Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Зустріч студентів коледжу з начальником відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кам'янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

14 грудня в Подільський спеціальний коледж завітала Петрик Ганна, начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Кам'янець-Подільського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та провела зі студентами коледжу виховну годину "Запобігання та протидія домашньому насильству - СТОП насильству!".

Студенти ознайомилися з видами домашнього насилля, основними шляхами запобігання, дізналися про установи та телефони ліній, які допомагають особам, що зазнали насилля, а також ознайомилися з інформаційною інтернет платформою WikiLegalAid, добровільно заповнили анкети в межах реалізації проекту "Я маю право".

Дякуємо за цікаву інформацію та гарні враження.

pravo2pravo3
 

Екскурсія в рамках Всеукраїнського тижня права

13 грудня для студентів груп П-11б та Е-11 Подільського спеціального коледжу проведено екскурсію превентивного характеру до Кам'янець-Подільського ПВ в Хмельницький області, а також до ІТТ (ізолятор тимчасового тримання) в рамках Всеукраїнського тижня права. Студенти ознайомились з основними засобами захисту правоохоронців, дослідили особливості транспорту поліції, а також з порядком дій правоохоронців та з особливостями поведінки поліції з правопорушниками.

Цікавим і надзвичайно захоплюючим для студентів коледжу було ознайомлення та приміряння засобів захисту поліцейського (каска, бронежилет, захисний щит). Багато цінної інформації, жваве обговорення, море вражень подарувала захоплююча екскурсія студентам Подільського спеціального коледжу.

Дякуємо організаторам екскурсії за корисну для молоді інформацію, надзвичайно змістовну екскурсію та незабутні враження.

pravo_4pravo5
 

Зустріч студентів закладу з інспектором ювенальної превенції

12 грудня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась зустріч студентів закладу з інспектором ювенальної превенції Кам’янець-Подільського відділу поліції Семіряковою Роксоланою Михайлівною.

Зустріч була присвячена темам «Булінг та його різновиди», а також «Запобігання домашньому насиллю» в рамках проведення Всеукраїнського тижня права. На заході відбувалось вільне спілкування студентів з Роксоланою Михайлівною, активно обговорювались види булінгу та насилля (економічне, фізичне, соціальне, сексуальне та ін.). Студенти дізнались про шляхи запобігання насиллю, про заклади та телефони служб, які запобігають насиллю та захищають неповнолітніх та повнолітніх осіб від насилля, закріпили знання про права людини. На зустрічі демонструвались відеоматеріали, які були яскравим доповненням до спілкування інспектора зі студентами коледжу.

Дякуємо за таку цікаву розмову, приємне спілкування зі студенством коледжу на актуальні для молоді теми, цінну інформацію та гарні враження.

pravo_december
 

Участь коледжу у круглому столі

Участь коледжу у круглому столі «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища». Так, 1 грудня, в прес-центрі Кам’янець-Подільської міської ради, відбувся круглий стіл на тему «Взаємодія органів місцевого самоврядування, навчальних закладів та громадських організацій у створенні інклюзивного освітнього середовища», який був організований за ініціативи місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації "Наукове товариство інвалідів "Інститут соціальної політики". В роботі круглого столу взяв участь почесний президент ВГО «Наукове товариство інвалідів Інститут соціальної політики, Директор департаменту атестації кадрів вищої кваліфікації та ліцензування Міністерства освіти і науки України, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук України Андрій Шевцов. Таїсія Шевеленко – головний спеціаліст відділу дошкільної та інклюзивної освіти управління освіти і науки презентувала досягнення в освітній сфері для дітей з особливими потребами, зокрема проведення занять у цього річ відкритому центрі інклюзивної освіти та перспективи розвитку такого напрямок навчання, експерти, представники міської влади.
 Серед запрошених – Таїсія Василівна Боровисюк – заступник директора з навчально-виховної роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, яка презентувала тему - «Безбар’єрність та доступність до освітнього середовища: досвід і актуальні проблеми». Таїсія Василівна поділилась досвідом в напрямку створення умов для навчання маломобільних студентів у Подільському спеціальному коледжі. Усі присутні дійшли згоди щодо стратегії вирішення актуальних проблем та питань інклюзії в місті та у державі загалом.

kruhlyi stil_december
 

Колектив вітає Директора коледжу з присвоєнням почесного звання

Студентський та викладацький колектив Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу сердечно вітає директора коледжу Мар'яна Миколайовича Тріпака, к.е.н., доцента з присвоєнням почесного звання "Заслужений працівник освіти України"!

Це справжній талант — бути таким професіоналом своєї справи і ми пишаємося, що у нашого колективу є такий талановитий і мудрий керівник.

Ми всім колективом вітаємо Вас, нехай це визнання і досягнення додасть Вам наснаги, оптимізму, віри і життєвих сил, нехай труднощі будуть переможені, а успіх окриляє душу! Вітаємо Вас, Мар'яне Миколайовичу!


pryvitannja_dyrektora  2
 

Сторінка 9 з 42

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>