Соціально-психологічна служба


ЯКЩО У ВАС Є ПИТАННЯ ПРО ПОШИРЕННЯ КОРОНАВІРУСНОЇ ХВОРОБИ, ЗВЕРНІТЬСЯ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ, ВКАЗАНИМИ НИЖЧЕ.

При симптомах респіраторних захворювань зателефонуйте сімейному лікарю.

external

“Гаряча лінія” Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА:

(0382) 70-43-63 (приймальне відділення КП “Хмельницька інфекційна лікарня”) – працює цілодобово.

За цим телефоном можна отримати консультацію лікаря:

–  які симптоми характерні для хвороби COVID-19

–  що потрібно робити у разі появи симптомів респіраторного захворювання

–  що робити в разі контакту з людиною, яка має підозру чи вже захворіла на коронавірусну інфекцію.

“Гаряча лінія” ДУ “Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України”:

(0382) 70-38-05 – працює з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:30.

За цим номером можна дізнатися:

–  яка ситуація із захворюваністю на коронавірусну та інші вірусні інфекції в області, Україні та світі

–  якими дезінфекційними засобами можна користуватися для профілактики коронавірусної інфекції та як їх правильно використовувати

– які засоби індивідуального захисту потрібно застосовувати та як це робити правильно.

“Гаряча лінія” ГУ Держпродспоживслужби України в Хмельницькій області:

(0382) 65-07-34 – працює: пн-чт – з 8.30 до 17:30; пт – з 8:30 до 16:15; сб, нд, святкові дні – з 9:00 до 17:00.

Фахівці Держпродспоживслужби проконсультують з наступних питань:

– які існують шляхи передачі коронавірусної та інших інфекцій

– які індивідуальні заходи слід вжити для профілактики та запобігання поширенню коронавірусної інфекції

– які профілактичні заходи мають бути вжиті з метою запобігання та поширення COVID-19 в закладах освіти, ресторанного господарства та інших об’єктах масового перебування людей різних форм власності.

ДІАГНОСТИКА – виявлення причин труднощів у навчанні, інтелектуальному розвитку, соціально-психологічній адаптації; вивчення та визначення індивідуальних особливостей динаміки розвитку особистості, потенційних можливостей в освітньому процесі, професійному самовизначенні;

ПРОФІЛАКТИКА – своєчасне попередження відхилень у розвитку та становленні особистості, міжособистісних стосунках, запобігання конфліктних ситуацій в освітньому процесі;

КОРЕКЦІЯ – усунення виявлених труднощів соціально-психічного розвитку здобувачів освіти, зниження ризиків проблем адаптації до освітнього середовища, схильності до залежностей та правопорушень, різних форм девіантної поведінки;

КОНСУЛЬТУВАННЯ – багатофункціональний вид індивідуальної та групової роботи, спрямований на вирішення запитів, з якими звертаються учасники освітнього процесу;

ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ – діяльність, спрямована на досягнення взаєморозуміння, співпрацю між окремими особами, колективами, соціальними групами, організаціями, державними органами управління;

ПРОСВІТА – формування психологічної та соціальної компетентності учасників освітнього процесу.

ЖИТТЯ І НАВЧАННЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

В нашій країні триває загальнонаціональний карантин. Думаємо, що у багатьох із Вас виникає питання «Що відбувається?» і «Чому?». Зараз багато людей в різних країнах захворіли. Згадайте випадки, коли Ви хворіли, то, щоб не заразити інших і швидше одужати, Ви залишалися вдома. Тому, щоб зараз вірус не поширювався, щоб люди менше хворіли, особливо, щоб не хворіло наше підростаюче покоління, вирішили тимчасово закрити заклади освіти. Панікувати та хвилюватись не варто – Ви в безпеці!

Наші спеціалісти соціально-психологічної служби  Наталія Сторожук та Світлана Поліщук у цей нелегкий для всіх період надають поради всім учасникам освітнього процесу та працюють у режимі он-лайн: 

Наталія Сторожук: Viber – +380987501511;

Світлана Поліщук:  Viber –  +380978721735

Панікувати та хвилюватись не варто – Ви в безпеці! Але, щоб правильно дотримуватись правил карантину, ось Вам для початку декілька порад:

1) Заспокойтеся! Навчіться відокремлювати реальність від чуток. Запам’ятайте: те, що Ви читаєте в соцмережах часто не є фактами. Фактична інформація про вірус може допомогти зменшити тривогу.

2) Будьте активними! Використайте час з користю: займіться самоосвітою, виконайте дистанційні завдання, прочитайте цікаву книгу, перегляньте фільм, зробіть фізичну зарядку. Зараз саме час підтягнути навчальні предмети.

3) Дотримуйтесь правил гігієни! Часто мийте руки, рахуючи до 30 та протирайте їх дезінфікуючими засобами; робіть провітрювання та вологе прибирання кімнати; виходячи на прогулянку, використовуйте захисну маску, рукавички.

4) Будьте толерантними! Не забудьте зателефонувати до своїх бабусь та дідусів, доброзичливо ставтесь до батьків, братів та сестер, не забувайте і про друзів. Оскільки, карантин – це час, коли потрібно самоізолюватись, Ви можете поспілкуватися з друзями в соцмережах або по телефону.

5) Розвивайтеся!

6) Будьте обачними! Дотримуйтесь порад, підтримуйте гарний настрій і разом ми подолаємо вірус паніки і пандемії!


