Facebook_logo

 


telephone

тел/факс:(03849) 3-26-51; (03849) 3-26-72  

posta

Email: Kp-peti@ukr.net


Наші спортивні досягнення

Вручення нагород студентам  за спортивні досягнення

Нагородження

Про те, що в Кам’янці-Подільському розвивається інваспорт, чули, напевне, всі. Найчастіше цей розвиток пов’язується саме з Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем. 111114Відмінні успіхи та результати мають студенти коледжу і на вищому рівні – Всеукраїнському.
У 1994 році  в технікумі навчалась Світлана Соломна, яка виборола титул чемпіона СНД з шахів.
Спортивною гордістю навчального закладу є чотириразовий чемпіон України з легкої атлетики Сергій Токарєв, чемпіони України Анна Порохницька, Олександр Дудаш, Дмитро Балун, Ірина Коржук,  Марина Коломієць.

    Токарєв Сергій – чотирикратний чемпіон  України з легкої атлетики (ядро, диск, спис).
    Дудаш Олександр - І місце у Першості з легкої атлетики (ядро).
    Балун Дмитро – І місце у Першості з легкої атлетики (ядро, спис).
    Марина Коломієць – чемпіон України з легкої атлетики.
    Ірина Коржук – чемпіон України з легкої атлетики.
    Анна Прохницька стала чемпіонкою України з бігу на дистанціях 800 і 1500 метрів.
    Володимир Прадійчук – срібний призер України з легкої атлетики.
    Тарас Головачик – ІІ місце у Першості з легкої атлетики (стрибки у висоту).
    Гриб Мар’яна – ІІ місце у Першості з легкої атлетики.
    Ковалюк Тарас – срібний призер з легкої атлетики.
У Першості України з міні-футболу команда технікуму посіла ІІ місце, поступившись збірній Дніпропетровської області.  Команда технікуму фактично стала збірною Хмельницької області. Саме тоді тренери збірної України помітили студента коледжу Тараса Дутка і включили його до збірної України з футболу. 1
А в 2001 році у складі Національної паралімпійської збірної з футболу він – срібний призер паралімпійських ігор у Сіднеї.
Це був лише початок великих паралімпійських злетів студентів та випускників коледжу. Сьогодні п’ятеро випускників є членами  Національної параолімпійської  збірної України з футболу.
Дутко Тарас Романович – нападаючий.
Заслужений майстер  спорту  України. Чемпіон світу (2003 рік), чемпіон Європи (2002 рік), срібний призер Паралімпійських ігор 2000 року, переможець Всесвітніх ігор ДЦП 2001 року. Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу. Чемпіон Європи 2006 р., бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).
Антонюк Володимир Петрович – капітан команди, напівзахисник.
Майстер  спорту  України  міжнародного  класу з футболу (2001 рік).
Чемпіон світу (2003 рік), чемпіон Європи (2002 рік). Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу. Чемпіон Європи 2006 р., бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).
Трушев Віталій Євгенович – захисник.
Заслужений майстер  спорту  України з футболу . Чемпіон світу 2003 року. Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу. Бронзовий призер  чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в КитаПаралімпійська збірна з футболу. В центрі Валерій Сушкевичї (м. Пекін).
Пономарьов Денис Валерійович – нападаючий.
Майстер спорту України  міжнародного класу з футболу (2003 рік).
Чемпіон світу (2003 рік). Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу.   Бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).
Девлиш Олександр Васильович – захисник.
Майстер спорту України міжнародного класу.
Чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).
Хочеться побажати нашим славним спортсменам яскравих футбольних баталій і перемог, адже всі вони стартували зі спортивного майданчика нашого навчального закладу.