Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


База освітнього процесу

Друк

Для вирішення основних завдань підготовки конкурентноспроможних спеціалістів у Подільському спеціальному навчально-ребілітаційному соціально-економічному коледжі створено потужну матеріально-технічну та методичну базу.

 В коледжі функціонує понад 20 навчальних кабінетів. Це сучасні навчальні приміщення оснащені комп’ютерною технікою, ТЗН, відео- аудіоапаратурою, модернізованою стендовою наочністю.

 У 2003 році повністю реконструйовано ІІІ поверх навчального корпусу та·введено в·експлуатацію 10 навчальних кабінетів для спеціальності «Соціальна робота».

Діють сучасний· кабінет ТЗН, методичний кабінет, кабінет мультимедійних технологій навчання.

Створено потужний інформаційний центр, що включає бібліотеку, 2 читальних зали, філію бібліотеки у гуртожитку коледжу, 2 кабінети автоматизованого·робочого місця спеціаліста. Інформаційний центр комп’ютеризовано та

підключено до мережі Інтернет.

Ресурси інформаційного центру складають: фонд комп'ютерних програм, який налічує професійні прикладні програми (1с:підприємство, 1-с:бухгалтерія) та понад 50 власних програмних продуктів, комп'ютерні бази статистичних данихелектронні підручники, фонд навчальних лекцій на паперових та електронних носіях, збірка навчальних презентацій та фонд підручників тощо.

Навчально-матеріальна база вищого навчального закладу постійно оновлюється та удосконалюється.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 травня 2018, 16:07