Пещанюк Надія Олексіївна

Пещанюк Надія Олексіївна

Посада: в.о заступника директора з виховної роботи, викладач зарубіжної літератури та української мови за професійним спрямуванням
Кваліфікаційна категорія: викладач І категорії
Email: peshchaniukn.o@ukr.net
Дата народження: 24.09.1981 р.
Освіта: вища

2003 рік – з відзнакою закінчила Кам’янець-Подільський державний університет та здобула кваліфікацію вчителя української мови і літератури та німецької мови і зарубіжної літератури.
2007 рік – з відзнакою закінчила навчання в магістратурі та здобула кваліфікацію магістра педагогічної освіти, викладача німецької мови і зарубіжної літератури, Кам’янець-Подільський державний університет.
З 2008 року викладач кафедри інформаційної діяльності, документознавства та фундаментальних дисциплін, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.
З 2014 року і дотепер викладач та методист кафедри інформаційної діяльності, документознавства та фундаментальних дисциплін, Подільський спеціальний навчально-реабілітаційний соціально-економічний коледж.

2003 р. – вчитель німецької мови в ЗОШ І-ІІІ ступенів (с.Нестерівці, Дунаєвецького р-ну, Хмельницької обл.).
З 2008 року і по даний час – викладач зарубіжної літератури та української мови за професійним спрямуванням кафедри інформаційної діяльності, документознавства і фундаментальних дисциплін Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу.

Наукові доробки: понад 10 методичних розробок занять з використанням новітніх технологій навчання.

1. 26.10.2017. – 26.12.2017. – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра української мови, тема “Розвиток особистості засобами інноваційних технологій”.
2. 26.10.2017. – 26.12.2017. – Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка, кафедра германських мов і зарубіжної літератури, тема “Розвиток особистості засобами інноваційних технологій”.

Загальний стаж педагогічної діяльності – 14 років.

Translate