Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Фінішна пряма Міського Дебатного турніру

Студенти нашого коледжу вибороли перше місце у Чвертьфіналі Дебатного турніру, який проходив 28 березня в приміщенні коледжу Подільського державного аграрно-технічного університету. На Дебатах знайшли обговорення наступні теми:

Ця палата має запровадити громадське фінансування політичних партій;

Ця палата має запровадити електронне голосування на виборах;

Ця палата має встановити квоту молоді у виборчих списках;

Ця палата має знизити віковий ценз з кандидата в президенти.

За результатами словесних боїв наші студенти увійшли до ПІВФІНАЛУ Дебатного турніру.

Так, Ковальчук ОлександрВеждел ВікторіяГубич ПавлоСавченко Надія були активними учасниками Півфіналу Міського Дебатного турніру, який відбувся 11 квітня у залі Магдебурзького права у Міській Ратуші. У ході жеребкування перша команда отримала першу опозицію (прем’єр та віце-прем’єр опозиції – Веждел Вікторія, Ковальчук Олександр), друга команда отримала другу опозицію (член опозиції та секретар – Губич Павло, Савченко Надія). 
Тема дебатів - «Посилення відповідальності фізичних осіб, які дають хабарі». Команди наших студентів дуже гарно та чітко дотримувались лінії опозиції, достойно та гідно відстоювали свій законопроект, суть якого полягала у тому, щоб запровадити двосторонню відповідальність за хабарі (тобто, покарання має нести як той хто його дає, так і той хто його приймає). В цьому і полягала складність опозиціювання, оскільки на сьогодні є величезна кількість антикорупційних законів та організацій, які контролюють заходи щодо фіксування корупційних схем та дій. Однак, розуміємо, що виступи на користь захисту хабарництва, які повинна була здійснювати опозиція, є провальними і неетичними. 12 квітня в Міській раді наші студенти були присутні на Фіналі ІІІ Дебатного турніру.

Приємно, що студентів нашого коледжу відмітили за активну участь, наполегливість і старання, прагнення до перемоги у Дебатному турнірі та подарували спеціальний подарунок – Сертифікат в Аквапарк «7 Океанів» та у піцерію.

ВІТАЄМО наших студентів з успішними виступами та віримо, що наступного року ми зможемо увійти до Фіналу Дебатів!

 

Свято гумору у коледжі

5 квітня у коледжі проведено свято гумору «Сучасне телебачення діда Панька», присвячене Дню Сміху (підготували Палилюлько Оксана Михайлівна, Пещанюк Надія Олексіївна, Брудніцька Лариса Іванівна). Оригінальними та надзвичайно кмітливими були ведучі концерту – Цупа Ліна та дід Панько (Бурла Олександр).

Захід проводився у форматі відомих телешоу, жарти дарували гості - гурт «Самокатний батальйон» (пісня «Я сама»), дует коміків власної «Ліги Сміху» (сценка «Гаїшники»), «селянка» та «панянка» (сценка «Селянка і панянка на автовокзалі»), канал «Дискавері», який транслював новини студентського життя, гурт «Стікловата» (пісня «На стиле»), дует «Колежанки». До усіх присутніх звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, який привітав зі святом гумору та з наступаючим святом Пасхи.

 

 

Екскурсія до Кам’янець-Подільського Управління Державної казначейської служби України

04 квітня для випускних груп БО-31 і О-33, як майбутніх фахівців спеціальності «Облік і оподаткування», Герасимовою Тамарою Іванівною, викладачем економічних дисциплін, організовано проведення екскурсії в Кам’янець-Подільське Управління Державної казначейської служби України. Екскурсію було проведено змістовно і цікаво начальником Управління Поповою Надією Миколаївною, заступником начальника Бобровською Світланою Анатоліївною, а також іншими спеціалістами Управління.
Надзвичайно цікавим для студентів було ознайомлення з організацією роботи казначейської служби, практикою порядку зарахування доходів до державного і місцевого бюджетів, та з веденням обліку видаткових операцій, а також формуванням фінансової звітності про виконання бюджетів за видатками. Між студентами та державними службовцями відбувалось жваве обговорення фактичної наявності надходжень до бюджету та покриття видатків.

 

Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж висловлює подяку меру міста Сімашкевичу Михайлу Євстафійовичу

Вельмишановний Михайле Євстафійовичу!

Щиро вдячні Вам за чуйну турботу та сприяння в організації незабутньої екскурсії по Старому місту та фортеці для делегації, яка завітала на запрошення до нашого міста у Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

Знаємо, що сердечне ставлення до кожного жителя та гостя нашого міста є пріоритетним у Вашій діяльності.

Бажаємо, щоб та титанічна праця, яку Ви здійснюєте щоденно, направлена на сучасний розвиток та розбудову туристичного центру нашого міста, принесла успіх.

Гостра проблема адаптації та залучення в соціум наших юних співгромадян, які мають спеціальні потреби та деякі особливості фізичного розвитку, не втрачає своєї актуальності.

Щиро вдячні, що, незважаючи на Вашу надзайнятість, Ви знаходите час для нас.

 

З повагою,

Директор Подільського спеціального

навчально-реабілітаційного

соціально-економічного колледжу,

к.е.н.                                                                                                                                                                          Тріпак М.М.

 

Вам до нас!

27 березня Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж широко відкрив двері для гостей, які завітали до нас з м. Хмельницького.

За сприяння мера міста Михайла Євстафійовича Сімашкевича для делегації з Хмельницького обласного товариства інвалідів була організована незабутня екскурсія по Старому місту та фортеці. А коледж, в свою чергу, провів екскурсію до свого музею, викладачі коледжу ознайомили гостей з історією коледжу та розповіли про особливості та переваги навчання в закладі.

Важливою подією для усіх стало підписання директором коледжу Мар’яном Миколайовичем Тріпаком та головою Хмельницького обласного товариства інвалідів Анатолієм Миколайовичем Савчуком Меморандуму про співпрацю.

Студенти коледжу радо вітали гостей святковим концертом.

На початку концерту з вітальним словом звернувся до усіх присутніх директор коледжу – Мар’ян Миколайович Тріпак, який подякував усім гостям, що завітали, розповів про унікальність навчального закладу та перспективи для студентів, а також про договори про співпрацю з іншими навчальними закладами, запросив на навчання у коледж.

Голова Хмельницького обласного товариства інвалідів Анатолій Миколайович Савчук подякував за гостинність та теплоту, родинну атмосферу та уважність викладачів до студентів, яка має бути взірцем для багатьох навчальних закладів. Анатолій Миколайович зазначив, що саме Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж – це місце де «можна почати крок до великого успіху в житті» та на згадку про подію вручив подяку директору коледжу.

У подарунок усім присутнім члени хореографічного гуртка виконали композицію «Ніжність», Олександра Барабанова майстерно декламувала вірш «Що таке щастя?», а студенти Наталія Вигівська («Пісня про бухгалтера»), Юрій Картиннік (пісня «Економіст»), Володимир Шевчук (пісня «Соціальна робота»), Наталія Ріль та Аля Касап («Музика рідного дому») демонстрували чудовий спів та зірвали овації залу.

Ведучі концерту познайомили усіх присутніх з професією бухгалтера, економіста, соціального працівника, психолога, розповіли про високий клас фізичної підготовки студентів системою «Інваспорт» та розкрили формулу щастя.

Гості закладу також звернулися до студентів з щирими й теплими словами подяки за запрошення та поділились своїми талантами: пісня, присвячена мамі, за виконанням Валерія Білоусова «Милая мама» настільки була зворушлива, що вся зала аплодувала стоячи, не менш чуттєво пролунала пісня у виконанні Ірини Чикановської («Батькам»), надзвичайно проникливо виконана пісня дуету матері і доньки Чикановських Валентини та Ірини «Відлуння любові».

На завершення студенти подарували гостям пісню «Щастя, добра і любові».


 

Сторінка 9 з 24

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>