Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Урочистість у коледжі до Міжнародного Дня людей з інвалідністю «Можливості обмежені – таланти безмежні»

29 листопада в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась урочистість до Міжнародного Дня людей з інвалідністю «Можливості обмежені – таланти безмежні».

На свято завітали Сосновська Тамара Георгіївна, Голова Кам’янець-Подільського міськрайонного товариства інвалідів, Почесний громадянин м.Кам’янця-Подільського, Почесний викладач Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу та Шаман Олег Олегович, начальник штабу – перший заступник командира військової частини А2738, які побажали усім присутнім на урочистості добра, радості, незламності віри, успіхів у всіх починаннях.

Тамара Георгіївна побажала усім, щоб кожен день приносив радість, добро, успіх, а тепло віри зігрівало душі, й подякувала Шаману Олегу Олеговичу за той подвиг захисника держави, який він здійснює щодня, уся зала аплодувала стоячи гідному командиру та вірному захиснику української землі. Олег Олегович привітав студентів та викладачів коледжу з урочистостями, які відбуваються на честь осіб з обмеженими можливостями та подякував усім науково-педагогічним працівникам закладу, а студентству закладу - вручив солодкі подарунки й квіти. З вітальним словом виступив директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, який подякував за співпрацю, за добрі й теплі слова Тамарі Георгіївні та вручив подарунок, висловив подяку Олегу Олеговичу за візит та за подвиг захисника української землі, подякував викладачам за сумлінну працю, а також студентам за успішне навчання, зачитав Наказ про преміювання студентів за значні успіхи у навчанні, спорті, активній науковій та громадській діяльності.

Серед гостей закладу – випускники, які привітали усіх з урочистостями та побажали всіх благ студентам та викладачам коледжу. Студенти демонстрували свої вокальні здібності, усі присутні були у захваті від музичних подарунків – пісень «Україна» (Ліна Цупа), «Краю рідний, доленько моя» (Анна Кушнір, Богдана Іванова), «Чекатиму» (Ярослав Мазур), «Хай живе надія» (вокальна група коледжу - Анна Таран, Богдана Іванова, Анна Кушнір, Олександра Воробйова, Ліна Цупа, Ліза Репеха). Сучасний танець-флешмоб у виконанні студентів коледжу різних спеціальностей, а також проникливий танець «У пошуках мрії» (Катерина Бакуменко та Василь Гевак) не залишили байдужими нікого з присутніх у залі. А вірші «Щастя» (Наталка Дуб) та «Життя навчило» (Микола Мацюта) подарували гарні враження та позитивні емоції студентам та викладачам коледжу.
Артистичні здібності, гарний настрій та гумор подарувала сценка та пісня «Найкращий день», які зірвали аплодисменти в усього залу, та по праву заслуговують на Кубок Ліги Сміху. На закінчення урочистостей студенти побажали усім віри, любові до рідної землі, сімейного затишку, здоров’я, гараздів і людського щастя й виконали пісню «Ми молоді».

talanty-bezmezhni

 

Економічні аспекти міжнародного стайлінгу:українсько-африканський контекст

05 жовтня Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж гостинно зустрічав гостей з Тернопільського національного економічного університету. У дружній співпраці коледжу з ТНЕУ народився спільний проект - «Економічні аспекти міжнародного стайлінгу: українсько-африканський контекст». З хлібом і сіллю студенти Подільського спеціального коледжу зустрічали студентів, які приїхали з Африки на навчання в Тернопільському національному економічному університеті, та сьогодні в Кам'янці-Подільському радо ділилися традиціями своєї на-ціональної культури з студентами коледжу. На заході були також присутні — Альона Леонідівна Кузема – директор Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, Ірина Олегівна Іващук - д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету, Олеся Миколаївна Лукашова – завідувач відділу туризму Кам’янець-Подільської міської ради, Андрій Вікторович Тітенок – заступник директора з навчально-виробничої роботи ДНЗ Подільський центр Професійно-технічної освіти.
Усі гості закладу отримали сувеніри на згадку про захід та знайомство з коледжем.

Альона Леонідівна Кузема – директор Департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради, відзначила, що подія, яку «придумали адміністрація, викладачі закладу покликана об’єднати студентство цих закладів», та висловила сподівання, щоб цей день і ця подія стали початком нової співпраці, оскільки Кам’янець-Подільський має досвід співпраці з багатьма країнами й «в історії нашого міста переплелиськультури різних народів», й подарувала гостям міста сувеніри на згадку про місто.