Поліщук Світлана Вікторівна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом

Дата народження: 01.11.1985 р.

Життєве кредо: «Поки ми нарікаємо на життя – воно минає»
Професійне кредо: «Безумовне позитивне ставлення до дитини, опора на позитивне в ній»

У 2003 році закінчила Кам’янець-Подільську школу-комплекс І-ІІІ ступенів естетичного виховання №9 зі срібною медаллю.
У 2003-2008 рр. навчалася на факультеті іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Паралельно із навчанням на факультеті іноземної філології навчалася на факультеті психології цього вузу, який закінчила в 2009 р. та здобула другу вищу освіту, отримавши кваліфікацію психолог.
У 2008 р. вступила до аспірантури в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю 13.00.01 — загальна педагогіка та історія педагогіки.

У 2013 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук у Луганському національному університеті імені Т.Г. Шевченка. Упродовж навчання в аспірантурі та після завершення навчання працювала асистентом кафедри логопедії та соціальних методик, кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом, у школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка».
З 2015 року і по теперішній час працює в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі на посаді практичного психолога.

Неодноразово брала участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях та форумах, де повідомляла результат своїх досліджень, присвячених проблемі історії становлення освітньої системі в Україні.
За час науково-педагогічної діяльності було підготовлено і видано понад 50 наукових праць. Підготовлений і виданий у співавторстві навчально-методичний посібник з грифом МОН України. Підготовлена та видана і співтоваристві монографія.

    Метою психологічної служби є сприяння повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку студентів і створення умов для формування в них мотивації до самовиховання і саморозвитку.
    Завдання психологічної служби:
– психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу;
– захист психічного здоров’я;
– захист соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, студентів, педагогічних працівників;
– сприянні повноцінному розвитку особистості студентів, створенні для них умов для формування мотивації до самовиховання і саморозвитку;
– забезпечення індивідуального підходу до кожного учасника навчально-виховного процесу на основі його психолого-педагогічного вивчення;
– допомога студентам в адаптації до нових умов навчання;
– профілактика та корекція відхилень в інтелектуальному, психофізичному й особистісному розвитку;
– здійснення психологічного супроводу навчально-виховного процесу закладу;
– психологічна просвіта студентів, батьків, педколективу.


Сторожук Наталія Романівна

Посада: викладач соціальних дисциплін
Кваліфікаційна категорія: викладач
Email: natalilenik82@gmail.com
Дата народження: 31 серпня 1982 р.
Освіта: вища

Педагогічне кредо: «Якими діти народжуються – ні від кого не залежить, але в наших силах зробити їх хорошими через правильне виховання».
Життєве кредо: «Доброти і людяності ніколи не буває забагато».

1. Кам’янець-Подільський державний університет, 2004 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», кваліфікація вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та українознавства.
2. Кам’янець-Подільський державний університет, 2006 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», кваліфікація магістра педагогічної освіти, викладача української мови і літератури.

2015 р. – викладач української мови, літератури та світової літератури Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату (на сьогодні – Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж).
2016 р. – по даний час – викладач соціальних дисциплін кафедри психології і соціальної роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

1. 25.03.2015 р. – 23.04.2015 р. – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, на кафедрі історії української літератури та компаративістики, тема «Застосування новітніх технологій навчання при викладанні навчальної дисципліни «Українська література»»;
2. 24.10.2016 р. – 24.04.2017 р. – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи, тема «Вдосконалення професійних навиків соціального працівника щодо ведення документації»

     Соціальний педагог – це педагогічний працівник, який входить до складу психологічної служби закладу, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту студентів коледжу та попередженні впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості. Психологічна служба в навчальному закладі керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога та соціального педагога.
    Соціальний педагог тісно співпрацює з органами охорони здоров′я, соціального захисту, сім′ї та молоді, внутрішніх справ, а також із громадськими і благодійними організаціями.
    Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу закладу освіти. Види та форми роботи:
– діагностика;
– профілактика, у тому числі розвиток соціальних навичок;
– навчальна діяльність;
– консультування;
– зв’язки з громадськістю;
– просвіта;
– організаційно-методична робота.

Графік роботи:
Понеділок 14.00 – 18.00
Вівторок 14.00 – 18.00
Середа 14.00 – 18.00
Четвер – Методична робота
П’ятниця 14.00 – 18.00

Контакти:
email: natalilenik82@gmail.com
Тел.: 0987501511

    Інформація для студентів:
    У яких випадках звертатися до соціального педагога?
– якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;
– якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;
– якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків;
– і просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє…

ТЕЛЕФОНУЙ! ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!

    Національна “гаряча лінія” з попередження булінгу, домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного); 0 800 500 225 або 116 111 (короткий номер з мобільного)
Єдиний телефонний номер системи надання безплатної правової допомоги: 0800 21 31 03
    Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (працює на базі Представництва міжнародної організації з міграції в Україні) 0 800 505 501 дзвінки в межах України безкоштовні , або короткий номер 527 безкоштовно для абонентів МТС, Київстар, life:)

БЕЗКОШТОВНО, АНОНІМНО, КОНФІДЕНЦІЙНО.


1HI7pnKAIN9M
2HmcVOu8V-_c
9-trRn9MKD0
41V621sFPQRo

Translate