Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Cпеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту в коледжі

18 вересня у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі було проведено спеціальне об'єктове тренування з питань цивільного захисту на тему: «Комплексне відпрацювання заходів з питань цивільного захисту, що спрямовані на вирішення завдань запобігання, мінімізації або ліквідації наслідків надзвичайної ситуації в умовах максимально наближених до обстановки, яка може бути спричинена небезпечною подією або сукупністю небезпечних подій та явищ».

На тренуванні був присутній майор служби ЦЗ ЯКОВИШЕН Юрій Миколайович, начальник караулу ДПРЧ 2 ПРЗ ГУДСНС у Хмельницькій області, який розповів про змістовність і порядок дій персоналу служби порятунку, а екіпаж вказаної служби продемонстрував дію основних протипожежних засобів, якими користуються рятувальники під час гасіння пожежі, а також порядок й специфіку дій екіпажу.

Про цільове використання та радіус ураження сучасних вибухових матеріалів розповів командир загону пошуку та знешкодження саморобних вибухових пристроїв Центру розмінування підполковника КОВАЛЬ Сергій Васильович.

ЗАКРЕВСЬКИЙ Ігор Миколайович, лікар екстреної медичної допомоги, звернувся до усіх присутніх та надав вичерпну інформацію і продемонстрував практичні дії щодо надання невідкладної медичної допомоги працівників екстреної медичної допомоги м. Кам’янець-Подільський.

Спеціально для навчання цивільного захисту було обладнано 5 навчальних майданчиків, а Олег Леонідович Складанівський, начальник штабу цивільної оборони, викладач захисту Вітчизни, створив навчальні умови надзвичайної ситуації максимально наближені до реальності.

Заняття з цивільного захисту були надзвичайно пізнавальними для студентства та усього колективу Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, адже безпека оточуючих не втрачає своєї актуальності ніколи.

Дякуємо усім запрошеним, що були присутні на тренуваннях та цікаво й наочно презентували інформацію й практичні дії у надзвичайних ситуаціях.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.