Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


 

24 червня, в Подільському спеціальному коледжі відбулося урочисте вручення дипломів молодших спеціалістів та

випускний вечір. Святкова атмосфера панувала у коледжі та, зокрема, в літньому театрі закладу, в якому

відбувались урочистості. Випускники та їх батьки й рідні, викладачі згадували найяскравіші миттєвості

навчання у коледжі й вітали одне одного, фотографувались, щоб назавжди запам'ятати цю щасливу мить, з якої

розпочинається справжнє доросле життя випускників у професії. Так, навчання в коледжі - найкращі роки

юності студентів. Бажаємо вам успіхів, радості, втілення заповітних мрій, знайти себе у професії та у житті!

VYPUSK19_1

Випускники Подільського спеціального коледжу урочистою ходою увійшли до святкового літнього театру закладу. На початку урочистості звучав Державний гімн України. Ще мить і студенти стануть дипломованими спеціалістами... Диплом молодшого спеціаліста відкриває багато можливостей, перспектив, кожен обирає сам - навчатись далі чи розпочинати працювати з дипломом молодшого спеціаліста.

VYPUSK19_2

З урочистою подією у житті випускників привітав директор коледжу Тріпак Мар'ян Миколайович, Заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, який подякував батькам за таких гарних і розумних дітей, за терпіння й розуміння, а випускникам побажав надалі упевнено прямувати до своєї мети, продовжувати навчатись, наполегливо працювати та запам'ятати цю прекрасну мить, коли вони стали дипломованими спеціалістами, мріяти й перемагати усі труднощі у житті.

VYPUSK19_3

Директор коледжу Тріпак Мар'ян Миколайович, Заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, урочисто вручив випускникам дипломи молодшого спеціаліста з відзнакою. Ось ця мить, незабутня і довгоочікувана. Вітаємо!

VYPUSK19_4

Мить хвилююча і довгоочікувана - отримання випускниками диплома молодшого спеціаліста з рук директора коледжу Тріпака Мар'яна Миколайовича, Заслуженого працівника освіти України, к.е.н., доцента. Вітаємо!

VYPUSK19_5

24 червня, у день отримання дипломів, випускники Подільського спеціального коледжу приєднуються до флешмобу "Ековипускний" на заклик Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич та Міністра екології Остапа Смереки. Висаджуючи в літньому театрі коледжу дерево з іменною табличкою "Випуск 2019 року", випускники бажають залишити про себе гарні спогади. Дякуємо!

VYPUSK19_7