Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


День миру у коледжі

17 вересня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась загальноколеджівська лінійка присвячена Міжнародному Дню Миру.

Так, Міжнародний День Миру відзначається 21 вересня ще з 1968 вересня, а в Україні за Указом Президента - з 2002 року. Цей День закликає людей не тільки замислитись про мир, а й зробити щось заради нього.

Щороку Міжнародний День Миру люди у всьому світі збираються, щоб вшанувати пам’ять жертв війн і конфліктів, а також заявити про власну готовність будувати безпечний, справедливий світ без війни.

До Міжнародного Дня Миру в нашій країні люди ставляться з глибокою пошаною і усвідомленням того болю, який завдає війна. Недаремно символом нашої держави став прапор, що має синьо-жовті кольори, які символізують мирне небо та достаток.

Студенти та викладачі коледжу хвилиною мовчання вшанували пам’ять тих людей, які воювали за мир, хто віддав своє життя в ім’я світлого мирного майбутнього.

Окрім того, Кравець Василь Миколайович, викладач фізичного виховання, вручив відзнаки студентам, які здобули призові місця у спортивних змаганнях з важкої атлетики, шахів та у інших видах спорту, подякував їм за роботу та побажав надалі досягати гарних результатів у спорті та у житті.

Почесною грамотою від виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради нагороджено викладача фізичного виховання, тренера з легкої атлетики Кравця Василя Миколайовича, відзнаку також здобула викладач фізичного виховання, тренер з волейболу Ольга Феофанівна Погорецька, яка отримала грамоту від народного депутата України Володимира Мельниченка.

За традицією, наприкінці лінійки, пролунав державний гімн України, а кращим студентам надано право підняти державний прапор.

 

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.