Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Бачинська Олена Миколаївна

Друк
Останнє оновлення ( Вівторок, 13 лютого 2018, 14:34 ) Детальніше...
 

Кушнір Людмила Анатоліївна

Друк
Детальніше...
 

Шевчук Олександр Володимирович

Друк
Шевчук Олександр Володимирович

Посада: кандидат педагогічних наук;

Кваліфікаційна категорія: викладач навчальних дисциплін природничо-математичного циклу;

Email

Дата народження: 17 квітня 1988 р.

Освіта: вища.

Шевчук Олександр Володимирович, народився 17 квітня 1988 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області.

У 2005 році вступив на І курс фізико-математичного факультету Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка. У 2009 році отримав базову вищу освіту за напрямом підготовки «Педагогічна освіта» та здобув кваліфікацію бакалавра педагогічної освіти, вчителя фізики основної школи. У 2010 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика» та здобув кваліфікацію вчителя фізики та астрономії, інформатики. У 2011 році отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти. Фізика» та здобув кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача фізики.

 


 У 2012 році вступив до аспірантури. У 2017 році успішно захистив кандидатську дисертацію на тему: «Формування експериментаторської компетенції майбутніх учителів фізики у процесі лабораторного практикуму» та отримав науковий ступінь кандидата педагогічних наук (диплом № 043535).

Упродовж навчання брав активну участь у регіональних, всеукраїнських, та міжнародних (в on-line режимі) конференціях. Автор близько 60 наукових публікацій. Серед яких «Цілеорієнтований практикум з методики і техніки навчального фізичного експерименту з розділу «Хвильова оптика». Укладач трьох бібліографічних покажчиків серії «Наукові школи університету». Член наукової школи «Теоретико-технологічні аспекти об’єктивізації контролю навчальної діяльності».

Під час навчання в університеті був відзначений дипломом за вагомі наукові досягнення в 2010-2011 навчальному році. Під час навчання в аспірантурі був стипендіатом Кабінету Міністрів України (наказ від 11 червня 2014 р. № 553-р).

Трудову діяльність розпочав із 2010 року в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка на посаді провідного фахівця науково-дослідного сектору.

Упродовж 2012 – 2013 рр. – асистент кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі (за сумісництвом) в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

Із 2015 по 2016 рр. – старший лаборант комп’ютерної лабораторії кафедри англійської мови факультету іноземної філології (за сумісництвом). Пізніше – провідний фахівець відділу профорієнтаційної роботи, працевлаштування, моніторингу якості підготовки фахівців та підвищення їх кваліфікації в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка.

З вересня 2016 р. – старший лаборант кафедри методики викладання фізики і дисциплін технологічної освітньої галузі в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка та фахівець першої категорії у виконанні держбюджетної тематики.

З вересня 2017 року викладач Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

 

Останнє оновлення ( Вівторок, 12 грудня 2017, 11:45 )
 

Жиляк Наталія Вікторівна

Друк
gulyak

Науковий ступінь: кандидат психологічних наук, 2014 р.

Тема кандидатської  дисертації: «Психологічні особливості регуляції моторних дій за допомогою смислових завдань»

Посада: викладач кафедри соціальної роботи та психології

Email: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Дата народження: 21 листопада 1984 р.

Освіта: вища.

1.Кам’янець-Подільський державний університет., спеціальність «Психологія. Дефектологія. Логопедія.», кваліфікація психолог та логопед у закладах освіти.

2.Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка спеціальність «Психологія», кваліфікація магістр, викладач психології.

Професійна діяльність:

01.10.2006р. прийнята на посаду асистента кафедри загальної та практичної психології  Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

04.03.2015р. переведена на посаду старшого викладача кафедри загальної та практичної психології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.

01.09.2017р. – по даний час – викладач психології та соціальних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Напрям наукового дослідження: «Психологічні особливості  реабілітації дітей з особливими потребами».

Наукові доробки: понад 70 наукових праць, з яких одна монографія, 5 навчально-методичних  посібників.

Стажування та підвищення кваліфікації: з 24.03.2016 р.- 21.04.2016 р. тема «Особистість викладача вищого навчального закладу» на базі Хмельницького національного університету при кафедрі соціальної роботи та психології.

 

Сторінка 1 з 30

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер