Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Молодіжний форум «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства»

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.На данном изображении может находиться: 13 человек, в том числе Кароліна Дімітрішина, люди улыбаются, люди сидятНа данном изображении может находиться: 9 человек, люди стоят

 

28 лютого в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі у співпраці коледжу з ДНЗ «Подільський центр ПТО» відбувся молодіжний форум «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства». З вітальним словом до усіх присутніх звернувся Вадим Анатолійович Савчук, заступник міського голови, який передав найкращі вітання від голови Кам’янець-Подільської міської ради Михайла Євстафійовича Сімашкевича, а також подякував молоді міста «за ту активність, в результаті якої Кам’янець-Подільський сьогодні отримав статус Молодіжної столиці 2019».

Вадим Анатолійович поділився враженнями від презентації в Кабінеті Міністрів України заходів, що плануються в 2019 році в Кам’янці-Подільському, а директору коледжу – Тріпаку Мар’яну Миколайовичу – урочисто вручив Паспорт громадянина Молодіжної столиці України, який також доступний для кожного студента у електронному варіанті й передбачає ряд заохочень для кам’янчан та, зокрема, для молоді міста. Ще одна справжня історична подія відбулась на відкритті форуму – Подільський спеціальний коледж став першим вищим навчальним закладом, в якому прозвучав гімн Молодіжної столиці України. Гурт «Експансія» виконав гімн, а усі присутні підтримували їх оплесками.

На відкритті форуму з вітальним словом до усіх присутніх звернувся Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, директор Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу, який презентував заклад та наголосив: «Кам’янець-Подільський - це круте місто, гарна влада, а це означає, що в Кам’янці-Подільському – найкращі студенти. Скільки міст в Україні? А Молодіжна столиця саме в Кам’янці-Подільському». Мар’ян Миколайович презентував усім присутнім результати роботи наукової школи студентів і викладачів, подякував голові міської ради Михайлу Євстафійовичу Сімашкевичу за постійну підтримку, а також науковому відділу коледжу, зокрема, Олегу Никодимовичу Коркушку, к.е.н., доценту й викладачам коледжу. Директор коледжу презентував усім присутнім науковий журнал «Вектор Поділля» та поділився перспективними планами й ідеями, урочисто вручив Вадиму Анатолійовичу Савчуку примірник наукового журналу «Вектор Поділля» та власний навчально-методичний посібник «Психологія фінансів», а учасникам форуму побажав бути ініціативними, цілеспрямовано йти до поставленої мети.

З вітальним словом на відкритті форуму до учасників форуму звернувся Андрій Вікторович Тітенок, заступник директора з НВР ДНЗ «Подільський центр ПТО», який також презентував заклад та акцентував увагу усіх присутніх на ролі «Подільського центру ПТО» у житті міста: «Маленка доля у тому, що Кам’янець-Подільський став Молодіжною столицею – 2019 теж є заслугою навчальних закладів, оскільки студенти ДНЗ «Подільський центр ПТО» приймають активну участь у заходах, що відбуваються у місті, з радістю виготовляють історичні костюми для численних історичних фестивалів, які так полюбились кам’янчанам». Андрій Вікторович ознайомив зі спеціальностями та професіями, що випускники здобувають після закінчення закладу, а також напрямками діяльності ДНЗ «Подільський центр ПТО». З вітальним словом до усіх присутніх звернулась Віра Семенівна Чеховська, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, яка побажала цікавих ідей і гарних напрямів, обов’язково мати гарне завершення того напряму, над яким студенти натхненно працюють та успіхів у всіх починаннях.

На форумі були представлені доповіді на різноманітні тематики, піднімались актуальні питання сучасності, цікаві ідеї та бізнес-проекти: проект щодо оптимізації використання автомобільних шин (В.Вишневський); бізнес-проект «Перукарня «З нуля» (О.Грабовська, Ю.Бондаренко); обговорювались причини, тенденції та наслідки освітньої міграції (І.Гораш); проблема збереження енергоресурсів (А.Гризак), енергоефективності сучасного закладу професійно-технічної освіти (Н.Дідик); модернізація системи водопостачання та економія води (Р.Закревський); грошова система майбутнього (В.Калинюк); ідеї у виробництві одягу, а також специфіка роботи кравця в сучасних соціально-економічних умовах (О.Мізик, Д.Андронова); роль мораторію на землю (А.Ткачук); молодіжне безробіття в епоху економічної трансформації українського суспільства (Н.Томусяк); час як економічна категорія (К.Чесановська). Усі учасники форуму активно долучалися до обговорення доповідей та порушували важливі питання, які є надзвичайно актуальними для сьогодення.

На завершення форуму з доповіддю виступив Ярослав Анатолійович Сушарник, к.е.н., який презентував усім присутнім переваги навчання у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі та ознайомив з умовами прийому й перспективами навчання у закладі. Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н., подякувала усім учасникам форуму, науковим керівникам, які працювали з учнями та студентами, висловила найщиріші слова подяки «Подільському центру ПТО» за співпрацю, подякувала ініціаторам форуму кафедрі фінансів, економіки і економічної кібернетики (в.о. завідувача кафедри - Годнюк Ірина Валентинівна, к.е.н., доцент) та кафедрі обліку і оподаткування (в.о. завідувача кафедри - Коркушко Олег Никодимович, к.е.н., доцент). Ірина Леонтіївна презентувала усім присутнім збірник тез форуму «Молодь і науковий прогрес в соціально-економічному розвитку суспільства», який вже вийшов друком. Директор коледжу Мар’ян Миколайович Тріпак також подякував усім за участь та присутність на форумі, а також закликав до тісної співпраці ДНЗ «Подільський центр ПТО».
Лілія Сергіївна Шкира, заступник завідувача відділу молоді та спорту департаменту гуманітарної політики, подякувала молоді, що активно презентувала на форумі надзвичайно цікаві проекти, й запросила презентувати свої бізнес-проекти на факультеті муніципального управління, а також на конкурсі молодіжних проектів.
На завершення форуму усі учасники отримали сертифікати, які засвідчують участь у форумі, подяки, а також пам’ятні подарунки від Кам’янець-Подільської міської ради. Після нагородження учасників Лілія Сергіївна Шкира та представники Молодіжної ради міста провели молодіжний інтерактив з учасниками форуму.