Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Бібліотека

Друк

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі функціонує сучасна модернізована бібліотека, введений в дію читальний зал на 40 місць, розширено книгосховище та абонементський зал.

Завідувач Бібліотекою - Хейлик Альона Антонівна.

Бібліотека Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу є навчальним, науковим, інформаційним та культурно-просвітницьким структурним підрозділом, забезпечує навчальний процес, науково-педагогічну діяльність, науково-дослідну і виховну роботу книгами, періодичними виданнями та іншими носіями інформації. В центрі роботи – сучасні студенти. Тому не можна залишатися не сучасними.  Бібліотеку ще називають храмом книг – тут не тільки збирають, зберігають та видають книги, журнали, аудіозаписи та відеоматеріали, але й дарують студентам радість спілкування з письменниками, психологами, соціальними педагогами, працівниками центру соціальних служб дітей та молоді та іншими цікавими людьми.

А оскільки у програмах курсів 50 відсотків навчальних годин віддали на самостійну роботу студентів, це збільшує навантаження на бібліотеку. Таким чином, перед бібліотекою постають складніші завдання: бібліотека бере активну участь в освітньому процесі, стає його складовою. Прагнення студентів до високоякісних знань стимулює розвиток бібліотеки, і навпаки: змістовна, організована, доброзичлива бібліотека приваблює студентів.

Загальна інформація.

Історія бібліотеки коледжу.

Структура бібліотеки.

Культурно-просвітницька та виховна діяльність бібліотеки.

 На 1 травня 2018 року бібліотечний фонд становить понад 42 000 примірників. Це сучасні підручники із спеціальних, професійно-орієнтованих та загальноосвітніх дисциплін.

 При бібліотеці створено відео-, аудіотеки та фонд лекційних матеріалів з усіх предметів навчального плану.

Бібліотека коледжу комп’ютеризована, здійснено перехід на  комп’ютерні каталоги та комп’ютерно-бібліотечно-бібліографічну класифікацію, є програмне забезпечення «Законодавство України».

Бібліотеку і читальні зали навчального корпусу та гуртожитку  обладнано 5 комп’ютерами,  встановлено Wi-Fi.

Склад читачів бібліотеки :

Студентів – 260 

Працівників – 124 

Загальня кількість - 384

Результати вибору проектів підручників 


Останнє оновлення на Середа, 11 липня 2018, 09:34