Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Святковий концерт до Міжнародного жіночого дня 8 березня

В Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі відбувся святковий захід, присвячений Міжнародному жіночому дню. Ціле дійство розгорталось на сцені коледжу, яке відбувалося у форматі сучасного телебачення. На початку дійства Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, директор коледжу разом з чоловічою половиною колективу коледжу привітали жінок закладу, висловили найщиріші слова подяки та теплі й добрі слова, й презентували квіти та солодкі подарунки усій жіночій половині колективу.
Студенти коледжу демонстрували свої артистичні, вокальні й хореографічні таланти у неповторних та незабутніх концертних номерах. У свято, яке присвячене жіночому дню, віддаємо данину любові й захоплення тим, до кого звертаємося в радості і печалі – чарівним жінкам – берегиням нашого роду. Студенти коледжу зі сцени дякували жінкам та матерям за доброту, за щирість і ласку, за любов, за рідну пісню колискову, за рідну мову, за світлий серпанок дитинства.

Дякуємо організаторам та учасникам цього святкового заходу за гарні враження, святковий настрій, квіти добра й любові, які ви дарували усім присутнім впродовж концерту.

Вітаємо усіх з Міжнародним жіночим днем!

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.