Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

04 лютого на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-26 від 16.01.2019 та у рамках проведення Дня безпечного Інтернету, що відзначається 5 лютого, викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучились до вебінару з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019. Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК № 141 «ОРТ» м.Києва.

Для учасників вебінару були запропоновані доповіді та презентації на наступну тематику: «Інтернет та онлайн-етикет» (Оксана Мельник), «Кібербезпека в закладах освіти» (Галина Коломоєць), «Кіберзлочинність – як не стати жертвою» (Андрій Пазюк), «Цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки» (Антоніна Букач), «Навчання основам кібербезпеки в 1-6 класах за методикою iCompute (з міжнародного досвіду, Великобританія)» (Сергій Дзюба), «Захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків» (посилання на урок, який отримав рекомендації від Інституту модернізації змісту освіти (від 28.01.2019 № 22.1/12-Г-21) та рекомендований до проведення у 7-11 класах) (Анастасія Дьякова), «День безпечного інтернету 5 лютого: онлайн урок від Програми академій Cisco, Департаменту кіберполіції та компанії ERC» (Олена Домотенко). 
Дякуємо за цікаві доповіді й відеоматеріали, за надану можливість долучитися до обговорення важливих тем, які надзвичайно актуальні для молоді. Так, школярі та студентство активно користується Інтернет ресурсами та зазнає впливу сучасних тенденцій медіапростору.Питання про кібербезпеку, ризики користування Інтернетом, кіберзлочинність є одними з найважливіших проблем сьогодення. Усі матеріали вебінару є цікавими та корисними для викладачів закладу. Дякуємо також за нагоду ознайомитися з міжнародним досвідом у вирішенні цих проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Зустріч директора коледжу зі студентами

Зустріч директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака з студентами коледжу, які активно займаються спортом й беруть участь у Міжнародних турнірах у складі Паралімпійської збірної України з волейболу сидячи - Владичинською Анастасією та Дімітрішиною Кароліною, а також з викладачем Погорецькою Ольгою Феофанівною.

На зустрічі відбулось обговорення досягнень студентів у спорті, стратегії та плани на майбутнє.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Засідання стипендіальної комісії

Засідання Стипендіальної комісії Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбулось в кінці 2018 року. Члени Стипендіальної комісії коледжу ознайомились з рейтинговим балом за підсумками семестрового контролю та додатковими балами за участь у громадській, художній, спортивній та науковій діяльності у І семестрі 2018-2019 н.р. Приємно, що студенти коледжу, які є членами комісії, активно відстоювали та відповідально аргументували свою точку зору.

На засіданні вирішувались нагальні питання, члени комісії активно голосували та проводили обговорення актуальних проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим

Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Загальні збори трудового колективу коледжу та звіт директора

27 грудня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулись загальні збори трудового колективу закладу, на якому директор коледжу Тріпак Мар'ян Миколайович, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, презентував колективу річний звіт.

Мар'ян Миколайович окреслив основні перспективи та стратегії розвитку коледжу, подякував усім за ефективну роботу й визначні досягнення. Про успішну реалізацію навчальних програм і планів та про результати роботи викладацького й студентського колективів розповіла Таїсія Василівна Боровисюк, заступник директора з навчально-виховної роботи, про досягнення у сфері науки доповідав Олег Никодимович Коркушко, заступник директора з наукової роботи, а Ніна Іванівна Ладоренко, бухгалтер, прокоментувала окремі пункти звіту директора.

Про основні напрямки роботи кафедри Економіки, фінансів, обліку та оподаткування розповіла в.о. кафедри Ірина Леонтіївна Гуменюк, а про необхідність обговорення проекту колективного договору доповідала Людмила Олегівна Валіцька, голова первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери працівників навчального закладу. На зборах активно обговорювались важливі питання, проводилось голосування та одноголосно приймались рішення.

На завершення Мар'ян Миколайович привітав усіх з прийдешніми святами та побажав миру, злагоди, посмішок та гарних досягнень у житті й у професійній діяльності.

На данном изображении может находиться: 22 человека, в том числе Тая Боровисюк, Тамара Герасимова Ковбасюк, Альбина Фаин, Саша Шевчук, Nataliia Shchehelska, Оксана Власенко, Пещанюк Надія, Светлана Райтаровская, Альона Адамчук и Оксана Марунчак, люди улыбаются, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 14 человек, в том числе Ирина Гарбарец, Олег Коркушко, Альбина Фаин, Ira Godnuk, Ірина Гуменюк, Саша Шевчук, Ольга Свирида и Оксана Власенко, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа данном изображении может находиться: 20 человек, в том числе Алла Яшина, Оксана Власенко, Наталія Сторожук, Ольга Медвідь, Светлана Райтаровская, Оксана Палилюлько, Марина Волощук и Інна Гуменюк, люди улыбаются, люди стоят и люди сидятНа данном изображении может находиться: 15 человек, в том числе Алла Місько и Ирина Гарбарец, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 16 человек, в том числе Тамара Герасимова Ковбасюк, Наталия Шевчук, Светлана Райтаровская и Оксана Марунчак, люди сидят и в помещенииНа данном изображении может находиться: 16 человек, в том числе Ira Godnuk, Наталія Сторожук, Саша Шевчук, Алла Яшина, Ольга Медвідь, Інна Гуменюк и Юлія Мельник, люди сидятНа данном изображении может находиться: 1 человек, сидит и в помещении

 

Сторінка 7 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>