Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Вистава та благодійність

29 травня у РЦКіМ «Розмай» відбулась прем’єра вистави народного драматичного театру міського будинку культури за комедією Робіна Хоудона «Розкішне весілля» (режисер-постановник – Інна Семенків). Захід відбувався за підтримки Департаменту гуманітарної політики.       

Прекрасна вистава згуртувала учнів та студентів міста навколо світлої мети - допомогти у зібранні коштів на лікування маленькому кам’янчанину Денису Пастушку, який потребує операції за кордоном (пересадка кісткового мозку). До благородної справи долучилися студенти Подільського спеціального коледжу – за ініціативи Первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України працівників навчального закладу, яка придбала квитки, - студенти та викладачі мали можливість відвідати виставу та стати активними учасниками цієї безпрецедентної події.

 

Студенти та викладачі коледжу на тренінгу «Адвокація змін»

23 травня відбувся тренінг «Адвокація змін», спрямований на ознайомлення з сутністю та особливостями просування і реалізація прав й інтересів певної соціальної групи (адвокація). Тренінг проводив Михайло Будурович спільно з Сергієм Волковинським, представниками ВІ «Активна громада» («Інститут «Республіка»).

Серед учасників тренінгу – студент нашого коледжу Олександр Ковальчук, голова студентської ради та Альона Володимирівна Годованюк, завідувач організаційно-виховного та наукового відділу, викладач економічних дисциплін Подільського спеціального коледжу. На заході були також присутні студенти інших вищих навчальних закладів, молодь міста.

Дякуємо організаторам за інформативність та креативний підхід у викладенні матеріалу, а також за цікаві завдання й відкритість до співпраці.

 

День Європи у коледжі

21 травня та 24 травня в Подільському спеціальному коледжі відбулись виховні заходи, присвячені «Дню Європи», відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 "Про День Європи", розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 07.05.2018 року № 436/2028-р. День Європи – це щорічне святкування миру, єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.

У коледжі було проведено ряд заходів, в ході яких студенти ознайомились з ідеями та пріоритетами ЄС, цінностями, які впроваджує та якими керується Європейський Союз, об’єднуючи держави навколо вирішення актуальних та нагальних проблем.  ЄС – це унікальне економічне і політичне об’єднання європейських країн, які сформували «загальний ринок», котрий, насамперед, забезпечує вільне пересування товарів. Так, на сьогодні День Європи з єдиною європейською валютою євро, синім прапором, на якому зображено коло золотих зірок, та гімном (музика гімну взята з Дев’ятої симфонії Людвіга ван Бетховена, слова – Фрідріха фон Шиллера, «Оди радості») є політичним символом та атрибутом Європейського Союзу. «Єдність у різноманітті» - це девіз Європейського Союзу, який означає те, що завдяки ЄС мешканці європейських країн поєднуються у співпраці заради миру і добробуту, а численні культури, традиції та мови держав Європи є безцінним активом цього континенту. Приємно, що студенти коледжу є ініціативними, свідомими українцями, які пам’ятають про традиції та історію країни й відкриті для знайомства з іншими державами ЄС.

 

Виступ директора коледжу на розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України

16 травня директор Подільського спеціального коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак виступив з доповіддю на розширеному засіданні Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, на якому розглядалися питання виключно функціонування технікумів і коледжів. 

 Відстоюючи інтереси двох інклюзивних коледжів – Харківського державного соціально-економічного коледжу і Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, Мар’ян Миколайович озвучив пропозиції щодо внесення змін до чинного законодавства, зокрема, питання щодо особливостей забезпечення сталого функціонування та розвитку технікумів, коледжів і прирівняних до них училищ вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації), щодо акредитації спеціальностей, умов зарахування випускників шкіл, а також фінансові питання. Виступ директора знайшов схвальні відгуки у народних обранців, які пообіцяли врахувати пропозиції, розглянути та внести зміни до чинного законодавства.  Міністр освіти і науки України Лілія Михайлівна Гриневич залишилась небайдужою до проблем функціонування інклюзивних коледжів та висловила найкращі побажання колективу Подільського спеціального коледжу та найкращим студентам Поділля.

 

Засідання ХІІІ Генеральної асамблеї студентів України

18-20 травня відбулось засідання ХІІІ Генеральної асамблеї студентів України, на якому відбулись вибори членів виконавчого комітету. До загальних обов’язків члена виконавчого комітету (незалежно від напряму роботи) належить участь у формуванні та реалізації політики Асоціації з питань, що стосуються її статутної діяльності, та здійснення представницьких функцій. Вперше серед кандидатів на посаду члена виконавчого комітету з культурно-масової роботи та студентського спорту висунуто студента Подільського спеціального коледжу – Олександра КовальчукаУкраїнська асоціація студентів (УАС) є незалежним та демократичним національним об’єднанням студентів України, яке об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вищих навчальних закладах України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях.
 

Сторінка 8 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>