Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Вебінар з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019

04 лютого на виконання листа Міністерства освіти і науки України № 1/9-26 від 16.01.2019 та у рамках проведення Дня безпечного Інтернету, що відзначається 5 лютого, викладачі Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу долучились до вебінару з нагоди всесвітнього Дня Безпечного Інтернету 2019. Організатори заходу: ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти», ГО «Центр кращого Інтернету», НВК № 141 «ОРТ» м.Києва.

Для учасників вебінару були запропоновані доповіді та презентації на наступну тематику: «Інтернет та онлайн-етикет» (Оксана Мельник), «Кібербезпека в закладах освіти» (Галина Коломоєць), «Кіберзлочинність – як не стати жертвою» (Андрій Пазюк), «Цифрові інструменти та можливості Google для інформаційної безпеки» (Антоніна Букач), «Навчання основам кібербезпеки в 1-6 класах за методикою iCompute (з міжнародного досвіду, Великобританія)» (Сергій Дзюба), «Захист дітей в інтернеті від сексуальних ризиків» (посилання на урок, який отримав рекомендації від Інституту модернізації змісту освіти (від 28.01.2019 № 22.1/12-Г-21) та рекомендований до проведення у 7-11 класах) (Анастасія Дьякова), «День безпечного інтернету 5 лютого: онлайн урок від Програми академій Cisco, Департаменту кіберполіції та компанії ERC» (Олена Домотенко). 
Дякуємо за цікаві доповіді й відеоматеріали, за надану можливість долучитися до обговорення важливих тем, які надзвичайно актуальні для молоді. Так, школярі та студентство активно користується Інтернет ресурсами та зазнає впливу сучасних тенденцій медіапростору.Питання про кібербезпеку, ризики користування Інтернетом, кіберзлочинність є одними з найважливіших проблем сьогодення. Усі матеріали вебінару є цікавими та корисними для викладачів закладу. Дякуємо також за нагоду ознайомитися з міжнародним досвідом у вирішенні цих проблем.

Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.Світлина від Подільськія Коледжа.