Подільська Ліра студентівПОДІЛЬСЬКА ЛІРА -2019

    26 вересня, в Подільському спеціальному коледжі відбувся фестиваль-конкурс творчо обдарованої молоді коледжу “Подільська Ліра – 2019”, який започатковано для обдарованої молоді, популяризації їх досягнень в різних сферах діяльності. Засновником та організатором Фестивалю є дирекція закладу, Студентська рада  та представники з числа студентів Первинної профспілкової організації профспілки працівників соціальної сфери України, працівників навчального закладу.

    До “Подільської Ліри” облаштовано виставку декоративно-прикладного мистецтва та фотозону “Подільська Ліра єднає друзів”, яка користувалась популярністю серед студентства коледжу, гостей та викладачів закладу.

    Ініціатором фестивалю-конкурсу “Подільська Ліра – 2019” є директор коледжу  – Мар’ян Миколайович Тріпак, заслужений працівник освіти України, к.е.н., доцент, який привітав усіх студентів із посвятою, якій, власне, приурочений фестиваль-конкурс “Подільська Ліра – 2019” та побажав переможного духу й успіхів усім учасникам фестивалю. Мар’ян Миколайович ініціював запровадження традиції вручення призу від директора – грошової винагороди переможцям “Подільської Ліри”. Приз від директора за І місце складає 3000 грн., за ІІ місце – 500 грн., за ІІІ місце – 400 грн., а також перехідні кубки переможців.

    На фестиваль творчо обдарованої молоді “Подільська Ліра – 2019” до Подільського спеціального коледжу  завітали гості, ініціатори та організатори молодіжних заходів у місті, а також міжнародних та всеукраїнських заходів для ініціативного та творчо обдарованого студентства міста: Яна Сергіївна Мельничук, керуюча справами Камʼянець-Подільської міської ради; Альона Леонідівна Кузема, директор департаменту гуманітарної політики Кам’янець-Подільської міської ради; Тетяна Іванівна Сметанюк – голова громадської організації «Творче об’єднання письменників та художників «Кам’яний острів»; Тетяна Анатоліївна Фтемова, фіналістка музичного талант-шоу «Народна зірка», учасниця телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни»; Людмила Олександрівна Суханова, керівник зразкового драматичного гуртка «Мельпомена» Центру дитячої та юнацької творчості; Маргарита Василівна Гринчак, художній керівник сучасної студії танцю «LIBERTY» та ін.

     Після представлення журі та слів привітань відбулась посвята в студенти у новому форматі: слова клятви промовлялись під звуки ніжної скрипки та з застосуванням жестової мови.


     На початку фестивалю-конкурсу усім присутнім чарівну пісню подарувала Тетяна Анатоліївна Фтемова, фіналістка музичного талант-шоу «Народна зірка», учасниця телевізійного співочого талант-шоу «Голос країни».

     Театралізований концерт кожного творчого колективу на фестивалі-конкурсі “Подільська Ліра – 2019” включає виступи учасників в номінаціях: «Вокал», «Хореографія», «Музичне виконавство», «Художнє слово», «Естрадно-циркове мистецтво», «Театралізоване дійство», «Гумор КВК», «Відеомонтаж» та інші види мистецтва.

     До Вашої уваги яскраві моменти виступу творчого колективу спеціальності «Облік та оподаткування» із темою виступу «Майбутнє належить тим, хто вірить у красу своєї мрії».

       Яскраві моменти виступу творчого колективу спеціальності “Соціальна робота” із темою виступу «Мелодія щастя – то дотик до душі».

     Чарівний танець, його легкість та неповторність у виконанні Каріни, вихованиці сучасної студії танцю «LIBERTY», подарував неймовірні емоції усім присутнім.

     Яскраві моменти виступу творчого колективу спеціальності «Економіка» із темою виступу «Смiливим всмiхається доля»

     Неймовірно-сучасний танець подарувала усім присутнім Гончарук Каріна, переможниця міжнародних та всеукраїнських чемпіонатів, учасниця телепроекту «Україна має талант», володарка кубку Влада Ями.

     Ось і довгожданна мить – визначення спеціальності-переможця…Варто візначити, що всі учасники гідно представляли свої таланти на фестивалі-конкурсі. Винагороди за призові місця вручала Яна Сергіївна Мельничук, керуюча справами Кам’янець-Подільської міської ради, а також Ірина Леонтіївна Гуменюк, заступник директора з наукової, інноваційної та міжнародної діяльності, к.е.н., які привітали усіх учасників фестивалю-конкурсу й нагородили спеціальності: І місце – спеціальність “Економіка”, ІІ місце – “Облік і оподаткування”, ІІІ місце – “Соціальна робота” та “Психологія”. Вітаємо усіх учасників фестивалю-конкурсу.

    Дякуємо ініціативним студентам коледжу, які були надзвичайно активними та брали участь у організації й проведенні фестивалю-конкурсу творчо обдарованої молоді “Подільська Ліра – 2019”. Дякуємо за креатив та емоції, якими ви ділились з усіма присутніми. Ви – найкращі!

Translate