Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Гуртожиток збудовано у 2001 році  - це  сучасна будівля,  блочного типу на Гуртожиток збудовано у 2001 році250 місць. На кожному поверсі гуртожитку знаходиться блок обслуговування:  кімнати для занять, відпочинку, кухні та побутові приміщення: пральня, кімната для чистки, сушіння та прасування одягу. 

Гуртожиток навчального закладу – сучасна комфортабельна чотирьохповерхова спорудаГуртожиток вищого навчального закладу – сучасна комфортабельна чотирьохповерхова споруда.
На кожному поверсі гуртожитку функціонують блоки обслуговування студентів: кімната для відпочинку, кімната для занять, кухня, пральня, приміщення для прасування та сушки одягу. Кімнати студентів обладнані сучасними меблями, є затишними та зручними. У кімнатах проживає двоє або троє студентів. Поселення здійснюється з врахуванням захворювань молодих людей. У гуртожитку обладнано філію бібліотеки коледжу. Читальний зал гуртожитку оснащений комп’ютерами.Читальний зал
Гуртожиток вищого навчального закладу  розрахований на  230 місць. Всім бажаючим студентам  гарантовано надання місць  в гуртожитку. Студенти, що навчаються за державним замовленням проживають в гуртожитку безкоштовно. Вартість проживання в гуртожитку для осіб, що навчаються на контрактній формі є помірною. Восени  2008 року  здано в експлуатацію  перехідну галерею  між навчальним корпусом  та гуртожитком (70 м. довжиною),  що забезпечило  комфортний доступ   студентів з гуртожитку  в навчальний корпус.

 

Кімнати відпочинку Житлові кімнати Побутові приміщення
Перехідна галерея  між навчальним корпусом  та гуртожитком