Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Оздоровчо-реабілітаційна робота зі студентами

Друк

Справжню ціну здоров'ю знає лише той, хто його втратив  

 

Одним із пріоритетів діяльності Подільського спеціального навчально-реабілітаційного  соціально-економічного коледжу є створення сприятливих умов для забезпечення соціальної, медичної, фізичної та психологічної реабілітації студентів-інвалідів.

На заняттях лікувальної фізичної культури забезпечується наскрізна та безперервна фізична реабілітація студентів-інвалідів, проводиться робота щодо відновлення та корекції здоров'я, активізуються резервні можливості особистості. За результатами медичних обстежень студенти-інваліди кожної групи поділяються на підгрупи за нозологіями захворювань.

Виділено чотири групи нозологій захворювань:
•  захворювання серцево-судинної та дихальної систем;
•  захворювання опорно-рухового апарату;
•  захворювання внутрішніх органів;
•  захворювання очей та центральної нервової системи.

Основним завданням кожної групи є відновлення втрачених функцій організму молодої людини. Заняття з лікувальної фізичної культури передбачають індивідуальний підхід до кожного студента:

 індивідуальний підбір вправ, навантаження на організм.  Ефективному фізичному вихованню  та  зміцненню  здоров'я  студентської молоді сприяють  заняття  з плавання, що  проходять  з використанням  сучасних  методик  лікувальної  фізкультури та  систематична робота секції з плавання. На період навчання студенти з особливими потребами знаходяться під цілодобовим контролем медичних працівників.

Для відновлення фізичного здоров'я студентів створено потужний оздоровчо-реабілітаційний комплекс.

Останнє оновлення на Вівторок, 22 травня 2018, 16:02