Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51;(03849) 3-26-72; моб.тел. 067 26 98 553

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Жиляк Наталія Вікторівна

Друк
gulyak

Науковий ступінь: кандидат психологічних наук, 2014 р.

Тема кандидатської  дисертації: «Психологічні особливості регуляції моторних дій за допомогою смислових завдань»

Посада: викладач кафедри соціальної роботи та психології

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дата народження: 21 листопада 1984 р.

Освіта: вища.

1.Кам’янець-Подільський державний університет., спеціальність «Психологія. Дефектологія. Логопедія.», кваліфікація психолог та логопед у закладах освіти.

2.Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр, викладач психології.

Професійна діяльність:

01.10.2006р. прийнята на посаду асистента кафедри загальної та практичної психології  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

04.03.2015р. переведена на посаду старшого викладача кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

01.09.2017р. – по даний час – викладач психології та соціальних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Напрям наукового дослідження: «Психологічні особливості  реабілітації дітей з особливими потребами».

Наукові доробки: понад 70 наукових праць, з яких одна монографія, 5 навчально-методичних  посібників.

Стажування та підвищення кваліфікації: з 24.03.2016 р.- 21.04.2016 р. тема «Особистість викладача вищого навчального закладу» на базі Хмельницького національного університету при кафедрі соціальної роботи та психології.

 

Дудченко Володимир Степанович

Друк
dudchenko

Науковий ступінь: кандидат філософських наук, 2009 р.

Вчене звання: доцент, 2012 р.

Посада: викладач кафедри соціальної роботи та психології                    

Email vds190965@gmail.com 

Дата народження:19 травня 1965 р.

Освіта: вища.

1. Кам’янець-Подільський державний педагогічний інститут імені Володимира Затонського, 1989 р.,  кваліфікація: вчитель історії, суспільствознавства, радянської держави і права.

Тема кандидатської дисертації: «Теорії ненасилля як предмет філософської рефлексії в контексті сучасних цивілізаційних викликів»

Науково-педагогічна діяльність:

1989 р.- 1990 р. – вчитель історії та географії у Супрунковецькій, Княгиненській середніх школах;

2006 р.- 2012 р. - асистент, старший викладач, доцент кафедри філософії Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка;

2014 р.- 2015 р. – заступник директора Кам’янець-Подільської філії ПВНЗ «Європейський університет»

травень 2017 р. – по даний час - викладач кафедри соціальної роботи та  психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Напрям наукового дослідження: «Духовність як консолідуючий чинник українського суспільства».

Наукові доробки: 36 наукових праць, з яких 21 у фахових виданнях, 10 статей у нефахових виданнях, 5 статей у закордонних виданнях, 1 монографія та навчально-методичні рекомендації, прийняв участь в 22 науково-практичних конференціях.

Навчання: 

  1.  2006 р.- 2008 р. – аспірантура Інституту вищої освіти  Академії педагогічних наук України;
  2. 2011 р.- докторантура Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.

 

Останнє оновлення ( Вівторок, 14 листопада 2017, 14:42 )
 

Боршуляк Наталія Сергіївна

Друк

Посада: викладач соціальних дисциплін.  

Кваліфікаційна категорія: викладач - спеціаліст. 

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дата народження: 29 липня 1995 р.

Освіта: вища.

1. Кам’янець – Подільський планово-економічний технікум- інтернат   2015р., спеціальність «Соціальна робота» кваліфікація соціальний працівник.

2. Тернопільський національно-економічний університет, 2017 р.,    спеціальність «Соціальна робота», кваліфікація бакалавр з соціальної роботи

3. Тернопільський національно-економічний університет, 2017 р.,    спеціальність «Облік і оподаткування економічна експертиза і аудит бізнесу», магістр.

 

 

Професійна діяльність:

2017 р. – по даний час - викладач соціальних дисциплін  кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Коло наукових інтересів: «Соціальне самовизначення особистості майбутнього соціального працівника».

Наукові доробки: Близько 10 методичних розробок та розробок занять за різними інноваційними технологіями. Наскрізні задачі навчальних практик з дисциплін «Вступ до спеціальності соціальна робота».

