Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Засідання ХІІІ Генеральної асамблеї студентів України

18-20 травня відбулось засідання ХІІІ Генеральної асамблеї студентів України, на якому відбулись вибори членів виконавчого комітету. До загальних обов’язків члена виконавчого комітету (незалежно від напряму роботи) належить участь у формуванні та реалізації політики Асоціації з питань, що стосуються її статутної діяльності, та здійснення представницьких функцій. Вперше серед кандидатів на посаду члена виконавчого комітету з культурно-масової роботи та студентського спорту висунуто студента Подільського спеціального коледжу – Олександра КовальчукаУкраїнська асоціація студентів (УАС) є незалежним та демократичним національним об’єднанням студентів України, яке об’єднує органи студентського самоврядування, студентські громадські організації, студентські клуби та наукові товариства, що діють у вищих навчальних закладах України, а також окремих активних студентів з метою захисту прав та представництва інтересів української студентської громади на національному й міжнародному рівнях.
 

Олександр Борисович КОМАРНІЦЬКИЙ – переможець обласного конкурсу

Олександр Борисович КОМАРНІЦЬКИЙ – переможець обласного конкурсу!

17 травня у сесійній залі Хмельницької обласної ради відбулося нагородження дипломами переможців ХІІІ обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

Зокрема, другу премію у номінації «Гуманітарні НДР» за монографію «Студенти-педагоги у модернізації вищої освіти радянської України у 1920-1930-х рр.» здобув доктор історичних наук, доцент, викладач нашого коледжу О. Б. Комарніцький.

Нагороджених привітали перший заступник голови обласної ради Н. В. Андрійчук та голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, молоді, спорту і туризму І. П. Ящук.

 

Мітинг-реквієм «Герої нашого часу»

17 травня в Подільському спеціальному коледжі відбувся мітинг-реквієм «Герої нашого часу», приурочений вшануванню пам’яті загиблих земляків у боротьбі за територіальну цілісність держави. На мітингу виступив Мар’ян Миколайович Тріпак, директор коледжу, ініціатор встановлення Меморіальної дошки в честь Романа Миколайовича Наглюка та створення «Калинової алеї слави», який звернувся до усіх присутніх з словом та закликав шанувати й цінувати мужність та героїзм захисників державного суверенітету і територіальної цілісності України, поважати пам'ять про тих, хто віддав своє життя за рідну землю. Мар’ян Миколайович згадав про Наглюка Романа Миколайовича, який увійшов у вічність, виконуючи військовий обов’язок й закликав усіх студентів берегти пам'ять про героїв: «Калина – дерево українського роду, а маленькі деревця, висаджені минулого року на «Калиновій алеї слави», символізують душу кожного героя-захисника рідної землі». Студенти підготували вірші та пісні, присвячені пам’яті загиблих героїв країни.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Наглюка Романа Миколайовича, а також всіх загиблих бійців, які поклали найдорожче – своє життя – за єдину незалежну Україну. Після мітингу усі присутні поклали квіти біля Меморіальної дошки Романа Миколайовича Наглюка.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Рекорд України «Живий герб»

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради висловив щиру вдячність Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному коледжу за активну участь у загальноміських заходах та запросив долучитися до встановлення рекорду України «Живий герб» 18-20 травня в рамках проведення Дня міста.

Приємно, що ініціативність студентів коледжу знаходить схвальні відгуки у представників міської влади і, звичайно, студентство радо приєднується до активної молоді міста та радо долучається до встановлення рекорду.

18 травня студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу взяли активну участь у встановленні рекорду України «Живий герб» в рамках проведення Дня міста. 3200 учнів та студентів долучилися до дійства та на території Міського стадіону імені Г. Тонкочеєва утворили історичний герб Поділля – золоте сонце та обрамлення синього кольору. 72 студента Подільського спеціального коледжу долучилися до утворення обрамлення герба.

Рекорд зафіксував експерт Книги рекордів України та подякував усім присутнім за ініціативу.

 

17 травня - День Вишиванки у коледжі

Студенти та викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучилися до святкування Дня вишиванки 17 травня, в день, коли вся Україна пишно вбралась у вишиванки та віддала шану українській традиції та історії.

Здавна вишиванка вважається могутнім символом благополуччя та достатку в родині, а День вишиванки – згуртовує українців та символізує національну єдність для українців. Усі студенти коледжу активно фотографувалися у вишиванках, пишаючись ними.

Щиро вдячні всім студентам Подільського спеціального коледжу, за те, що вони є такими патріотами своєї країни, свідомі та достойно відносяться до традицій й історії свого народу! Ми щиро пишаємось вами!

Слава Україні!  Героям слава!

 

Сторінка 9 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>