Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Зустріч студентів закладу з інспектором ювенальної превенції

12 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась зустріч студентів закладу з інспектором ювенальної превенції Кам’янець-Подільського відділу поліції Семіряковою Роксоланою Михайлівною.

Зустріч була присвячена темам «Булінг та його різновиди», а також «Запобігання домашньому насиллю» в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. На заході відбувалось вільне спілкування студентів з Роксоланою Михайлівною, активно обговорювались види булінгу та насилля (економічне, фізичне, соціальне, сексуальне та ін.). Студенти дізнались про шляхи запобігання насиллю, про заклади та телефони служб, які запобігають насиллю та захищають неповнолітніх та повнолітніх осіб від насилля, закріпили знання про права людини. На зустрічі демонструвались відеоматеріали, які були яскравим доповненням до спілкування інспектора зі студентами коледжу.

Дякуємо за таку цікаву розмову, приємне спілкування зі студенством коледжу на актуальні для молоді теми, цінну інформацію та гарні враження.

pravo_december
 

Участь коледжу у круглому столі

Участь коледжу у круглому столі «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища». Так, 1 грудня, в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради, відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища», який був організований за ініціативи місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики". В роботі круглого столу взяв участь почесний президент ВГО «Наукове товариство інвалідів Інститут соціальної політики, Директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Андрій Шевцов. Таїсія Шевеленко – головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки презентувала досягнення в освітній сфері для дітей з особливими потребами, зокрема проведення занять у цього річ відкритому центрі інклюзивної освіти та перспективи розвитку такого напрямок навчання, експерти, представники міської влади.
 Серед запрошених – Таїсія Василівна Боровисюк – заступник директора з навчально-виховної роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, яка презентувала тему - «Безбар’єрність та доступність до освітнього середовища: досвід і актуальні проблеми». Таїсія Василівна поділилась досвідом в напрямку створення умов для навчання маломобільних студентів у Подільському спеціальному коледжі. Усі присутні дійшли згоди щодо стратегії вирішення актуальних проблем та питань інклюзії в місті та у державі загалом.

kruhlyi stil_december
 

Колектив вітає Директора коледжу з присвоєнням почесного звання

Студентський та викладацький колектив Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу сердечно вітає директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака, к.е.н., доцента з присвоєнням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!

Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи і ми пишаємося, що у нашого колективу є такий талановитий і мудрий керівник.

Ми всім колективом вітаємо Вас, нехай це визнання і досягнення додасть Вам наснаги, оптимізму, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Вітаємо Вас, Мар'яне Миколайовичу!


pryvitannja_dyrektora  2
 

Директор коледжу — заслужений - заголовки в періодичних виданнях


"Директор коледжу - заслужений" - такі заголовки з'являються в періодичних виданнях м.Кам'янця-Подільського, а саме в газеті "Подолянин" (від 09 листопада 2018 р.). У статті розміщена інформація про присвоєння директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, к.е.н., доценту Мар'яну Миколайовичу Тріпаку почесного звання "Заслужений працівник освіти України".

Приємно та щиро вдячні за увагу преси до досягнень талановитого та надзвичайно відповідального керівника Подільського спеціального

навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу - Мар'яна Миколайовича Тріпака!

 

podoljanyn_pryvitannja2
 

Директор коледжу - Заслужений працівник освіти України

    27 листопада, перед засіданням Колегії Хмельницької обласної державної адміністрації, директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-еклономічного коледжу Мар'яну Миколайовичу Тріпаку урочисто вручили нагрудний знак та посвідчення почесного звання "Заслужений працівник освіти України".   

      2 листопада 2018 року Президент України Петро Порошенко підписав Указ (№354/2018) про присвоєння почесного звання "Заслужений працівник освіти України" Тріпаку Мар'яну Миколайовичу, директору Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу за вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики у сфері соціального захисту населення, забезпечення прав дітей і непрацездатних громадян похилого віку, високий професіоналізм.

Вітаємо Мар'яна Миколайовича й бажаємо успіху у всіх науково-творчих справах й усіх починаннях, неймовірного втілення в життя проектів та задумів, міцного здоров'я та миру. Всіх благ! Вітаємо!

nagoroda

83006091264_n

 

Сторінка 8 з 40

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>