Сектор практичної підготовки та працевлаштуванню


Місько Алла Михайлівна

Посада: фахівець з працевлаштування випускників коледжу
Дата народження: 14 січня 1988 р.
Електронна адреса: allahorjyk@gmail.com
Освіта: вища
Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2011 р., диплом магістра за фахом викладача української мови та літератури.


    Студенти часто жартують, що роботодавці шукають працівника до 25 років зі стажем роботи 20 років. Тому не дивно, що молодь прагне влаштуватися на роботу якомога раніше.

   Існує два офіційних способи оформлення трудових відносин: за цивільно-правовою угодою або за трудовим договором. Вони відрізняються правовим регулюванням і ступенем захищеності працівника. 

  Сучасний освітній процес з підготовки висококваліфікованих фахівців у Подільському спеціальному навчально-реабілітаційному соціально-економічному коледжі вже неможливо уявити без тісної інтеграції з виробництвом, що забезпечується, перш за все, через виробничу практику студентів. Після проходження – частина студентів отримують пропозиції працевлаштування за сприяння та під керівництвом викладачів кафедр обліку та оподаткування, економіки, соціальної роботи та психології, а також безпосереднього директора Коледжу Тріпака Мар’яна Миколайовича. 

    Об’єктами для ОКР «Молодший спеціаліст», ОПС «Фаховий молодший бакалавр», ОС «Молодший бакалавр» та ОС «Бакалавр» зі спеціальностей «Облік та оподаткування» і «Економіка» стали різні суб’єкти господарювання України для проходження практики: Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, ТОВ «Український кристал» Кам’янець – Подільський, ТДВ Кам’янець-Подільський електромеханічний завод, Кам’янець-Подільське колективне швейне підприємство, Кам’янець-Подільське учбово-виробниче підприємство УВО УТОС, Кам’янець-Подільське відділення ПАТ КБ «Приват Банк», ДП Науково-технічний комплекс «Завод точної механіки» Кам’янець – Подільський, СТВО «Лагада» Волочиського району, с.Кривачинці, ФГ «Євроінвест», Дунаєвецький район, с. Міцівці, СФГ «Зозулине», Ізяславський район, с. Теліженці, Товариство з обмеженою відповідальністю «Радивилівський елеватор», ТОВ «Модуль-Україна», ТОВ «Преттль-Кабель Україна»,Кам’янець-Подільське публічне акціонерне товариство «ГІПСОВИК» та інші; зі спеціальностей «Соціальна робота» та «Психологія» бази для проходження практики: Департамент соціального захисту населення Кам’янець-Подільської міської ради, Управління соціального захисту населення Кам’янець-Подільської РДА Хмельницької обл., Кам’янець-Подільський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Путильський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), дошкільний навчальний заклад №3 компенсуючого типу, Віньковецький районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та інші.Translate