Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Виховний захід щодо контролю випадків отруєння газоподібними речовинами та запобігання терористичним актам і поводження з вибухонебезпечними предметами

Згідно листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-331 від 22.05.2018 р. у зв’язку з поширенням випадків отруєння школярів газоподібними речовинами та з метою організації заходів безпеки в місцях перебування дітей дошкільного віку, учнів та студентів у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі 31 травня проведено виховний захід щодо контролю випадків отруєння газоподібними речовинами та запобігання терористичним актам і поводження з вибухонебезпечними предметами.

Олег Леонідович Складанівський, викладач захисту Вітчизни провів виховну годину зі студентами коледжу, на якій ознайомив усіх присутніх з основами самозахисту та правилами поведінки під час терористичних актів, видами терористичних актів у різних країнах та причинами виникнення тероризму. Також студенти ознайомилися з різновидами шкідливих, вибухонебезпечних предметів і речовин та основними правилами поведінки у разі виявлення боєприпасів і застережними знаками. Під час виховної години використовувалась презентація та відеоматеріали, які були яскравою ілюстрацією до теми обговорення. Тема виховної години була надзвичайно цікавою та пізнавальною, знайшла активне обговорення серед студентів коледжу.

 

Програма Наставництва та викладачі коледжу

30 травня Наталія Романівна Сторожук соціальний педагог Подільського спеціального коледжу успішно пройшла тренінг з підготовки спеціалістів дитячих закладів (партнерських організацій), які готують дітей до взаємодії з наставниками в процесі впровадження Програм Наставництва (тренер – провідний спеціаліст проекту Андросова Вікторія). Тренінг проведено громадською організацією «Одна надія» за підтримки Міністерства соціальної політики України, та за участю Міжнародного центру розвитку лідерства. Тренінг включав інформаційний, практичний та інтерактивний блок. Надзвичайно цікавим було саме запровадження інтерактивних методів у роботі з наставництва. Усі учасники тренінгу отримали Сертифікати про проходження спеціалізованого навчання для спеціалістів, які готують дітей до наставництва.

Дякуємо організаторам за запрошення та гарний досвід!

 

Вистава та благодійність

29 травня у РЦКіМ «Розмай» відбулась прем’єра вистави народного драматичного театру міського будинку культури за комедією Робіна Хоудона «Розкішне весілля» (режисер-постановник – Інна Семенків). Захід відбувався за підтримки Департаменту гуманітарної політики.       

Прекрасна вистава згуртувала учнів та студентів міста навколо світлої мети - допомогти у зібранні коштів на лікування маленькому кам’янчанину Денису Пастушку, який потребує операції за кордоном (пересадка кісткового мозку). До благородної справи долучилися студенти Подільського спеціального коледжу – за ініціативи Первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України працівників навчального закладу, яка придбала квитки, - студенти та викладачі мали можливість відвідати виставу та стати активними учасниками цієї безпрецедентної події.

 

Студенти та викладачі коледжу на тренінгу «Адвокація змін»

23 травня відбувся тренінг «Адвокація змін», спрямований на ознайомлення з сутністю та особливостями просування і реалізація прав й інтересів певної соціальної групи (адвокація). Тренінг проводив Михайло Будурович спільно з Сергієм Волковинським, представниками ВІ «Активна громада» («Інститут «Республіка»).

Серед учасників тренінгу – студент нашого коледжу Олександр Ковальчук, голова студентської ради та Альона Володимирівна Годованюк, завідувач організаційно-виховного та наукового відділу, викладач економічних дисциплін Подільського спеціального коледжу. На заході були також присутні студенти інших вищих навчальних закладів, молодь міста.

Дякуємо організаторам за інформативність та креативний підхід у викладенні матеріалу, а також за цікаві завдання й відкритість до співпраці.

 

День Європи у коледжі

21 травня та 24 травня в Подільському спеціальному коледжі відбулись виховні заходи, присвячені «Дню Європи», відповідно до Указу Президента України від 19 квітня 2003 року № 339/2003 "Про День Європи", розпорядження голови Хмельницької облдержадміністрації від 07.05.2018 року № 436/2028-р. День Європи – це щорічне святкування миру, єдності, спрямоване на поширення ідей європейської ідентичності.

У коледжі було проведено ряд заходів, в ході яких студенти ознайомились з ідеями та пріоритетами ЄС, цінностями, які впроваджує та якими керується Європейський Союз, об’єднуючи держави навколо вирішення актуальних та нагальних проблем.  ЄС – це унікальне економічне і політичне об’єднання європейських країн, які сформували «загальний ринок», котрий, насамперед, забезпечує вільне пересування товарів. Так, на сьогодні День Європи з єдиною європейською валютою євро, синім прапором, на якому зображено коло золотих зірок, та гімном (музика гімну взята з Дев’ятої симфонії Людвіга ван Бетховена, слова – Фрідріха фон Шиллера, «Оди радості») є політичним символом та атрибутом Європейського Союзу. «Єдність у різноманітті» - це девіз Європейського Союзу, який означає те, що завдяки ЄС мешканці європейських країн поєднуються у співпраці заради миру і добробуту, а численні культури, традиції та мови держав Європи є безцінним активом цього континенту. Приємно, що студенти коледжу є ініціативними, свідомими українцями, які пам’ятають про традиції та історію країни й відкриті для знайомства з іншими державами ЄС.

 

Сторінка 9 з 32

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>