Спортивно-масова робота і наші спортивні досягнення

   З метою утвердження здорового способу життя, реабілітації втрачених функцій студентів з обмеженими фізичними можливостями, зміцнення їх духовного та фізичного здоров’я в навчальному закладі функціонують спортивні секції з футболу, волейболу, баскетболу, тенісу, плавання, легкої атлетики.

   Стало традицією проведення загальнотехнікумівських спартакіад. Значна увага приділяється   індивідуальній роботі з окремими студентами, які мають яскраво виражені спортивні здібності. І саме проведення спартакіад дозволяє виявити таких студентів. Багато призових місць студенти виборюють на міських і обласних змаганнях.

   Ведення здорового способу життя поза всякими сумнівами приносить користь молодій людині. Саме регулярні заняття спортом підтримують гармонію в розвитку студента, а особливо студента з особливими потребами. Ми докладемо максимум зусиль для оздоровлення, реабілітації та комфортного спортивного настрою студентів в нашому технікумі.

З повагою директор технікуму

к.е.н., доцент Мар’ян Миколайович Тріпак

    Наші спортивні досягнення

    Вручення нагород студентам  за спортивні досягнення

    Про те, що в Кам’янці-Подільському розвивається інваспорт, чули, напевне, всі. Найчастіше цей розвиток пов’язується саме з Подільським спеціальним навчально-реабілітаційним соціально-економічним коледжем. Відмінні успіхи та результати мають студенти коледжу і на вищому рівні – Всеукраїнському.

    У 1994 році  в технікумі навчалась Світлана Соломна, яка виборола титул чемпіона СНД з шахів.

   Спортивною гордістю навчального закладу є чотириразовий чемпіон України з легкої атлетики Сергій Токарєв, чемпіони України Анна Порохницька, Олександр Дудаш, Дмитро Балун, Ірина Коржук,  Марина Коломієць.

  • Токарєв Сергій – чотирикратний чемпіон  України з легкої атлетики (ядро, диск, спис).
  • Дудаш Олександр – І місце у Першості з легкої атлетики (ядро).
  • Балун Дмитро – І місце у Першості з легкої атлетики (ядро, спис).
  • Марина Коломієць – чемпіон України з легкої атлетики.
  • Ірина Коржук – чемпіон України з легкої атлетики.
  • Анна Прохницька стала чемпіонкою України з бігу на дистанціях 800 і 1500 метрів.
  • Володимир Прадійчук – срібний призер України з легкої атлетики.
  • Тарас Головачик – ІІ місце у Першості з легкої атлетики (стрибки у висоту).
  • Гриб Мар’яна – ІІ місце у Першості з легкої атлетики.
  • Ковалюк Тарас – срібний призер з легкої атлетики.

   У Першості України з міні-футболу команда технікуму посіла ІІ місце, поступившись збірній Дніпропетровської області.  Команда технікуму фактично стала збірною Хмельницької області. Саме тоді тренери збірної України помітили студента коледжу Тараса Дутка і включили його до збірної України з футболу.

     А в 2001 році у складі Національної паралімпійської збірної з футболу він – срібний призер паралімпійських ігор у Сіднеї.
   Це був лише початок великих паралімпійських злетів студентів та випускників коледжу. Сьогодні п’ятеро випускників є членами  Національної параолімпійської  збірної України з футболу.

    Дутко Тарас Романович – нападаючий.
   Заслужений майстер  спорту  України. Чемпіон світу (2003 рік), чемпіон Європи (2002 рік), срібний призер Паралімпійських ігор 2000 року, переможець Всесвітніх ігор ДЦП 2001 року. Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу. Чемпіон Європи 2006 р., бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).

    Антонюк Володимир Петрович – капітан команди, напівзахисник.
    Майстер  спорту  України  міжнародного  класу з футболу (2001 рік).
   Чемпіон світу (2003 рік), чемпіон Європи (2002 рік). Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу. Чемпіон Європи 2006 р., бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).

    Трушев Віталій Євгенович – захисник.
   Заслужений майстер  спорту  України з футболу . Чемпіон світу 2003 року. Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу. Бронзовий призер  чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї.

    Пономарьов Денис Валерійович – нападаючий.
    Майстер спорту України  міжнародного класу з футболу (2003 рік).
   Чемпіон світу (2003 рік). Чемпіон ХІІ літніх  Паралімпійських ігор в Афінах з футболу.   Бронзовий призер чемпіонату світу 2007 року, чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).

   Девлиш Олександр Васильович – захисник.
   Майстер спорту України міжнародного класу.
   Чемпіон ХІІІ літніх Паралімпійських ігор 2008 в Китаї (м. Пекін).
   Хочеться побажати нашим славним спортсменам яскравих футбольних баталій і перемог, адже всі вони стартували зі спортивного майданчика нашого навчального закладу.

Translate