Волощук Марина Борисівна

Волощук Марина Борисівна

Посада: викладач соціальних дисциплін
Кваліфікаційна категорія: викладач
Email: marinabormv@gmail.com
Дата народження: 03 вересня 1987 р.
Освіта: вища
Коло наукових інтересів: сучасні принципи, тенденції розвитку соціальної роботи соціальна робота та соціальне забезпечення у контексті реалізації державної політики України, молодь з обмеженими можливостями, міжнародний досвід та актуальні проблеми інклюзивного навчання.

  1. Кам’янець – Подільський національний університет, 2008 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська, англійська)», кваліфікація вчитель російської та англійської мов та зарубіжної літератури.
  2. Кам’янець – Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2009 р., спеціальність «Педагогіка і методика середньої освіти. Мова та література (російська, англійська)», кваліфікація вчитель російської та літератури, англійської мови та зарубіжної літератури.
  3. Кам’янець – Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2010 р., кваліфікація магістра педагогічної освіти.
  4. Кам’янець – Подільський національний університет імені Івана Огієнка, 2010-2013 рр., аспірантура.

З 2018 р. по 2019р. – викладач соціальних дисциплін кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу (за сумісництвом); фахівець редакційно-видавничого журналу «Вектор».

З 2020 р. по даний час – викладач соціальних дисциплін  кафедри соціальної роботи та психології Подільського спеціального навчально-реабілітаційного соціально-економічного коледжу(за сумісництвом); фахівець моніторингу якості вищої освіти та міжнародної діяльності.

Наукові доробки: Близько 20 наукових статей у наукових виданнях України та закордону; участь у понад 15 конференціях у межах країни та закордоном.

  1. Міжнародне стажування в Університеті Економіки в Бидгощі (м.Бидгощ, Польша), тема «Європейська і польська системи вищої освіти: практика, досвід, інноваційні методи навчання» (25-28.05.2020 р.)
  2. Тернопільський національний педагогічний університет імені Володимира Гнатюка, навчання за програмою підвищення кваліфікації “Сучасні ІКТ в освіті” (цифрова компетентність) з 19 лютого 2021 р. по 06 березня 2021 р. (30 годин) Свідоцтво ПК №1731

Керівник науково-дискусійного гуртка «Перспектива»

Translate