Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


17 травня - День Вишиванки у коледжі

Студенти та викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучилися до святкування Дня вишиванки 17 травня, в день, коли вся Україна пишно вбралась у вишиванки та віддала шану українській традиції та історії.

Здавна вишиванка вважається могутнім символом благополуччя та достатку в родині, а День вишиванки – згуртовує українців та символізує національну єдність для українців. Усі студенти коледжу активно фотографувалися у вишиванках, пишаючись ними.

Щиро вдячні всім студентам Подільського спеціального коледжу, за те, що вони є такими патріотами своєї країни, свідомі та достойно відносяться до традицій й історії свого народу! Ми щиро пишаємось вами!

Слава Україні!  Героям слава!

 

Форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог»

15 травня у Тернопільському національному економічному університеті відбувся форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог».

Захід відбувся у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, ГО «Африканська Рада в Україні» та ГО «Стратегічні інноваційні студії».

На форум була запрошена делегація з міста Кам’янця-Подільського, до якої увійшли:

- Олег Коркушко – к.е.н., доцент, заступник директора з наукової роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу;
- Ірина Гуменюк – к.е.н., завідувач кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу;

- Вадим Кондрат – радник міського голови.

Мета форуму: зближення освітньо-наукового та культурного середовища України та країн Африки, виявлення точок дотику та бар’єрів україно-африканського співробітництва.

Основні питання, які обговорювались на форумі:

- глобальні проблеми соціально-економічної інтеграції країн Африки;

- культурно-цивілізаційні особливості розвитку країн Африки та франкомовні країни Африканського континенту;

- перспективні вектори україно-африканського співробітництва та діалог культур, освітня й економічна взаємодія;

- Африка – новий світоцивілізаційний полюс емерджентності.

Делегація з міста Кам’янця-Подільського щиро вдячна за запрошення координатору форуму Ірині Іващук – доктору економічних наук, професору кафедри міжнародної економіки ТНЕУ.

 

Дні пам'яті та примирення. День Перемоги у коледжі

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 року, згідно якого 8 травня в Україні, як і у світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, а 9 травня - День Перемоги над нацизмом в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулися заходи: загальноколеджівська лінійка (7 травня), участь в урочистій ході та мітинг-реквієм "Пам'ятаємо! Перемагаємо!" (8 травня), виховний захід до Дня Перемоги (10 травня).

Студенти та викладачі Подільського коледжу схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи пам'ять героїв, полеглих у Другій світовій війні, та в знак про те, що сучасне покоління завжди пам’ятатиме про подвиг, який полеглі солдати здійснили в ім’я майбутнього нашої країни.

   

Збірник матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції

Вийшов друком збірник матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМУ»!!!

Вітаємо усіх, хто став учасником конференції та долучився до обговорення актуальних питань інклюзивної освіти, інновацій, співробітництва та партнерства.

Бажаємо подальших успіхів у науково-дослідній діяльності!

Запрошуємо усіх до участі у ІІІ Міжнародній науково-практичній конференції!

З повагою, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

 

PDF версія збірника матеріалів ІІ Міжнародної науково-практичної конференції «ІННОВАЦІЇ ПАРТНЕРСЬКОЇ ВЗАЄМОДІЇ ОСВІТИ, ЕКОНОМІКИ ТА СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ В УМОВАХ ІНКЛЮЗІЇ ТА ПРАГМАТИЧНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СОЦІУМУ»!

 

Сторінка 8 з 24

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>