Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Конкурс студентських науково-дослідних робіт «Аналіз фінансово-господарської діяльності коледжу за 2014 – 2017 рр.»

06 грудня 2017 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся конкурс студентських науково-дослідних робіт «Аналіз фінансово-господарської діяльності коледжу за 2014 – 2017 рр.», в якому прийняли участь студенти 1-го, 2-го та 3-го курсів економічних спеціальностей.

Детальніше...
 

З Днем Збройних Сил України

0222
 

Святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

5 грудня 2017 року Подільський коледж відзначив Міжнародний день людей з інвалідністю.
Вихованці коледжу вкотре нас переконали: вони – молоді люди з необмеженими можливостями і талантами!!! 
Цілеспрямовані, креативні , інтелектуальні, відповідальні, наполегливі, які не здаються, попри інвалідність. Сильні духом, що надихають інших!!! 
Подільський коледж по праву пишається своїми студентами – постійними переможцями та призерами міських і обласних олімпіад з базових навчальних дисциплін, Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» та Всеукраїнських конкурсів з української мови ім. Петра Яцика, ім. Тараса Шевченка, спортсменами – Чемпіонами України, призерами міських, обласних змагань в системі Інваспорт!
Таланти, перемоги, досягнення наших вихованців – цеглинки у міцному фундаменті історії коледжу!!!

Детальніше...
 

Щиро вітаю зі святом!

02020
 

Нагородження переможців

dsc02154

30 листопада в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулось нагородження переможців в спартакіаді міста з видів спорту до Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями.
Настільний теніс.
Юнаки: І місце - Лукасевич Василь; ІІ місце - Гнатюк Владислав;ІІІ місце - Білінський Андрій.
Дівчата: І місце - Ткачук Марія; ІІ місце - Корнійчук Іванна; ІІІ місце - Зарицька Анастасія.
Шахи.
Юнаки: І місце - Семенов Дмитро.
Дівчата: ІІ місце - Бояркіна Марія; ІІІ місце - Білінська Оксана.
Шашки: І місце - Бойко Ярослав; Семенов Дмитро.

Детальніше...
 

Сторінка 6 з 14

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>