Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


День знань в коледжі -

3 вересня в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбулась святкова лінійка, яка урочисто розпочала навчальний рік. День знань, без перебільшень, можна назвати загальнонаціональним святом. По суті – це особливий день у новому житті студентів, батьків та викладачів. В коледжі панувала яскрава й емоційна атмосфера особливого свята. Дружніми оплесками коледж привітав групи нового набору ОКР «Молодший спеціаліст» та ОС «Бакалавр». З вітальним словом до усіх присутніх звернувся директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак, к.е.н., доцент, який привітав усіх у дружній сім’ї під назвою Подільський спеціальний коледж.

Також директор коледжу побажав нових звершень, сумлінно навчатися та втілювати в життя свої мрії, реалізовувати свої плани, займати активну позицію у науковому житті – працювати над науковими роботами та, навіть, успішно захищати дисертації. Мар’ян Миколайович відзначив студентів, які показали найкращий результат у навчанні та вручив їм цінні подарунки.

На данном изображении может находиться: один или несколько человек, люди на сцене, люди танцуют, обувь и на улице

На данном изображении может находиться: 15 человек, толпа и на улице

На данном изображении может находиться: 2 человека, люди стоят, растение, цветок, дерево, на улице и природа

Від імені викладачів з вітальним словом звернулася завідувач кафедри «Економіки, фінансів, обліку та оподаткування», к.е.н., Гуменюк Ірина Леонтіївна, а отець Ростислав благословив студентів на навчання.

Студенти Подільського спеціального коледжу пам’ятають подвиг тих, хто загинув, захищаючи українську землю.

Право покласти квіти до меморіальної дошки Героям Небесної сотні та учасникам АТО на Калиновій Алеї Слави надано кращим студентам. Для усіх присутніх Ліна Цупа подарувала пісню «Моє ім’я Україна».

На закінчення святкової лінійки пролунав Перший дзвінок.

Вітаємо зі святом та бажаємо успіхів у навчанні!