Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Новорічний подарунок студентам від директора коледжу Тріпака Мар'яна Миколайовича

На данном изображении может находиться: 3 человека, люди улыбаются, текст
 

Засідання Вченої ради коледжу

19 грудня в Подільському спеціальному коледжі відбулось засідання Вченої ради, на якому обговорювався навчальний процес у коледжі, режим роботи відділів та структурних підрозділів закладу в святковий період, заслухали річний звіт Коркушка Олега Никодимовича, заступника директора з наукової роботи, к.е.н., доцента, який наголосив на значних здобутках викладачів коледжу у сфері науки. Директор коледжу, Мар'ян Миколайович Тріпак, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, подякував усім за ефективну роботу та привітав з Днем Святого Миколая й побажав успішного втілення науково-педагогічних задумів, ідей, значних досягнень у житті та у професійній діяльності.

На данном изображении может находиться: 7 человек, в том числе Ira Godnuk и Ірина Гуменюк, люди сидят и в помещении    ÐÐ° данном изображении может находиться: 4 человека, в том числе Ольга Свирида, люди сидят, стол и в помещении

 

Вітання з Днем Святого Миколая

Вітаємо З Днем Святого Миколая!

Бажаємо, щоб це благословенне свято принесло Вам багато приємних подарунків, надихало на добрі справи і милосердя. Нехай віра в чудо допомагає долати будь-які перешкоди, дарує мир, благополуччя і затишок у дім! Зі святом!

У Подільському спеціальному коледжі у День Святого Миколая, кафедра Економіки, фінансів, обліку та оподаткування вітала усіх зі святом та гостинно пригощала солодкими подарунками, а працівники закладу у відповідь дарували гарні привітання, чудові вірші та добрі й теплі слова.

Дякуємо кафедрі за гарний настрій, позитив, за подароване коледжу справжнє свято!

vitannia z dnem sv_mykolaiaНа данном изображении может находиться: 6 человек, в том числе Алла Яшина, Ірина Гуменюк, Ira Godnuk, Ольга Свирида и Альона Годованюк, люди улыбаются, люди стоят и в помещении
 

Захист магістерських робіт у Подільському спеціальному коледжі

17 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась безпрецедентна подія.

Саме 17 грудня вперше в стінах закладу завдяки плідній співпраці Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу з Тернопільським національним економічним університетом відбувся захист магістерських робіт.

В складі Державної екзаменаційної комісії – Кулик Роман Романович, к.е.н., доцент, кафедра економічної експертизи та аудиту бізнесу, ТНЕУ; Литвин Зоряна Богданівна, к.е.н., доцент, кафедра економічної експертизи та аудиту бізнесу, ТНЕУ; Тріпак Мар’ян Миколайович, к.е.н., доцент, заслужений працівник освіти України, директор Подільського спеціального коледжу. Впродовж захисту розгортались цікаві дискусії навколо актуальних проблем сучасної економічної думки – міжнародні традиції, пріоритети та загальні тенденції розвитку державних й приватних структур, облік та аудит в сучасних умовах розвитку економічної теорії та ін.

Вітаємо співробітників Подільського спеціального коледжу Боршуляк Наталію Сергіївну, Марковську Наталію Василівну, Праскову Ларису Василівну, Складанівського Олега Леонідовича, Щегельську Наталію Василівну та інших магістрантів з успішним захистом магістерських робіт!

Бажаємо не зупинятися на досягнутому, успішно застосовувати знання та дослідження на практиці, сміливо прямувати до нових професійних вершин!

 

zahyst_master_degreezahyst_master_degree2zahyst_master_degree_3
 

Участь студентів коледжу у Національному марафоні

13-14 грудня у м.Києві відбувся Національний марафон VOX Civium 2.0, м.Кам'янець-Подільський на заході представляли координатори ВІ «Активна громада» Михайло Будурович та Христина Будурович; творча молодь, команда фіналістів креативного відео "Імплементація реформ у вашому місті" - Вергун Богдан, Анна Дутко, Микола Демков; активісти, члени Молодіжної ради міста - Гуйван Олександр, а також Ковальчук Олександр, студент Подільського спеціального коледжу, президент Дебатного клубу у голова Студентської ради коледжу.

Під час заходу відбулись панельні дискусії на теми - «Пріоритети виборчої реформи», «Фінансування політики напередодні виборів: напрями змін», «Антикорупційна реформа: від кого залежить її успіх?».

Ковальчук Олександр неодноразово брав участь у обговоренні актуальних проблем та активно цікавився вирішенням проблем сучасної політичної думки.

На другий день відбувся обмін досвідом активних громадських діячів, а також діяли 4 локації, нашому студенту Ковальчуку Олександру пощастило взяти участь у презентації «Rada4YOU» , під час якої відбулась демонстрація створення сайтів, які відображають особливості голосування депутатів, також став учасником захоплюючої гри «Антикорупційна мафія».

Дякуємо організаторам за корисні поради, цікаву інформацію та неперевершені враження від заходів.

civic vox
 

Сторінка 6 з 28

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>