Директор коледжу, к.е.н., доцент Мар’ян Миколайович Тріпак привітав усіх присутніх й повідомив, що наданий час студенти Подільського спеціального коледжу перебувають у Польщі на стажуванні, ось так успішно коледж виходить на міжнародний рівень, започаткування проведення науково-мистецької платформи також розпочинає нову сторінку життя коледжу, висловив подяку студентам ТНЕУ, які приїхали на цю подію та запросив їх до співпраці, оскільки коледж відкритий для спілкування і комунікації. Ірина Олегівна Іващук, д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки Тернопільського національного економічного університету привітала усіх з цією подією й подякувала представникам місцевої влади за безцінну підтримку й допомогу Подільському спеціальному коледжу. Студенти ТНЕУ та Подільського спеціального коледжу підготували виступи, під час яких усі присутні дізналися про особливості культурних традицій та, зокрема, традицій в одязі в давнину та на сучасному етапі, які існують в країнах Африки та в Україні.

Після завершення дійства усі були запрошені у двір коледжу й у літньому студентському містечку висадили дерево, як символ єднання, символ дружби двох закладів вищої освіти та їх студентів.

 

afrika

 

Відкриття молодіжного центру «LoveKa» або «Лавка»

20 вересня відбулось відкриття сучасного молодіжного центру «LoveKa» або «Лавка».

Міський голова Михайло Сімашкевич привітав молодь міста та вручив подарунки.

На заході були присутні також інші преставники міської ради і різних громадських організацій, активна молодь.

Відкриття молодіжного центру «LoveKa» також відвідав студент Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу Олександр Ковальчук, виконуючий обов'язки голови студентської ради. Щиро вдячні за запрошення, за гарні враження та за приємну атмосферу, в якій хочеться розвиватися, вчитися, мріяти, втілювати проекти і плани на майбутнє.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

 

Студенти Подільського спеціального коледжу беруть у часть у акції "Ланцюг Миру"

21 вересня у Міжнародний День миру студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучились до акції «Ланцюг миру».

Так, спільними зусиллями студенти вищих навчальних закладів з атрибутами української символіки утворили ланцюг миру на проспекті Грушевського.

Дякуємо усім ініціаторам і організаторам за запрошення та гарні враження. День миру згуртував студентство міста, об’єднав спільною ідеєю добра, миру, братерства, адже завдяки спільним зусиллям, емоціям та свідомому ставленню студентів до справи цей день став справжньою подією для молоді міста.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

Cпеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту в коледжі

18 вересня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі було проведено спеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Комплексне відпрацювання заходів з питань цивільного захисту, що спрямовані на вирішення завдань запобігання, мінімізації або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в умовах максимально наближених до обстановки, яка може бути спричинена небезпечною подією або сукупністю небезпечних подій та явищ».

На тренуванні був присутній майор служби ЦЗ ЯКОВИШЕН Юрій Миколайович, начальник караулу ДПРЧ 2 ПРЗ ГУДСНС у Хмельницькій області, який розповів про змістовність і порядок дій персоналу служби порятунку, а екіпаж вказаної служби продемонстрував дію основних протипожежних засобів, якими користуються рятувальники під час гасіння пожежі, а також порядок й специфіку дій екіпажу.

Про цільове використання та радіус ураження сучасних вибухових матеріалів розповів командир загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв Центру розмінування підполковника КОВАЛЬ Сергій Васильович.

ЗАКРЕВСЬКИЙ Ігор Миколайович, лікар екстреної медичної допомоги, звернувся до усіх присутніх та надав вичерпну інформацію і продемонстрував практичні дії щодо надання невідкладної медичної допомоги працівників екстреної медичної допомоги м. Кам’янець-Подільський.

Спеціально для навчання цивільного захисту було обладнано 5 навчальних майданчиків, а Олег Леонідович Складанівський, начальник штабу цивільної оборони, викладач захисту Вітчизни, створив навчальні умови надзвичайної ситуації максимально наближені до реальності.

Заняття з цивільного захисту були надзвичайно пізнавальними для студентства та усього колективу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, адже безпека оточуючих не втрачає своєї актуальності ніколи.

Дякуємо усім запрошеним, що були присутні на тренуваннях та цікаво й наочно презентували інформацію й практичні дії у надзвичайних ситуаціях.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

 

 

 

Сторінка 8 з 33

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>