Гуртожиток Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу – це сучасна комфортабельна чотирьохповерхова споруда. Головний корпус гуртожитку збудовано у 2001 році  – це  сучасна будівля,  блочного типу на 250 місць. 

 На кожному поверсі гуртожитку коледжу знаходиться блок обслуговування, що включає в себе кімнати для занять, відпочинку, кухні та побутові приміщення: пральня, кімната для чистки, сушіння та прасування одягу. В кімнатах гуртожитку проживає  по 2-3 студенти.

   Кімнати студентів обладнані сучасними меблями, є затишними та зручними.  Під час поселення в гуртожиток враховуються захворювання, індивідуальні особливості молодих людей. Біля гуртожитку облаштовано комфортну зону відпочинку, в якій висаджено різні види квітів та красується яблуневий сад.

   В гуртожитку розміщено читальний зал,  три навчальні аудиторії. Всі здобувачі вищої освіти за бажанням на період навчання забезпечуються гуртожитком (100%).

   Студенти, що навчаються за державним замовленням проживають в гуртожитку безкоштовно. Вартість проживання в гуртожитку для осіб, що навчаються на контрактній формі є помірною.

   У гуртожитку обладнано філію бібліотеки коледжу із врахуванням особливих фізичних та освітніх потреб студентів. Читальний зал гуртожитку оснащений комп’ютерами, доступом до мережі Internet.
Крім того, студентам Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу створюються сприятливі умови для пересування та гармонійного навчання молодих людей зі спеціальними освітніми потребами. Так, восени  2008 року  здано в експлуатацію  перехідну галерею  між навчальним корпусом  та гуртожитком (70 м. довжиною),  що забезпечило  комфортний доступ  студентів з гуртожитку  в навчальний корпус.

  Перехідна галерея між навчальним корпусом та гуртожитком  забезпечує комфортний,  особливо в осінньо-зимовий період,  доступ в коледж студентів з інвалідністю.

    У перехідній галереї обладнано картинну  галерею, яка налічує біля 70 репродукцій відомих митців.
    У 2016 році на базі корпусу коледжу було створено філію гуртожитку для студентів із особливими освітніми потребами, а саме студентів-візочників та забезпечено цілодобовий медичний супровід.
Translate