Стажування та підвищення кваліфікації:

1. 01.11.2017р.-29.12.2017р., 02.02.2018р.- 31.05.2018р.- Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, на кафедрі методики викладання фізики та дисциплін технологічної освітньої галузі Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за програмою підвищення кваліфікації, тема«Застосування новітніх технологій навчання при викладанні навчальної дисципліни безпека життєдіяльності»;

2. 01.11.2017 р.- 01.12.2017р.- Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка,  на  кафедрісоціальної роботи та психології за програмою підвищення кваліфікації, тема «Застосування новітніх технологій навчання при викладанні навчальної дисципліни фахової підготовки спеціальності 231 «Соціальна робота»


 

Останнє оновлення ( Вівторок, 14 листопада 2017, 14:43 )
 

Шаховий поєдинок

26 вересня у кімнаті відпочинку нашого гуртожитку відбувся шаховий поєдинок між директором коледжу Тріпаком Мар’яном Миколайовичем та студентом Бо-32 групи спеціальності «Бухгалтерський облік» Бойко Ярославом.26 вересня у кімнаті відпочинку нашого гуртожитку відбувся шаховий поєдинок між директором коледжу Тріпаком Мар’яном Миколайовичем та студентом Бо-32 групи спеціальності «Бухгалтерський облік» Бойко Ярославом. В запеклій боротьбі із рахунком 1:1перемогла звичайно дружба.  Шахи це не лише гра, але й хороший метод стимулювання розумових здібностей: планувати власні дії, логічно мислити та вміти долати труднощі. Шахи — гра на спеціальній дошці, що має назву шахівниця й поділена на 64 світлі та темні клітини (поля), між 16 світлими (білими) і 16 темними (чорними) фігурами за встановленими для них правилами пересування; старовинна індійська настільна розважальна гра, що має давню історію. Як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту. Психологи часто згадують шахи, як ефективний спосіб поліпшити свою пам'ять. Це також дозволяє вирішувати складні завдання і продумувати ідеї. Не дивно, що шахи стали рекомендувати в боротьбі з хворобою Альцгеймера. Багато людей вважають, що шахи – гра для тих, хто від природи володіє високим інтелектом. Це частково так, але ви також можете істотно підвищити свій інтелект, граючи в шахи. Більш того, дослідження показали, що шахи активізують обидві півкулі мозку, покращують творчі здібності, концентрацію, критичне мислення і навички читання.  Хочете бути успішними та талановитими? Тоді грайте у шахи, адже вони стимулюють інтелектуальність здібності людини.
В запеклій боротьбі із рахунком 1:1перемогла звичайно дружба.
Шахи це не лише гра, але й хороший метод стимулювання розумових здібностей: планувати власні дії, логічно мислити та вміти долати труднощі.
Шахи — гра на спеціальній дошці, що має назву шахівниця й поділена на 64 світлі та темні клітини (поля), між 16 світлими (білими) і 16 темними (чорними) фігурами за встановленими для них правилами пересування; старовинна індійська настільна розважальна гра, що має давню історію. Як одна з найпоширеніших спортивних ігор сучасності, поєднує в собі елементи мистецтва (уяви), науки (логічно-точний розрахунок) і спорту.
Психологи часто згадують шахи, як ефективний спосіб поліпшити свою пам'ять. Це також дозволяє вирішувати складні завдання і продумувати ідеї. Не дивно, що шахи стали рекомендувати в боротьбі з хворобою Альцгеймера.
Багато людей вважають, що шахи – гра для тих, хто від природи володіє високим інтелектом. Це частково так, але ви також можете істотно підвищити свій інтелект, граючи в шахи. Більш того, дослідження показали, що шахи активізують обидві півкулі мозку, покращують творчі здібності, концентрацію, критичне мислення і навички читання.
Хочете бути успішними та талановитими? Тоді грайте у шахи, адже вони стимулюють інтелектуальність здібності людини.

 

Сторінка 1 з 29

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер