Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Мітинг-реквієм «Герої нашого часу»

17 травня в Подільському спеціальному коледжі відбувся мітинг-реквієм «Герої нашого часу», приурочений вшануванню пам’яті загиблих земляків у боротьбі за територіальну цілісність держави. На мітингу виступив Мар’ян Миколайович Тріпак, директор коледжу, ініціатор встановлення Меморіальної дошки в честь Романа Миколайовича Наглюка та створення «Калинової алеї слави», який звернувся до усіх присутніх з словом та закликав шанувати й цінувати мужність та героїзм захисників державного суверенітету і територіальної цілісності України, поважати пам'ять про тих, хто віддав своє життя за рідну землю. Мар’ян Миколайович згадав про Наглюка Романа Миколайовича, який увійшов у вічність, виконуючи військовий обов’язок й закликав усіх студентів берегти пам'ять про героїв: «Калина – дерево українського роду, а маленькі деревця, висаджені минулого року на «Калиновій алеї слави», символізують душу кожного героя-захисника рідної землі». Студенти підготували вірші та пісні, присвячені пам’яті загиблих героїв країни.

Хвилиною мовчання вшанували світлу пам’ять Наглюка Романа Миколайовича, а також всіх загиблих бійців, які поклали найдорожче – своє життя – за єдину незалежну Україну. Після мітингу усі присутні поклали квіти біля Меморіальної дошки Романа Миколайовича Наглюка.

Слава Україні! Героям Слава!

 

Рекорд України «Живий герб»

Виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради висловив щиру вдячність Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному коледжу за активну участь у загальноміських заходах та запросив долучитися до встановлення рекорду України «Живий герб» 18-20 травня в рамках проведення Дня міста.

Приємно, що ініціативність студентів коледжу знаходить схвальні відгуки у представників міської влади і, звичайно, студентство радо приєднується до активної молоді міста та радо долучається до встановлення рекорду.

18 травня студенти Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу взяли активну участь у встановленні рекорду України «Живий герб» в рамках проведення Дня міста. 3200 учнів та студентів долучилися до дійства та на території Міського стадіону імені Г. Тонкочеєва утворили історичний герб Поділля – золоте сонце та обрамлення синього кольору. 72 студента Подільського спеціального коледжу долучилися до утворення обрамлення герба.

Рекорд зафіксував експерт Книги рекордів України та подякував усім присутнім за ініціативу.

 

17 травня - День Вишиванки у коледжі

Студенти та викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучилися до святкування Дня вишиванки 17 травня, в день, коли вся Україна пишно вбралась у вишиванки та віддала шану українській традиції та історії.

Здавна вишиванка вважається могутнім символом благополуччя та достатку в родині, а День вишиванки – згуртовує українців та символізує національну єдність для українців. Усі студенти коледжу активно фотографувалися у вишиванках, пишаючись ними.

Щиро вдячні всім студентам Подільського спеціального коледжу, за те, що вони є такими патріотами своєї країни, свідомі та достойно відносяться до традицій й історії свого народу! Ми щиро пишаємось вами!

Слава Україні!  Героям слава!

 

Форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог»

15 травня у Тернопільському національному економічному університеті відбувся форум «Україна – країни Африки: культурно-освітній та соціально-економічний діалог».

Захід відбувся у співпраці Тернопільського національного економічного університету з Українським національним комітетом Міжнародної Торгової Палати, ГО «Африканська Рада в Україні» та ГО «Стратегічні інноваційні студії».

На форум була запрошена делегація з міста Кам’янця-Подільського, до якої увійшли:

- Олег Коркушко – к.е.н., доцент, заступник директора з наукової роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу;
- Ірина Гуменюк – к.е.н., завідувач кафедри економіки, фінансів, обліку та оподаткування Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу;

- Вадим Кондрат – радник міського голови.

Мета форуму: зближення освітньо-наукового та культурного середовища України та країн Африки, виявлення точок дотику та бар’єрів україно-африканського співробітництва.

Основні питання, які обговорювались на форумі:

- глобальні проблеми соціально-економічної інтеграції країн Африки;

- культурно-цивілізаційні особливості розвитку країн Африки та франкомовні країни Африканського континенту;

- перспективні вектори україно-африканського співробітництва та діалог культур, освітня й економічна взаємодія;

- Африка – новий світоцивілізаційний полюс емерджентності.

Делегація з міста Кам’янця-Подільського щиро вдячна за запрошення координатору форуму Ірині Іващук – доктору економічних наук, професору кафедри міжнародної економіки ТНЕУ.

 

Дні пам'яті та примирення. День Перемоги у коледжі

Відповідно до Указу Президента України від 24.03.2015 року, згідно якого 8 травня в Україні, як і у світі, відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни, а 9 травня - День Перемоги над нацизмом в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулися заходи: загальноколеджівська лінійка (7 травня), участь в урочистій ході та мітинг-реквієм "Пам'ятаємо! Перемагаємо!" (8 травня), виховний захід до Дня Перемоги (10 травня).

Студенти та викладачі Подільського коледжу схилили голови у хвилині мовчання, вшановуючи пам'ять героїв, полеглих у Другій світовій війні, та в знак про те, що сучасне покоління завжди пам’ятатиме про подвиг, який полеглі солдати здійснили в ім’я майбутнього нашої країни.

 

Сторінка 9 з 26

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>