Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Тріпак Мар’ян Миколайович

Друк

Тріпак Мар’ян Миколайович – кандидат економічних наук, доцент, викладач економічних дисциплін, директор

Тріпак Мар’ян Миколайович – кандидат економічних наук, доцент, викладач економічних дисциплін, директор

Народився 22 березня
1975 року в селі Котелеве Новоселицького району Чернівецької області в сім’ї робітників.
У 1993 році закінчив Хотинський сільськогосподарський технікум за спеціальністю «Бухгалтерський облік» та отримав диплом молодшого спеціаліста з відзнакою.
У 1999 році закінчив Подільську аграрно-технічну академію, економічний факультет за спеціальністю «облік і аудит» та отримав диплом спеціаліста.
З вересня 1994 року по вересень 1996 року працював заст. гол. бухгалтера, бухгалтером по витратних рахунках  в агрофірмі «Маяк» Новоселицького району Чернівецької області.

З вересня 1996 року по серпень 1999 року працював у Новоселицькому районному фінансовому управлінні райдержадміністрації Чернівецької області на посадах: спеціаліста І категорії; головного спеціаліста; начальника відділу доходів.У 2000 році закінчив Тернопільську академію народного господарства (сьогодні ТНЕУ), центр підготовки магістрів за спеціальністю «Державна служба» та отримав диплом магістра державної служби.
Кандидат економічних наук з 2005 року. Дисертацію захистив 16 лютого 2005 року на тему: «Прагматизм фіскального регулювання процесів формування місцевих бюджетів» за спеціальністю – гроші, фінанси і кредит.
Стаж педагогічної роботи у вищих закладах освіти – 15 років.
З липня 2008 року працював на посаді завідувача відділу післядипломної освіти та підвищення кваліфікації, заступника декана факультету довузівської, післядипломної та магістерської підготовки та за сумісництвом доцентом кафедри фінансів ТНЕУ. Призначений Міністерством економіки України координатором Західного регіону країни і АРК президентської програми «Українська ініціатива» щодо перепідготовки підприємництва з стажуванням за кордоном.
З 16 червня 2011 року працював директором Кримського навчально-наукового інституту економіки, управління та туризму ТНЕУ та за сумісництвом доцентом кафедри фінансів Тернопільського національного економічного університету.
З 1 липня 2014 року призначений в.о. директора Коледжу економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ та за сумісництвом доцентом кафедри фінансів ТНЕУ.
З червня 2015 року  по жовтень 2015 року - виконуючий обов’язки директора Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату.
За результатами виборчої кампанії  ( 100%  підтримка  трудового колективу)  призначений  у жовтні  2015 року  за контрактом з МОН України директором Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату.
Автор більш 50 публікацій, з яких 30 - наукових. Є співавтором підручників та навчальних посібників для студентів вищих навчальних закладів, рекомендованих МОН України. Є 15 робіт у провідних фахових виданнях України. Основні: підручники «Фінанси», “Бюджетна система” із грифом Міністерства освіти і науки України в співавторстві; навчально-методичні посібники з дисциплін «Бюджетна система» та «Фінанси» із грифом Міністерства освіти і науки України – «Бюджетна система. Вишкіл студії» та Вишкіл студії «Фінанси» у співавторстві; навчально-методичний посібник з дисципліни «Фінанси» – «Моніторинг ділових ігор у сфері фінансів».

 


 

Останнє оновлення на Четвер, 16 березня 2017, 13:59
Банер
Банер
Банер
Банер
Банер
панорама центру
Банер
перехрестя Данила Галицького - Грушевського
Банер
перехрестя Грушевського - Князів Коріатовичів
Банер
майдан Відродження
Банер
квітковий ринок
Банер
Новопланівський міст
Банер
Лебедине озеро
Банер
Ратушна площа
Банер
міст «Лань, що біжить»
Банер