Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Колектив вітає Директора коледжу з присвоєнням почесного звання

Студентський та викладацький колектив Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу сердечно вітає директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака, к.е.н., доцента з присвоєнням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!

Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи і ми пишаємося, що у нашого колективу є такий талановитий і мудрий керівник.

Ми всім колективом вітаємо Вас, нехай це визнання і досягнення додасть Вам наснаги, оптимізму, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Вітаємо Вас, Мар'яне Миколайовичу!


pryvitannja_dyrektora  2
 

Директор коледжу — заслужений - заголовки в періодичних виданнях


"Директор коледжу - заслужений" - такі заголовки з'являються в періодичних виданнях м.Кам'янця-Подільського, а саме в газеті "Подолянин" (від 09 листопада 2018 р.). У статті розміщена інформація про присвоєння директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, к.е.н., доценту Мар'яну Миколайовичу Тріпаку почесного звання "Заслужений працівник освіти України".

Приємно та щиро вдячні за увагу преси до досягнень талановитого та надзвичайно відповідального керівника Подільського спеціального

навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу - Мар'яна Миколайовича Тріпака!

 

podoljanyn_pryvitannja2
 

Директор коледжу - Заслужений працівник освіти України

    27 листопада, перед засіданням Колегії Хмельницької обласної державної адміністрації, директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-еклономічного коледжу Мар'яну Миколайовичу Тріпаку урочисто вручили нагрудний знак та посвідчення почесного звання "Заслужений працівник освіти України".   

      2 листопада 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ (№354/2018) про присвоєння почесного звання "Заслужений працівник освіти України" Тріпаку Мар'яну Миколайовичу, директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм.

Вітаємо Мар'яна Миколайовича й бажаємо успіху у всіх науково-творчих справах й усіх починаннях, неймовірного втілення в життя проектів та задумів, міцного здоров'я та миру. Всіх благ! Вітаємо!

nagoroda

83006091264_n

 

Засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області в Подільському спеціальному коледжі

06 листопада Подільський спеціальний навчально -реабілітаційний соціальноекономічний коледж гостинно зустрічав директорів вищих навчальних закладів, які завітали у заклад для участі у засіданні Ради директорів. Перед початком засідання Ради директорів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Хмельницької області усі гості закладу мали можливість ознайомитись з виставкою науково-методичних праць викладачів коледжу, виставкою студентських робіт декоративно-ужиткового мистецтва, «Студентською фотосушкою», познайомитись й поспілкуватись зі студентами коледжу, які, в свою чергу, підготували міні-концерт для усіх гостей Подільського спеціального коледжу. Так, пісня «Под облачком» у виконанні Анни Кушнір, вірш «Моя Україна» у виконанні Миколи Мацюти, а також танець «У пошуках мрії» у виконанні Катерини Бакуменко і Василя Гевака зірвали апл о д и с м е н т и , вся зала аплодувала юним талантам.

П і с л я міні-концерту р о з п о ч а л о с ь засідання Ради директорів, на якому озвучувались нагальні проблеми вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації, а також заслухались доповіді на наступні теми: «Місце і роль ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації у трансформаційній соціально-економічній моделі України» (доповідач – Харчук А.М.), «Звіт за 2018 та завдання приймальних комісій на 2019 рік» (доповідач – Фіярська С.І.), «Наукова складова в діяльності коледжів і технікумів – вимога часу» (доповідач - Коркушко О.Н.), «Про затвердження основних завдань та плану роботи Методичних об’єднань при територіальних вищих базових навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації» (доповідач – Капітан Г.В.), «Про затвердження складу голів методичних об’єднань викладачів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації на 2018-2019 навчальний рік» (доповідач – Капітан Г.В.), «Про затвердження складу методичної ради обласного базового політехнічного коледжу» (доповідач – Капітан Г.В.), «Про засідання Спілки голів Рад директорів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації областей України» (Овчарук В.В.).

На засіданні Ради директорів також вітали іменинників - почесних членів Ради директорів, а також привітали новообраних директорів ВНЗ І-ІІ рівня акредитації, а голова Ради директорів Ніна Іванівна Трішкіна вручила їм булави, як символ влади й правління. На засіданні Рада директорів також вітала Тріпака Мар’яна Миколайовича, директора Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, к.е.н., доцента з присвоєнням почесного звання «Заслужений працівник о св іт и України». Після засідання Ради директорів відбулось урочисте відкриття літнього студентського майданчика коледжу. Директор закладу Мар’ян Миколайович провів екскурсію коледжем для гостей. Особливу увагу Члени Ради директорів звернули на відновлений спортивний зал, Мар’ян Миколайович також ознайомив усіх з новоствореним Фізкультурно-спортивним та реабілітаційним відділом, й представив завідувача відділом Яну Валентинівну Ремарович, й викладачів відділу (Ольгу Феофанівну Погорецьку). Всі позитивні зміни у Подільському спеціальному коледжі викликали схвальні відгуки в усіх членів Ради директорів.

rada dyrektorivrada dyrektoriv2rada dyrektoriv4
 

Урочистість у коледжі до Міжнародного Дня людей з інвалідністю «Можливості обмежені – таланти безмежні»

29 листопада в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась урочистість до Міжнародного Дня людей з інвалідністю «Можливості обмежені – таланти безмежні».

На свято завітали Сосновська Тамара Георгіївна, Голова Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів, Почесний громадянин м.Кам’янця-Подільського, Почесний викладач Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу та Шаман Олег Олегович, начальник штабу – перший заступник командира військової частини А2738, які побажали усім присутнім на урочистості добра, радості, незламності віри, успіхів у всіх починаннях.

Тамара Георгіївна побажала усім, щоб кожен день приносив радість, добро, успіх, а тепло віри зігрівало душі, й подякувала Шаману Олегу Олеговичу за той подвиг захисника держави, який він здійснює щодня, уся зала аплодувала стоячи гідному командиру та вірному захиснику української землі. Олег Олегович привітав студентів та викладачів коледжу з урочистостями, які відбуваються на честь осіб з обмеженими можливостями та подякував усім науково-педагогічним працівникам закладу, а студентству закладу - вручив солодкі подарунки й квіти. З вітальним словом виступив директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, який подякував за співпрацю, за добрі й теплі слова Тамарі Георгіївні та вручив подарунок, висловив подяку Олегу Олеговичу за візит та за подвиг захисника української землі, подякував викладачам за сумлінну працю, а також студентам за успішне навчання, зачитав Наказ про преміювання студентів за значні успіхи у навчанні, спорті, активній науковій та громадській діяльності.

Серед гостей закладу – випускники, які привітали усіх з урочистостями та побажали всіх благ студентам та викладачам коледжу. Студенти демонстрували свої вокальні здібності, усі присутні були у захваті від музичних подарунків – пісень «Україна» (Ліна Цупа), «Краю рідний, доленько моя» (Анна Кушнір, Богдана Іванова), «Чекатиму» (Ярослав Мазур), «Хай живе надія» (вокальна група коледжу - Анна Таран, Богдана Іванова, Анна Кушнір, Олександра Воробйова, Ліна Цупа, Ліза Репеха). Сучасний танець-флешмоб у виконанні студентів коледжу різних спеціальностей, а також проникливий танець «У пошуках мрії» (Катерина Бакуменко та Василь Гевак) не залишили байдужими нікого з присутніх у залі. А вірші «Щастя» (Наталка Дуб) та «Життя навчило» (Микола Мацюта) подарували гарні враження та позитивні емоції студентам та викладачам коледжу.
Артистичні здібності, гарний настрій та гумор подарувала сценка та пісня «Найкращий день», які зірвали аплодисменти в усього залу, та по праву заслуговують на Кубок Ліги Сміху. На закінчення урочистостей студенти побажали усім віри, любові до рідної землі, сімейного затишку, здоров’я, гараздів і людського щастя й виконали пісню «Ми молоді».

talanty-bezmezhni

 

Сторінка 6 з 27

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>