Соціально-психологічна служба


Поліщук Світлана Вікторівна

кандидат педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки та управління навчальним закладом

Дата народження: 01.11.1985 р.

Життєве кредо: «Поки ми нарікаємо на життя – воно минає»
Професійне кредо: «Безумовне позитивне ставлення до дитини, опора на позитивне в ній»

У 2003 році закінчила Кам’янець-Подільську школу-комплекс І-ІІІ ступенів естетичного виховання №9 зі срібною медаллю.
У 2003-2008 рр. навчалася на факультеті іноземної філології Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка.
Паралельно із навчанням на факультеті іноземної філології навчалася на факультеті психології цього вузу, який закінчила в 2009 р. та здобула другу вищу освіту, отримавши кваліфікацію психолог.
У 2008 р. вступила до аспірантури в Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка за спеціальністю 13.00.01 — загальна педагогіка та історія педагогіки.

У 2013 р. захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата педагогічних наук у Луганському національному університеті імені Т.Г. Шевченка. Упродовж навчання в аспірантурі та після завершення навчання працювала асистентом кафедри логопедії та соціальних методик, кафедри педагогіки дошкільної, початкової, середньої і вищої освіти та управління навчальним закладом, у школі-інтернат І-ІІІ ступенів «Славутинка».
З 2015 року і по теперішній час працює в Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі на посаді практичного психолога.

Неодноразово брала участь у міжнародних і всеукраїнських конференціях та форумах, де повідомляла результат своїх досліджень, присвячених проблемі історії становлення освітньої системі в Україні.
За час науково-педагогічної діяльності було підготовлено і видано понад 50 наукових праць. Підготовлений і виданий у співавторстві навчально-методичний посібник з грифом МОН України. Підготовлена та видана і співтоваристві монографія.

    Метою психологічної служби є сприяння повноцінному особистісному та інтелектуальному розвитку студентів і створення умов для формування в них мотивації до самовиховання і саморозвитку.
    Завдання психологічної служби:
– психологічне забезпечення та підвищення ефективності педагогічного процесу;
– захист психічного здоров’я;
– захист соціального благополуччя усіх його учасників: вихованців, студентів, педагогічних працівників;
– сприянні повноцінному розвитку особистості студентів, створенні для них умов для формування мотивації до самовиховання і саморозвитку;
– забезпечення індивідуального підходу до кожного учасника навчально-виховного процесу на основі його психолого-педагогічного вивчення;
– допомога студентам в адаптації до нових умов навчання;
– профілактика та корекція відхилень в інтелектуальному, психофізичному й особистісному розвитку;
– здійснення психологічного супроводу навчально-виховного процесу закладу;
– психологічна просвіта студентів, батьків, педколективу.


Сторожук Наталія Романівна

Посада: викладач соціальних дисциплін
Кваліфікаційна категорія: викладач
Email: natalilenik82@gmail.com
Дата народження: 31 серпня 1982 р.
Освіта: вища

Педагогічне кредо: «Якими діти народжуються – ні від кого не залежить, але в наших силах зробити їх хорошими через правильне виховання».
Життєве кредо: «Доброти і людяності ніколи не буває забагато».

1. Кам’янець-Подільський державний університет, 2004 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», кваліфікація вчителя української мови і літератури, зарубіжної літератури та українознавства.
2. Кам’янець-Подільський державний університет, 2006 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова та література», кваліфікація магістра педагогічної освіти, викладача української мови і літератури.

2015 р. – викладач української мови, літератури та світової літератури Кам’янець-Подільського планово-економічного технікуму-інтернату (на сьогодні – Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж).
2016 р. – по даний час – викладач соціальних дисциплін кафедри психології і соціальної роботи Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

1. 25.03.2015 р. – 23.04.2015 р. – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, на кафедрі історії української літератури та компаративістики, тема «Застосування новітніх технологій навчання при викладанні навчальної дисципліни «Українська література»»;
2. 24.10.2016 р. – 24.04.2017 р. – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, на кафедрі соціальної педагогіки і соціальної роботи, тема «Вдосконалення професійних навиків соціального працівника щодо ведення документації»

     Соціальний педагог – це педагогічний працівник, який входить до складу психологічної служби закладу, основна мета роботи якого полягає у забезпеченні соціально-правового захисту студентів коледжу та попередженні впливу негативних соціальних чинників на формування та розвиток особистості. Психологічна служба в навчальному закладі керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога та соціального педагога.
    Соціальний педагог тісно співпрацює з органами охорони здоров′я, соціального захисту, сім′ї та молоді, внутрішніх справ, а також із громадськими і благодійними організаціями.
    Напрями діяльності з учасниками освітнього процесу закладу освіти. Види та форми роботи:
– діагностика;
– профілактика, у тому числі розвиток соціальних навичок;
– навчальна діяльність;
– консультування;
– зв’язки з громадськістю;
– просвіта;
– організаційно-методична робота.

Графік роботи:
Понеділок 14.00 – 18.00
Вівторок 14.00 – 18.00
Середа 14.00 – 18.00
Четвер – Методична робота
П’ятниця 14.00 – 18.00

Контакти:
email: natalilenik82@gmail.com
Тел.: 0987501511

    Інформація для студентів:
    У яких випадках звертатися до соціального педагога?
– якщо у Твоїй родині є проблеми, які Тебе постійно турбують, заважають нормально вчитися та відчувати себе щасливим;
– якщо хтось примушує Тебе до вчинків, що суперечать нормам моралі, пригнічують Твою гідність, а Ти не знаєш як себе поводити у такій ситуації;
– якщо Ти відчуваєш, що Тобі потрібна допомога лікаря або юриста, проте не наважуєшся звертатися до батьків;
– і просто коли Тобі здається, що всі інші відвернулися від Тебе і ніхто тебе вже не зрозуміє…

ТЕЛЕФОНУЙ! ТЕБЕ ВИСЛУХАЮТЬ! ЗРОЗУМІЮТЬ! ПІДТРИМАЮТЬ!

    Національна “гаряча лінія” з попередження булінгу, домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації 0 800 500 335 або 116 123 (короткий номер з мобільного); 0 800 500 225 або 116 111 (короткий номер з мобільного)
Єдиний телефонний номер системи надання безплатної правової допомоги: 0800 21 31 03
    Національна «гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми та консультування мігрантів (працює на базі Представництва міжнародної організації з міграції в Україні) 0 800 505 501 дзвінки в межах України безкоштовні , або короткий номер 527 безкоштовно для абонентів МТС, Київстар, life:)

БЕЗКОШТОВНО, АНОНІМНО, КОНФІДЕНЦІЙНО.


1HI7pnKAIN9M
2HmcVOu8V-_c
9-trRn9MKD0
41V621sFPQRo

Translate