Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Інструкторсько-методичні заняття в системі цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки навчального закладу

Інструкторсько-методичні заняття в системі цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки навчального закладу

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі 12 грудня 2017 року проводилось інструкторсько-методичне заняття на тему: "Правила пожежної безпеки в навчальних кабінетах, службових приміщеннях, бібліотеках, архівах, спортивних та актових залах навчального закладу". Успішні результати залікового контролю працівників навчального закладу свідчать про досягнення мети заняття, а саме здобуття теоретичних знань та практичних навичок щодо оповіщення про пожежну небезпеку, проведення евакуації працівників та студентів з навчального кабінету (службового приміщення) під час виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі й правильне застосування первинних засобів пожежогасіння та засобів індивідуального захисту.

 

Урочисте дійство, присвячене Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями

soc_zahyst

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж мав честь бути запрошеним Департаментом соціального захисту населення Кам'янець-Подільської міської ради на урочисте дійство, що присвячене Міжнародному дню людей з обмеженими можливостями.

 

Битва стартапів

У Кам'янці-Подільському п’ятого грудня відбулася 99-та Битва стартапів – конкурс бізнес-проектів у різних галузях економіки на базі інвестиційної платформи Startup.Network.

Битва проходила на базі готелю «7 днів». Серед присутніх були як автори проектів, так і потенційні інвестори, професіонали, котрі працюють у сфері бізнесу, підприємці, міський голова Михайло Сімашкевич.

За результатами голосування експертів, найбільшу кількість балів набрав проект кам'янецької ГО "Подільський край" про створення туристично-молодіжного центру Етно-парк "Кам'янецька Січ".

Друге місце посів проект коледжу ПДАТУ, ідея якого полягала у вирощуванні біоенергетичних культур. Третю позицію зайняв проект франківчан, що передбачає виготовлення 3D-принтеру з низкою інновацій.

Відбулася й публічна дискусія успішних підприємців, які поділилися з молодими колегами своїм досвідом та накопиченими знаннями, розповіли про останні тенденції у світі інвестування та дали цінні поради з побудови бізнесу. Після чого перед експертною радою виступили заздалегідь відібрані проекти. Усього їх було 14 з Кам'янця-Подільського, Рівного та Івано-Франківська.

У фіналі битви прийняли участь й представники Подільського спеціального навчально-реабілітаційного коледжу Гльос І.Р. з проектом створення підприємства з переробки відходів «ЕкоПлан» та Кирилюк А. з проектом створення реабілітаційно-оздоровчого комплексу «Надія».

Детальніше...
 

"Маршрут безпеки"

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі пройшла інтерактивна навчально-просвітницька вистава з питань репродуктивного здоров'я, профілактики ВІЛ/СНІДу та ІПСШ "Маршрут безпеки", яка була приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Детальніше...
 

Виступ народного оркестру сопілкарів "Фольклор"

На базі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбувся концерт народного оркестру сопілкарів "Фольклор". Висловлюємо велику вдячність та захват за прекрасні емоції та відчуття свята!

Детальніше...
 

Сторінка 7 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>