Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Виступ народного оркестру сопілкарів "Фольклор"

На базі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу відбувся концерт народного оркестру сопілкарів "Фольклор". Висловлюємо велику вдячність та захват за прекрасні емоції та відчуття свята!

Детальніше...
 

Нагородження до Міжнародного дня добровольців задля економічного та соціального розвитку

Щороку 5 грудня відзначається Міжнародний день добровольців задля економічного та соціального розвитку (Всесвітній день волонтера) та 10 грудня - День благодійництва. Студенти нашого коледжу не залишились осторонь і за свою активну участь у сприянні волонтерському рухові були нагородженні подяками від міського голови М.Є. Сімашкевича та голови ради міської організації ветеранів Л.І. Рогаля. Пишаємося ними!

Детальніше...
 

Конкурс студентських науково-дослідних робіт «Аналіз фінансово-господарської діяльності коледжу за 2014 – 2017 рр.»

06 грудня 2017 року в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся конкурс студентських науково-дослідних робіт «Аналіз фінансово-господарської діяльності коледжу за 2014 – 2017 рр.», в якому прийняли участь студенти 1-го, 2-го та 3-го курсів економічних спеціальностей.

Детальніше...
 

З Днем Збройних Сил України

0222
 

Святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

Святкування Міжнародного дня людей з обмеженими можливостями

5 грудня 2017 року Подільський коледж відзначив Міжнародний день людей з інвалідністю.
Вихованці коледжу вкотре нас переконали: вони – молоді люди з необмеженими можливостями і талантами!!! 
Цілеспрямовані, креативні , інтелектуальні, відповідальні, наполегливі, які не здаються, попри інвалідність. Сильні духом, що надихають інших!!! 
Подільський коледж по праву пишається своїми студентами – постійними переможцями та призерами міських і обласних олімпіад з базових навчальних дисциплін, Всеукраїнського конкурсу «Новітній інтелект України» та Всеукраїнських конкурсів з української мови ім. Петра Яцика, ім. Тараса Шевченка, спортсменами – Чемпіонами України, призерами міських, обласних змагань в системі Інваспорт!
Таланти, перемоги, досягнення наших вихованців – цеглинки у міцному фундаменті історії коледжу!!!

Детальніше...
 

Сторінка 8 з 21

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>