керівник - Герасимова Т.І.), ІІІ місце – Марина Василівна КВІТІНСЬКА (керівник - Годованюк А.В.), IV місце – Олена Віталіївна БІЛІНСЬКА (керівник - Федорчук В.М.), V – Олександр Сергійович РЕШЕТЮК (керівник - Бачинська О.М.),  – Олександра Дмитрівна БАРАБАНОВА (керівник - Дужева О.Г.), VІІ – Ліна Олегівна ЦУПА(керівник - Палилюлько О.М.). 
Голова журі – Мар’ян Миколайович Тріпак - оголосив результати конкурсу, висловив подяку студентам за виконану наукову роботу та викладачам за належний рівень підготовки студентів та побажав учасникам конкурсу успіхів у подальшій науково-дослідній діяльності.
ВІТАЄМО учасників конкурсу!


 

Сторінка 7 з 32

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>